Jump to content

Tilto statymas


mantexmantex

Recommended Posts

Sveiki,

Nepykit,jei ne čia parašysiu,nes nežinau kur reikia :)

Nu žodžiu tokia situacija: Perku iš valstybes žeme,bet projektuotojai nepaliko įvažiavimo į tą žeme. visada važiavau per privataus žmogaus žemę. dabar važiuoti uždraudė ir pravažiuoti nebegaliu..o aplink mano perkamą žemę melioračijos gilūs kanalai.. Tai reikia informacijos apie tilto statyba,nes kitos išeities nebeturiu...Gal žinot kiek tas projektas kainuotų tilto,arba net savavališkai dėti tris ilgus metalinius bėgius ir pasidaryti tiltą pačiam..bet kažin ar atlaikys kombainą..

Na situacija aiški gal kas padėtumet :) jei reikia daugiau informacijos rašykit : )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tipo n...ui pasiunte?

Taip,aš darysiu tilta privatu tai jie nesikiša...100 štuku ir tilta padarys...taip sake..

idomu kokia sumos dalis atitenka popierizmui ???

man sitos atrodo labai praktiskas ir nesudetingas statyt

Man sakė jei grynais iš karto mokėsi tai 50 štuku..bent jau man to grožio nereikia,svarbu davažiuoti į savo žemę..o šiaip kokios tiltų kainos net neįsivaizduoju..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Nepykit,jei ne čia parašysiu,nes nežinau kur reikia :)

Nu žodžiu tokia situacija: Perku iš valstybes žeme,bet projektuotojai nepaliko įvažiavimo į tą žeme. visada važiavau per privataus žmogaus žemę. dabar važiuoti uždraudė ir pravažiuoti nebegaliu..o aplink mano perkamą žemę melioračijos gilūs kanalai.. Tai reikia informacijos apie tilto statyba,nes kitos išeities nebeturiu...Gal žinot kiek tas projektas kainuotų tilto,arba net savavališkai dėti tris ilgus metalinius bėgius ir pasidaryti tiltą pačiam..bet kažin ar atlaikys kombainą..

Na situacija aiški gal kas padėtumet :) jei reikia daugiau informacijos rašykit : )

Logiskai mastant,turi buti kokia nors kita iseitis,jeigu perkat is valstybes zeme,tai turi buti garantotas privaziavimas prie sklypo,kombaino-malunsparniu dar nepradejo gaminti :lol: ,o gal pigiau bus pirkti is kaimyno gabaleli zemes kur buvo ankstesnysis kelias :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaina būna skirtinga kai statai už savo pinigus ir kai ruoši projektą. Patarčiau kreiptis į savivaldybės kurioje randasi minėtas sklypas melioratorių, jie ten patars rimčiau. Melioracinės sistemos privačioje žemėje priklauso valdžiai ir gali nubausti jeigu sugalvosi kokia pervažą įsirengti be jų žinios. Aišku jeigu ten nuošali vieta galima surizikuoti ir įsirengti pačiam, visokio diametro senų vamzdžių vis dar pasitaiko, galima naudti nešančias sijas iš ardomų pastatų ir t.t.

aišku reikia matyti konkrečią situaciją-koks griovio plotis gylis ir t.t. kaip suprantu sklypas kertamas grioviu o privažiavimas numatytas tik iš vieno krašto, bet realiai tai žemėtvarka privalėjo atsižvelgti į šiuos niuansus projektuodama sklypą.

jeigu oficialiai ruošti projektą tai ilgas kelias

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaina būna skirtinga kai statai už savo pinigus ir kai ruoši projektą. Patarčiau kreiptis į savivaldybės kurioje randasi minėtas sklypas melioratorių, jie ten patars rimčiau. Melioracinės sistemos privačioje žemėje priklauso valdžiai ir gali nubausti jeigu sugalvosi kokia pervažą įsirengti be jų žinios. Aišku jeigu ten nuošali vieta galima surizikuoti ir įsirengti pačiam, visokio diametro senų vamzdžių vis dar pasitaiko, galima naudti nešančias sijas iš ardomų pastatų ir t.t.

aišku reikia matyti konkrečią situaciją-koks griovio plotis gylis ir t.t. kaip suprantu sklypas kertamas grioviu o privažiavimas numatytas tik iš vieno krašto, bet realiai tai žemėtvarka privalėjo atsižvelgti į šiuos niuansus projektuodama sklypą.

jeigu oficialiai ruošti projektą tai ilgas kelias

sake jog cia projektuotoju kalte o dabar geogezininkai negali padaryti kelio per privacia zeme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Nepykit,jei ne čia parašysiu,nes nežinau kur reikia :)

Nu žodžiu tokia situacija: Perku iš valstybes žeme,bet projektuotojai nepaliko įvažiavimo į tą žeme. visada važiavau per privataus žmogaus žemę. dabar važiuoti uždraudė ir pravažiuoti nebegaliu..o aplink mano perkamą žemę melioračijos gilūs kanalai.. Tai reikia informacijos apie tilto statyba,nes kitos išeities nebeturiu...Gal žinot kiek tas projektas kainuotų tilto,arba net savavališkai dėti tris ilgus metalinius bėgius ir pasidaryti tiltą pačiam..bet kažin ar atlaikys kombainą..

Na situacija aiški gal kas padėtumet :) jei reikia daugiau informacijos rašykit : )

Kad nera projekte tai turetu perprojektuot nes negali but isimciu visiems sklypams turi buti privaziavimai, pagal istatymo raide. kad ir atsiras pralaida ar yra suprojektuotas kelias is kitos puses griovio nuo perkamos? Pigiausia kogero diplomatija - palaikyt gerus santykius su tuo zmogum kur anksciau keliavai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Nepykit,jei ne čia parašysiu,nes nežinau kur reikia :)

Nu žodžiu tokia situacija: Perku iš valstybes žeme,bet projektuotojai nepaliko įvažiavimo į tą žeme. visada važiavau per privataus žmogaus žemę. dabar važiuoti uždraudė ir pravažiuoti nebegaliu..o aplink mano perkamą žemę melioračijos gilūs kanalai.. Tai reikia informacijos apie tilto statyba,nes kitos išeities nebeturiu...Gal žinot kiek tas projektas kainuotų tilto,arba net savavališkai dėti tris ilgus metalinius bėgius ir pasidaryti tiltą pačiam..bet kažin ar atlaikys kombainą..

Na situacija aiški gal kas padėtumet :) jei reikia daugiau informacijos rašykit : )

Kad nera projekte tai turetu perprojektuot nes negali but isimciu visiems sklypams turi buti privaziavimai, pagal istatymo raide. kad ir atsiras pralaida ar yra suprojektuotas kelias is kitos puses griovio nuo perkamos? Pigiausia kogero diplomatija - palaikyt gerus santykius su tuo zmogum kur anksciau keliavai

Nieko nera..tiesiog dabar perku be privaziavimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Miškininkai tą problemą sprendžia labai paprastai: esant reikalui permeta laikinus surenkamus tiltus, jie paprastai būna metaliniai, ir padėti ar nuimti sugeba jų forvarderiai. Siūlau tokį "laikiną" tiltą įsirengti ir pačiam. Nieko nėra amžiniau kaip laikinumas :)

Cia i ka kreiptis reiktu,nes pirma karta tai girdziu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Miškininkai tą problemą sprendžia labai paprastai: esant reikalui permeta laikinus surenkamus tiltus, jie paprastai būna metaliniai, ir padėti ar nuimti sugeba jų forvarderiai. Siūlau tokį "laikiną" tiltą įsirengti ir pačiam. Nieko nėra amžiniau kaip laikinumas :)

Cia i ka kreiptis reiktu,nes pirma karta tai girdziu :D

Mes gi Lietuvoj gyvenam,pirk zmogau,sumontok :icon-idea:, metalistai darbo tures :) ir kaltu nerasi :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

Gal kažkas paskutiniu metu darėtės pralaidą į sklypą?

Pas mane yra dvi, bet reikia trečios. Vieta kur dėsiu su mažu grioviu, o kelio ir sklypo paviršius lygus. Skambinau į regioninius kelius, sakė reikia vietoje kalbėti, kaina apie 1500 eurų (projektas, derinimas ir panašiai).

Kaina nesuvokiama protu, kadangi man kainuotų už 50 eurų nusipirkti plastikinę pralaidą darbe, o žvyro prisikasiu sklype.

Ar verta daryti nelegaliai? Ta prasme pasidarau pats ir tikiuosi, kad neužklius. Eisiu ketvirtadienį kalbėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...