Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

prieš 49 minutes , Glotnutis pranešimas:

Pamirsai prie 10000 pridet ismokas uz karves  pievas tai pavyzdys kad galima dirbt ir pragyvent beja gal zinot ar bus mokamos ismokos po 2020

daug ką pamiršau,ir apie žalią dyzeliną,ir apie išmokas ir apie paramas per 2014-2016 pieno krizę,kurių gavau keliolika tūkstančių eurų,apie modernizavimo programos paramą,kurioje dalyvavau 3 kartus ir iš viso gavau 150000e.Vienu žodžiu nėr ko lygint anų laikų,jie skiriasi nuo dabartinių kaip diena ir naktis.Tie kurie dabar dejuoja-varo dievą į medį.O apie išmokas po 2020m skaičiau,kad briuselio koridoriuose sklando vis didesnės kalbos,kad jas žada smarkiai sumažint,arba net visai panaikint,nes beveik pusę ES biudžeto suryja žū.Logiškai mastant jų ir nereikėtų,nes ir taip žū produkcijos yra perteklius,daug ūkininkų ūkininkauja tik dėl išmokų.Dėl manes jų galėtų ir nebūti,nes jos sudaro apie dešimtadalį pajamų.Nebūtų žū produkcijos pertekliaus,būtų didesnės supirkimo kainos ir jos su kaupu kompensuotų išmokas,bet niekas nebeknistų proto su patikromis,kiekvieną metą keičiamomis deklaravimo taisyklėmis,visokiais žalinimais ir tt  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , Karve pranešimas:

daug ką pamiršau,ir apie žalią dyzeliną,ir apie išmokas ir apie paramas per 2014-2016 pieno krizę,kurių gavau keliolika tūkstančių eurų,apie modernizavimo programos paramą,kurioje dalyvavau 3 kartus ir iš viso gavau 150000e.Vienu žodžiu nėr ko lygint anų laikų,jie skiriasi nuo dabartinių kaip diena ir naktis.Tie kurie dabar dejuoja-varo dievą į medį.O apie išmokas po 2020m skaičiau,kad briuselio koridoriuose sklando vis didesnės kalbos,kad jas žada smarkiai sumažint,arba net visai panaikint,nes beveik pusę ES biudžeto suryja žū.Logiškai mastant jų ir nereikėtų,nes ir taip žū produkcijos yra perteklius,daug ūkininkų ūkininkauja tik dėl išmokų.Dėl manes jų galėtų ir nebūti,nes jos sudaro apie dešimtadalį pajamų.Nebūtų žū produkcijos pertekliaus,būtų didesnės supirkimo kainos ir jos su kaupu kompensuotų išmokas,bet niekas nebeknistų proto su patikromis,kiekvieną metą keičiamomis deklaravimo taisyklėmis,visokiais žalinimais ir tt  

Tu rasai apie save, kaip tau (JAU DABAR )taip  labai gerai , kai tu suvartojai kelias paramas ir t.t. , o ka daryti smulkiam arba jaunam norinciam pradeti ūkininkauti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , chefas pranešimas:

Tu rasai apie save, kaip tau (JAU DABAR )taip  labai gerai , kai tu suvartojai kelias paramas ir t.t. , o ka daryti smulkiam arba jaunam norinciam pradeti ūkininkauti?

matai ir aš kažkada buvau smulkus,pradėjau nuo kelių karvių,po nepriklausomybės atgautoje senelių žemėje pradėjau viską nuo nulio ant plyno lauko.Keliolika metų reikėjo dirbti galima sakyt tik už pilvą,ir tai skundžiant sau nusipirkti skanesnį kasnį.Klausi ką daryt smulkiam arba jaunam norinčiam pradėt ūkininkauti,ogi tą patį ką dariau aš ir daugelis kitų ūkininkų.Juk ir liaudies išmintis sako,kad veršiu neblioves jaučiu nebaubsi.Aš prieš daug metų supratau,kad su keliomis karvėmis ilgai netempsi,todėl užsibrėžiau tikslą sustambėti,arba pasitraukti,o kiti gyveno tik šia diena ir nieko nedarė,o dabar šaukia,kad juos nori sunaikint,kad jiems už pieną moka mažiau ir tt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurk toki uki koki isgali,pagal savo galimybes,as ukio nedidinau nes supratau kad sunkus alinantis darbas ne man,valgau su vienu saukstu o ne su dviem ar penkiais.O kada ukininkui buvo gerai pries 20 metu entuziazmas laikinas o tada vel bedos,cia kiekvienam pagal save.Ismokas kaip galvojat panaikins,manau kad ne jei panaikintu atsiras daugiau pasalpu prasytoju,pabrangs zemes nuoma,nes nuomuotojai jau jaunesni jie nores daugiau,zeme turtas nera reikalo pigiau nuomuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Quattro pranešimas:

Ir zeme kainavo 500lt, kas dabar butu 144eur

kaip minėjau tada už pieną per mėn gaudavau 1500lt,vadinas žemės būčiau nupirkes 3ha,dabar gaunu 10000e,o žemės kaina prie mūsų sukas apie 3000e už ha,tai išeina,kad ir dabar nupirkčiau 3ha.Kažkada ir minimali alga tebuvo 200lt,tad nereikia lygint nesulyginamų dalykų,o esmė tame-kam dabar sunku,kas nesuduria galų,tegu meta ūkininkavimą,juk niekas per prievartą neverčia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes taip pat kūrėm ūki nuo 3h, pradžioi pamenu su bulvėm vargom vos ne 10m, vsėdėjom turguose sninga - lyja, šilta- šalta,  pertekliu džiaugdavomės  kad pirikupai ir už kelis centus paimtu, tada dar net nebuvo galvojama apie jokias paramas, galima sakyt išvis negirdėje nebuvom... su pienu irgi buvo nekažkas, melžėm rankom, bidonais temdavom iki gatvės, dyzelino irgi niekas tonom nedalino Q Dabar gauna jie išmokas, paramas ir dar saliarka į kiema atveža - vistiek SKUNDŽIAS  kad jiem viskas blogai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pragyventi(kitaip tariant normaliai,paprastai) is bet kokio biznio ar zemes ukio yra nelabai sunku,bet didziosios bedos prasideda kai norima tapti turtingesniu,reiksmingesniu,greitai ir lengvai,beje taip nebuna. O ,kad  tada buvo lengviau,anam sekasi,o kodel man nesiseka,cia yra moraliskai silpnu zmoniu sapaliojimai. Yra 2 zmoniu tipai: vienas iesko priezasciu kaip kazka,daryti,kitas tipas iesko priezciu  kaip nedaryti. Sekmes darantiems,o nedaranciu prasau nesiskusti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Karve pranešimas:

daug ką pamiršau,ir apie žalią dyzeliną,ir apie išmokas ir apie paramas per 2014-2016 pieno krizę,kurių gavau keliolika tūkstančių eurų,apie modernizavimo programos paramą,kurioje dalyvavau 3 kartus ir iš viso gavau 150000e.Vienu žodžiu nėr ko lygint anų laikų,jie skiriasi nuo dabartinių kaip diena ir naktis.Tie kurie dabar dejuoja-varo dievą į medį.O apie išmokas po 2020m skaičiau,kad briuselio koridoriuose sklando vis didesnės kalbos,kad jas žada smarkiai sumažint,arba net visai panaikint,nes beveik pusę ES biudžeto suryja žū.Logiškai mastant jų ir nereikėtų,nes ir taip žū produkcijos yra perteklius,daug ūkininkų ūkininkauja tik dėl išmokų.Dėl manes jų galėtų ir nebūti,nes jos sudaro apie dešimtadalį pajamų.Nebūtų žū produkcijos pertekliaus,būtų didesnės supirkimo kainos ir jos su kaupu kompensuotų išmokas,bet niekas nebeknistų proto su patikromis,kiekvieną metą keičiamomis deklaravimo taisyklėmis,visokiais žalinimais ir tt  

o tu nedeklaruoki ir niekas tau neknis proto o manau kad tu esi labai dielis verksnys 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo daugiau turi,milijoninem paramom pasinaudoje yra didziausi verksniai,raudaliai,jei vaziudamas pro sali matai stambaus ukininko sodyba su grudu bokstais,simtine gyvuliu banda,naujos fermos busdiziausias bedotojas,amzinai viskuo nepatenkintas tisliau nauja savoka Turtingi-Ubagai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, pukotukas pranešimas:

o tu nedeklaruoki ir niekas tau neknis proto o manau kad tu esi labai dielis verksnys 

prie ko tas verksnys? kur aš dejavau,aš kaip tik sakiau,kad dabar žymiai geriau negu anksčiau kaip buvo.O dėl išmokų sakiau,kad geriau būtų be jų nes tada atsisijotų tikrieji ūkininkai nuo tų kurie ūkininkauja tik dėl jų.Jeigu aš nedeklaruosiu nuo to niekas nepasikeis,vienodos sąlygos turi būti visiems.Ką tik parašė,kad kris pieno kainos ir pamatysi kaip prapliups verksniai,o man nuo to nei šilta nei šalta,ne taip seniai gavom po keliolika centų ir niekas neatsitiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, mar2 pranešimas:

Nuo Lapkričio 1 kainos krenta

 

Na, GDT pieno produktų kainos krito 2,4 proc,, tame tarpe labai šauniai į kosmosą pakilusios pieno riebalų kainos.. Viena pozicija (riebaus pieno miltai) virš 10 proc.. Gali būti, kad perdirbėjai bandys tuo pasinaudoti.. Nors žalio pieno kainos CBOT nuo rugsėjo 20 dienos be perstojo kyla ir šiandien sustojusios maždaug ties 0,312 EUR.. čia 4 proc riebalų

Antradienį bus prekyba GDT, matysim, kurlink kainos eina..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Karve pranešimas:

prie ko tas verksnys? kur aš dejavau,aš kaip tik sakiau,kad dabar žymiai geriau negu anksčiau kaip buvo.O dėl išmokų sakiau,kad geriau būtų be jų nes tada atsisijotų tikrieji ūkininkai nuo tų kurie ūkininkauja tik dėl jų.Jeigu aš nedeklaruosiu nuo to niekas nepasikeis,vienodos sąlygos turi būti visiems.Ką tik parašė,kad kris pieno kainos ir pamatysi kaip prapliups verksniai,o man nuo to nei šilta nei šalta,ne taip seniai gavom po keliolika centų ir niekas neatsitiko.

tu ta atsimink tas kuris deklarioje kad gautu tik ismokas anksciau ar veliau prieina lepto gala

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va cia konkretus pavyzdys kai zmones toliau nieko nemato. Vergaujat PZ, RS, ZP, MPK ir kitiems "geradariams", bet kai sako eik i kooperatyva visi baisiai skaiciuoti pradeda, aferas izvelgia ir negrazintus pinigus mato - man tai tas pats, as neagituoju, bet tada nustokit verkti - pieno perdirbejai yra verslininkai ir jie moka tiek, kad jiems tai butu pelninga ir maksimaliai... geros dusios pas juos tiek kiek jie nori, o ne kiek jums reikia... nera ir nebus geradarysciu ir pan. rinka diktuoja kainas jiems, jie visada dirbs pelningai, o va del jus nzn...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...