Jump to content

LED lemputės


laurisdr

Recommended Posts

jos tipo diena vazinet. Bet jei tai 6w led'ai tai jiems ausinimo pavirsius akivaizdziai per mazas. Todel labai ilgai nesvies.

led'ai labai nedaug silumos skleidzia tai kad jie perkais nereike bijoti :D tik kad su tokiom kainom kiek jie dabar kainuoja jie labai retai atsiperka :D pvz passat'ui b4 1.6 74kw jas sudejus kas 100km sutaupai 3cnt ant kuro taik jos atsipirktu reik nuvaziuti 330k km

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kur galima gaut prikaboms galiniu led faru uz protinga kaina?

jai pas jus yra pacios faros tai galit ieskoti kokioje lemonoje buna lempuciu su led'ais jos isisuka vietoj paprastu kaitriniu

kaip kas kur ysisuka ir kokiu lempuciu buna as zn gerai, nereikia net lemonos uztenka ir aleksoto turgaus ten per pus pigiau nei lemonoj taspats kinietis. mane domina visa led fara uz protinga kaina, nes jei siustis is vakaru tai be 100 euro nieko nera kas man tiktu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 metų...
prieš 23 minutes , kastuvas pranešimas:

kokius led svyturelius pasirinkti kad normaliai mirksetu o ne ant juoko? kokias pasirinke esat? tokios kur uz 70eur vnt ar daugiau nedomina

Pigią mėsą šunys ėda. Nori gero ? 68 € "WAS" lenkiškas. Nori pigaus - pilni turgūs.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , kastuvas pranešimas:

pagal tavo rekomendacija ir ieskojau, tai pernais metais toki pasiule uz 87eur+pvm kadangi dvieju reikia, rankos nusviro,. kur ieskot po tuos 68eur? tu pigiu tai yra bet kartais ir pigesnis rezultata parodo todel ir klausiu gal kazkam pavyko taip rast.

Tai matai, man be pė vė mė pavyko nupirkti, dėl to tokia kaina....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pigus lediniai nieko gero, geriau jau halogeninis besisukantis, nes ledinio sauleta diena nelabai ir matosi, jei is brangesniu tai gal ir geri butu, bet irgi rankos nekyla moket tokia kaina. Todel pradejau labiau vertinti halogeninius, tuo labiau kaina koks 15euru, zybsina gerai tai ko bereikia. Man idomu is kur galeciau nusipirkt toki laikikli svyturelio prie kabinos tvirtinama kurio viduj butu kontaktas pagal standarta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, axe pranešimas:

 Man idomu is kur galeciau nusipirkt toki laikikli svyturelio prie kabinos tvirtinama kurio viduj butu kontaktas pagal standarta

Laneda, lytagra ir tikriausiai bet kurioje parduotuvėje, kur prekiaujama sunkvežimių ar traktorių elektros detalėmis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...