Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

prieš 52 minutes , dzipas pranešimas:

Nevykit Dievo i medi - gera kaina, netgi sakyciau labai gera.

gera yra tiems kurie dirba patys,o kurie tik vadovauja paradui,o viską dirba samdiniai-bloga,nes dabar samdiniai už cigarečių pakelį ir alaus bambalį nebedirba,reikia mokėt europietišką algą.Jei nemokėsi-dirbsi pats.Aš dirbu pats ir kaina nesiskundžiu,aišku nepykčiau jei mokėtų ir daugiau,gal tada irgi nusisamdyčiau žmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Karve pranešimas:

gera yra tiems kurie dirba patys,o kurie tik vadovauja paradui,o viską dirba samdiniai-bloga,nes dabar samdiniai už cigarečių pakelį ir alaus bambalį nebedirba,reikia mokėt europietišką algą.Jei nemokėsi-dirbsi pats.Aš dirbu pats ir kaina nesiskundžiu,aišku nepykčiau jei mokėtų ir daugiau,gal tada irgi nusisamdyčiau žmonių.

Na ir yra cia kuo girtis? Labai kas gero is tokio draskymosi vienam? Del ko tada zmogus gyvena? Tik darbas ir karviu uodegos per dienas, nieko daugiau neturi ir nemato. O gyvenimas prabega greitai, sveikata susivaro , tad kas is tokio gyvenimo? ... niekaip nesuprantu, kuo cia girtis ir dziaugtis, kad toks ukininkas, kaip tu, darbininko pasisamdyt neisgali. Po kiek metu ziurek infarktas ar insultas paguldys, o jei ne, kai jau fiziskai nebepajegsi, atsigresi atgal i savo gyvenima ir ka matysi? Pamatysi, kad negyvenai, o tik dirbai. Vardan ko tas darbas buvo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Maj pranešimas:

Na ir yra cia kuo girtis? Labai kas gero is tokio draskymosi vienam? Del ko tada zmogus gyvena? Tik darbas ir karviu uodegos per dienas, nieko daugiau neturi ir nemato. O gyvenimas prabega greitai, sveikata susivaro , tad kas is tokio gyvenimo? ... niekaip nesuprantu, kuo cia girtis ir dziaugtis, kad toks ukininkas, kaip tu, darbininko pasisamdyt neisgali. Po kiek metu ziurek infarktas ar insultas paguldys, o jei ne, kai jau fiziskai nebepajegsi, atsigresi atgal i savo gyvenima ir ka matysi? Pamatysi, kad negyvenai, o tik dirbai. Vardan ko tas darbas buvo? 

Vardan ateities - ankstyvas pasitraukimas iš žemės ūkio vietoje pensijos ir pragyvenimo šaltinis dabar, nes jei nėra gero išsilavinimo, tai ir darbo gero nebūtų, taigi, ar nebuvo geras pasirinkimas vis tik?

O, jei optimistiškai galvoti, tai ir vėl dėl ateities, juk paliks vaikams, kurie dės po plytą ant jau iškloto pamato ir taip keičiantis kartoms, kažkada koks provaikaitis pažvelgs į praeitį ir prisimins tą, kuris įkūrė verslą, o pastarasis nešė pelną ir padėjo išgyventi sunkumus visoms gyvenusioms kartoms.

Aš manau, kad atstatyti tai, kas buvo komunistų sugriauta yra mūsų pareiga. Už mus mirusius partizanus lenkiame nugarą ir už ateitį, kuriai linkime geriausio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Valakinis pranešimas:

Vardan ateities - ankstyvas pasitraukimas iš žemės ūkio vietoje pensijos ir pragyvenimo šaltinis dabar, nes jei nėra gero išsilavinimo, tai ir darbo gero nebūtų, taigi, ar nebuvo geras pasirinkimas vis tik?

O, jei optimistiškai galvoti, tai ir vėl dėl ateities, juk paliks vaikams, kurie dės po plytą ant jau iškloto pamato ir taip keičiantis kartoms, kažkada koks provaikaitis pažvelgs į praeitį ir prisimins tą, kuris įkūrė verslą, o pastarasis nešė pelną ir padėjo išgyventi sunkumus visoms gyvenusioms kartoms.

Aš manau, kad atstatyti tai, kas buvo komunistų sugriauta yra mūsų pareiga. Už mus mirusius partizanus lenkiame nugarą ir už ateitį, kuriai linkime geriausio.

šventi žodžiai.Ką matė mano prosenelis 25 metus išdirbęs anglių kasyklose amerikoje.Jis taip dirbdamas nupirko vaikams žemes.Ką matė mano senelis 15 metų paūkininkaves ir atsidūręs stalino lageriuose.Po nepriklausomybės mano tėvas atsiėmė žemę ir pradėjo ūkininkaut,prieš 8 metus viską dovanojo man.Aš dabar viską modernizuoju,nes tėvas ūkininkavo galima sakyt primityviai,buvo pasinaudojes tik 2004-2006m programa.AŠ sudalyvavau 3-jose programose ir dabar paskutinis akcentas-baigiama statyt nauja ferma.Maj sako,kad matau tik karvės uodegą,o kaipgi kitaip,negi aš matysiu kiaulės?Kiti dar ne taip knisasi,yra tokių kurie dar su rankom melžia,mėšlus valo su rankom,per dienas iš tvarto neišeina.O yra ir tokių kuriems viską dirba samdiniai ir kai tik nukrenta pieno kainos šaukia,kad išpjaus karves,blokuos kelius ir tt.O man dzin,kai sumažėja kainos pristabdau investicijas,kai padidėja vėl investuoju.Bandžiau ir aš su samdiniais,bet iš to nieko neišėjo nes ne veltui yra posakis,kad samdytas proto neturi.Normalių,atsakingų žmonių kaime nebėra,yra tik mažuma kurie patys ūkininkauja,o iš degradų nieko gero.Nutariau,kad technikos laužyt ir karvių gadint bomžams nebeduosiu.Jei atsirastų atsakingas,darbštus žmogus su mielu noru priimčiau dirbti ir mokėčiau tikrai gerą algą,bet vilties turiu mažai.Maj sako kas iš to draskymosi,bet aš niekur nesidraskau,technika visa moderni,su šake dirbti nereikia,tik kad esi pririštas.Bet kai pažiūri kiti dar ne taip pririšti.Vienu žodžiu aš nė vieno nesmerkiu,kiekvienas pasirenka savo gyvenimo kelią,vieniems nebeužtenka būti ministrais,seimūnais,jie taikosi į prezidentus,o kitiems užtenka kuklaus darbo už minimumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka jus garantuoti del tu vaiku ir anuku. Gal nenores ukininkaut, gal nemokes ir praras ta jusu uki uz skolas ir pan. Kiek dabar vaiku ir anuku isparduoda zemes, kurias proseneliai kruvinu prakaitu uzdirbo. Ir dar susirieja iki teismu ir vienas kita uzmust gatavi.

Sakot gero darbo butumet nerade. Na, su tokiu darbstumu butumet. O paziurekit, eiline miesto darbininku seima kiek laisvalaikio turi, kiek pramogu, i uzsieni atostogaut skraido. 

Apie pasitraukimus ankstyvus planuojat - kas zino, ar nesubyres es, ar gausit tas ismokas. Ir svarbiausia - ar esat garantuoti, kad dagyvensit iki to pensijinio amziaus. Ar turesit tokia sveikata, kad dar kazkuo pasidziaugt galesit. 

Dirbt, kurt, kazka po saves palikt yra gerai. Bet ne tokia kaina, kad esi tikras vergas ir dar tuo didziuojiesi. Ir dar pyksti ir smerki tuos, kurie nori gyvent kaip zmones, nori ne tik tas karviu uodegas gyvenime matyt, bet ir kazka geresnio bent kartais.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Maj pranešimas:

Ka jus garantuoti del tu vaiku ir anuku. Gal nenores ukininkaut, gal nemokes ir praras ta jusu uki uz skolas ir pan. Kiek dabar vaiku ir anuku isparduoda zemes, kurias proseneliai kruvinu prakaitu uzdirbo. Ir dar susirieja iki teismu ir vienas kita uzmust gatavi.

Sakot gero darbo butumet nerade. Na, su tokiu darbstumu butumet. O paziurekit, eiline miesto darbininku seima kiek laisvalaikio turi, kiek pramogu, i uzsieni atostogaut skraido. 

Apie pasitraukimus ankstyvus planuojat - kas zino, ar nesubyres es, ar gausit tas ismokas. Ir svarbiausia - ar esat garantuoti, kad dagyvensit iki to pensijinio amziaus. Ar turesit tokia sveikata, kad dar kazkuo pasidziaugt galesit. 

Dirbt, kurt, kazka po saves palikt yra gerai. Bet ne tokia kaina, kad esi tikras vergas ir dar tuo didziuojiesi. Ir dar pyksti ir smerki tuos, kurie nori gyvent kaip zmones, nori ne tik tas karviu uodegas gyvenime matyt, bet ir kazka geresnio bent kartais.

 

daug dirbti yra gyvenimo būdas, ne kitaip. Duok tam darboholikui atostogas ir jis vis tiek nepailsės, nes galvos ar viskas ok su jo karvėm :D čia tikros istorijos ir nereikia nieko smerkti. Beje, o kas yra kaimiečio laisvalaikis? daugeliu atveju tai išgerinėjimai, tai su draugais, tai kokiose šventėse, manau tose pačiose Turkijose alkoholis liejasi laisvai. Ar toks atsipalaidavimas geriau už kažko dirbima? Nežinau, bet aš jau geriau kažka eisiu pasikrapštinėsiu, nei butelį ratu suksiu.

Eiliniai miesto darbininkai turi daug pramogų, keliauja po užsienius? Metas būtų atsibusti iš sapno. Aš pats gyvenu mieste daug savo laiko, turiu valdišką darbą su tikrai geru atlygiu ir jeigu ne ūkis, visos mano pramogos ir išvykos būtų stipriai apribotos. Jeigu visiškai statistinė miesto šeimyna su vidutiniais DU dar turi vaikų, tai jų gyvenimas yra stipriai limituotas ir net niūresnis nei kaimiečio, nes pastarasis bent jau dirba sau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritarsiu Manttys.Pastebiu savo draugų rate kurie gyvena mieste.Sakykim keturių asmenų šeimai butas didesnės kvadratūros žiema darosi toks savotiškas išūkis.Nes kaip ir nieko nelieka.Tai stengesi varyt į kaimą ir nesibaido šakės tvarte.Vis gal bulvių kokių išsiveš.O

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jeigu tik tokie pasirinkimai, kad tik dirbt arba gert, tai liudna. Bet ne visiems tik tiek uztenka. O del miestieciu, tai nepasakokit, turiu ir giminiu, bendramoksliu, matau, kaip pramogauja po ivairius renginius, is uzsienio foto rodo. Nebrangios tos keliones, ypac jeigu neskrendi su viskas iskaiciuota gert iki sprogsi. Vaikus daug kas palieka namie, uzaugs, uzsidirbs - gales skraidyt. Svarbiausia tam reikia laiko, ko toks vienas besiplesantis  ukininkas netures.

As nesmerkiu irgi tu darboholiku, bet va jie tai pikti ant kitu, kuriems tik darbo neuztenka.

O siaip man toks gyvenimo budasir poziuris primena anekdota, kai durniams irenge baseina o tie dziaugiasi - valio, nardyt jau ismokom, jei pasiseks, gal ir vandens ipils :D tik kai kuriems net to vandens nereikia, laimingi ir taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, dzipas pranešimas:

Nevykit Dievo i medi - gera kaina, netgi sakyciau labai gera.

Aš neįvarysiu tikrai, jūs bandot įvaryt. Dabar duoda kelias kapeikas uždirbti, viskas tvarkoje, bet kiek tai truko ir kiek dar truks? Jau dabar kainas mažina. O kad iki šiol pora metų numesdavo kapeikų, kad tik išgyvent, tai greit pamiršot. 

 

Prieš 7 valandų, Maj pranešimas:

Na ir yra cia kuo girtis? Labai kas gero is tokio draskymosi vienam? Del ko tada zmogus gyvena? Tik darbas ir karviu uodegos per dienas, nieko daugiau neturi ir nemato. O gyvenimas prabega greitai, sveikata susivaro , tad kas is tokio gyvenimo? ... niekaip nesuprantu, kuo cia girtis ir dziaugtis, kad toks ukininkas, kaip tu, darbininko pasisamdyt neisgali. Po kiek metu ziurek infarktas ar insultas paguldys, o jei ne, kai jau fiziskai nebepajegsi, atsigresi atgal i savo gyvenima ir ka matysi? Pamatysi, kad negyvenai, o tik dirbai. Vardan ko tas darbas buvo? 

Matau kažkas varo į temą. Čia priklauso nuo ūkio vizijos ir norų, vieniem patinka murkdytis, kiti žiūri plačiau, kitas nori skirti laiko sau ir šeimai, kitam gerai bus nukrist laukuose prie stulpo. Tik likimo ironija- prie to stulpo gali nukrist ir tas ir tas. 

Reziumuojant kaina kaip ir nebloga, bet reikia pastovumo, o ne 2-3mėnesiam. 

Priminsiu, kad kaip mokėjo 10-14centų, buvo čia tokių šaukiančių, kad irgi normali kaina, pirštais nerodysim, tai labai sunki diskusija, kaip tokie kontrastai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nedabaigiau minties.Pratesiu.

O vasara matau jau prakunta.Tipo klausia kada aš atostogausiu.Vis tos karvės ir karvės.Deje asmeniškai aš valdiško darbo dirbti negaliu.Nepernešu viršininko ant savo galvos.Kažkada bandžiau tai bosas teik aiškindavo,bandydavau išeit iš darbo tipo gerai dirbi.Kita diena vėl pi...a prota.Kantrybė trūko ,,pūstelėjau,, į ,,dūda..Dantys anam pasileido,rekalų krūvos.

Karvės yra stabilios pajemos.Dviese su žmona dirbam,samdomų neturim.Bet k ą gaunam už pieną,tai sory mieste tokios algos negautumėm

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Valakinis pranešimas:

Vardan ateities - ankstyvas pasitraukimas iš žemės ūkio vietoje pensijos ir pragyvenimo šaltinis dabar, nes jei nėra gero išsilavinimo, tai ir darbo gero nebūtų, taigi, ar nebuvo geras pasirinkimas vis tik?

O, jei optimistiškai galvoti, tai ir vėl dėl ateities, juk paliks vaikams, kurie dės po plytą ant jau iškloto pamato ir taip keičiantis kartoms, kažkada koks provaikaitis pažvelgs į praeitį ir prisimins tą, kuris įkūrė verslą, o pastarasis nešė pelną ir padėjo išgyventi sunkumus visoms gyvenusioms kartoms.

Aš manau, kad atstatyti tai, kas buvo komunistų sugriauta yra mūsų pareiga. Už mus mirusius partizanus lenkiame nugarą ir už ateitį, kuriai linkime geriausio.

Galima paklausti, apie kokius ankstyvus pasitraukimus kalbat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , JCB pranešimas:

 

 Tik likimo ironija- prie to stulpo gali nukrist ir tas ir tas. 

Priminsiu, kad kaip mokėjo 10-14centų, buvo čia tokių šaukiančių, kad irgi normali kaina, pirštais nerodysim, tai labai sunki diskusija, kaip tokie

kontrastai.

Tik vienas bus nugyvenes prasmingesni gyvenima, o kitas nieko nemates. Labai daug isminties yra posakyje - gyvenk taip, lyg si diena tau butu paskutine.

 

 

Apie ka ir kalbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šlykštu klausyt man to viso šūdo kokie mes ūkininkai vargšai..... Žmonės iš 180eu pensijų gyvena, 300atlyginimų ir are nuo ryto iki vakaro.... Kiekvienas košės galvoj turintis ūkininkas turi ir namus ir mašinų naujesnių ir technikos ne už viena 100k. Vargšai mes vargšai, kaip mums blogai gyvent. Kai šiltai pilnu pilvu sėdi be miela ieškot šiknoj smegenų. Baisu kiek debilų ant svieto. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...