Jump to content

Agrisem disc-o-sem 6042


Recommended Posts

Kad ir kaip keikciau agrisema bet va padare sejamaja manau verta demesio , trasos tai paprasciausiai ismaisomos pakrikai per vysa ploti tik tiek , kad jas diskai imaiso nevienodame gylije. O sekla jau sugalvojo nebepakrikai skleisti o panasiai kaip horchso :eusa-think:

http://www.agro-techweb.cz/index.php?op ... &Itemid=58

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu,ar Agrisemas keičia mastyseną (savo koncepciją), ar čia rinka ir konkurentai privertė tai padaryti? :) įdomūs ir kartu geri sumąstymai išsiskiriant iš konkurentų - sutankinimo ratai išdėlioti šachmatiškai, trąšos skleidžiamos pakrikai. Tik dar galėjo padaryti, kad išsėjimo diskai būtų viengubi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu,ar Agrisemas keičia mastyseną (savo koncepciją), ar čia rinka ir konkurentai privertė tai padaryti? :) įdomūs ir kartu geri sumąstymai išsiskiriant iš konkurentų - sutankinimo ratai išdėlioti šachmatiškai, trąšos skleidžiamos pakrikai. Tik dar galėjo padaryti, kad išsėjimo diskai būtų viengubi.

lyg pas horcha irgi dvigubi diskai,jei jau kopija-tai kopija :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Volo ratai ismetiti poromis , t.y po du. Pirminis dirbimas issiima ir galima pakeisti i noragini vietoj disku. Trasu paskleidimas pakrikas (tas pats kaip su barstykle, tiek kad vienodziau) kai tuo tarpu pas kitus (horsha, vaderstada) tiksliai prie seklos eilutes pageidaujamu atstumu. Idomu kaip reguliuojasi sejos gylis ? Zodziu nieko mandro bet konstrukcija isnagrineti idomu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

Jusu nuomones apie sia Agrisem sejamaja kaip alternatyva horsch express td? :) 

http://www.technikboerse.com/en/view/new-machine/drilling-machine-combination/4671138/agrisem-disc-o-sem-silver-p.html?search_id=28298212&item_position=8&current_page=1#

 

Pagrindinis jos pliusas kad 500kg lengvesne nei horschas todel mano Pumai 150 tai tikrai i nauda, siaip visa koncepcija sejamosios kaip ir horscho, isskyrus agriseme ziedinis volas, idomu kokia jusu nuomone apie sio volo minusus/pliusus lyginant su gumuotu horscho volu. Kiek teko dometis lyg ir lietuvoj dar nedirba tokia sejamoji. 

Agrisem kaina 30 500 euru plius pvm svoris 2100 kg :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jusu nuomones apie sia Agrisem sejamaja kaip alternatyva horsch express td? :)

http://www.technikboerse.com/en/view/new-machine/drilling-machine-combination/4671138/agrisem-disc-o-sem-silver-p.html?search_id=28298212&item_position=8&current_page=1#

 

Pagrindinis jos pliusas kad 500kg lengvesne nei horschas todel mano Pumai 150 tai tikrai i nauda, siaip visa koncepcija sejamosios kaip ir horscho, isskyrus agriseme ziedinis volas, idomu kokia jusu nuomone apie sio volo minusus/pliusus lyginant su gumuotu horscho volu. Kiek teko dometis lyg ir lietuvoj dar nedirba tokia sejamoji. 

Agrisem kaina 30 500 euru plius pvm svoris 2100 kg :)

Kiek suprantu čia už 3 metru tiek prašo? Man regis brangokai už toki agregata.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip uz 3 metru plocio. Brangoka bet ka daryt :eusa-think: Horsch kaina 31 500, Lemkeno netoli 40 000. Pottingeris tukstanciu euru pigesnis, bet jo svoris 2700 kg tai isvis didelis svoris gaunasi  :eusa-snooty:

Kodėl nori tokio principo sėjamosios, kiek sėjimo per sezona gaunasi? Yra lenkišku unios sėjamuju tokiu principu veikiančiu tai dar gerokai pigesnės turėtu būt. beto lenkiškos yra ir prikabinau varijantu. Bet jau jei tokia už 30 nori pirkti tai dabar yra geras varijantas tik truputi brangesnis bet ten jau prikabinamas ir ten rimtas aparatas Vaderstad Spirit R300S kaina 42000 euru, bet tai ir sėkladėžė didelė ir našumas bus kitas ir traktoriaus pakabos nelaužis,( nereikės sukt galvos ar pakels ) ir liekamoji vertė didelė(ta agrisema tai po keliu metu niekam neisiulisi ne pusvelčiui) Beto turėsi naujausio modelio ir technologiju aparata nes pradės prekyba tik po nauju metu, jei susidomėsi duosiu tel. žmogaus kuris tau apie ja daugiau papasakos. www.vaderstad.com/lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat butent tokio principo sejamosios ir noriu, jau senai esu sau ikales i galva kad tokia koncepcija paruosia gera seklos guoli ir uztikrina geriausia gylio islaikyma, ypac svarbu mano lengvesnese ir labai nevienalytes granuliometrines sudeties  zemese, kur svarbu seklos guolio sutankinimas uztikrinant geresni dregmes rezima. Taigi ir renkuosi sias sejamasias, plotas 160-180 ha ir pernai buvo minciu apie 3m prikabinama horscha bet nelemti sitie metai apribojo stipriai finansus, ziauriai nesinori imt dar viena kredita :eusa-doh:. Apie si spirita irgi demejausi kai tik atsirado jo pristatymai viesoj erdvej, bet jo kaina geraja prasme nustebino  :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat butent tokio principo sejamosios ir noriu, jau senai esu sau ikales i galva kad tokia koncepcija paruosia gera seklos guoli ir uztikrina geriausia gylio islaikyma, ypac svarbu mano lengvesnese ir labai nevienalytes granuliometrines sudeties  zemese, kur svarbu seklos guolio sutankinimas uztikrinant geresni dregmes rezima. Taigi ir renkuosi sias sejamasias, plotas 160-180 ha ir pernai buvo minciu apie 3m prikabinama horscha bet nelemti sitie metai apribojo stipriai finansus, ziauriai nesinori imt dar viena kredita :eusa-doh:. Apie si spirita irgi demejausi kai tik atsirado jo pristatymai viesoj erdvej, bet jo kaina geraja prasme nustebino  :eusa-think:

Na gal nebūtinai kredita, dabar visokiu išperkamūju lizingu siūlo kai kurie pardavėjai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat butent tokio principo sejamosios ir noriu, jau senai esu sau ikales i galva kad tokia koncepcija paruosia gera seklos guoli ir uztikrina geriausia gylio islaikyma, ypac svarbu mano lengvesnese ir labai nevienalytes granuliometrines sudeties zemese, kur svarbu seklos guolio sutankinimas uztikrinant geresni dregmes rezima. Taigi ir renkuosi sias sejamasias, plotas 160-180 ha ir pernai buvo minciu apie 3m prikabinama horscha bet nelemti sitie metai apribojo stipriai finansus, ziauriai nesinori imt dar viena kredita :eusa-doh:. Apie si spirita irgi demejausi kai tik atsirado jo pristatymai viesoj erdvej, bet jo kaina geraja prasme nustebino :eusa-think:

Neapgalvotas sprendimas. Reikia patart. Jei imti tai tik PRIKABINAMA ant tokio ploto, traktoriaus pakabai daug sveikiau. 3m horsch pronto arba 3m vederis rapid arba spirit, aisku su salyga BE trasu, kam pudyti sejamaja ir mazinti jos nasuma. Kiek tokios kainuoja siai dienai nes kaip suprantu horsho kaina 3m zinai?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant tokio ploto reikia taip pat patarti, kad būtų 4metrų, su horsh susitvarkys, nors drįsčiau paspėlioti, kad ir su rapidu, su dubliais turėtų susidoroti. Kodėl pakabinama? pirkdamas taip pat galvojau apie pakabinamą, laukai nedideli, bus greičiau apsisukinėjant ir t.t. Dabar nei kiek nesigailiu kad prikabinamą pirkom. Tik kaip nuo 4metrų nulipom ant 3metrų, tas labai pasijautė. Kolega turėjo pakabinamą vaderstad, paskui pirko prikabinamą, pasirodo apsisukimai galulaukėse spartesni su prikabinama. Naudotą nusipirkęs gali ekspermentuot, nepatiks parduosi nenuvertėjusią, o čia per paramą imdamas pasiriši min 5metam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat buciau ir 4 metru pasiules bet arkliukai silpnoki. nors kolega  2 metus sejo su mtz 1221 ir 6 metru horschu aisku ten hemarojus bet  kaip nekeista tas ruskis patrauke ja iki 8-9km/h  su 3 metrais jau teks varyt issijuosus bet per diena nesunkiai 20 ha pases plius puse lauku rudeni puse pavasari sejama tai tie 180ha nebaisus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat butent tokio principo sejamosios ir noriu, jau senai esu sau ikales i galva kad tokia koncepcija paruosia gera seklos guoli ir uztikrina geriausia gylio islaikyma, ypac svarbu mano lengvesnese ir labai nevienalytes granuliometrines sudeties  zemese, kur svarbu seklos guolio sutankinimas uztikrinant geresni dregmes rezima. Taigi ir renkuosi sias sejamasias, plotas 160-180 ha ir pernai buvo minciu apie 3m prikabinama horscha bet nelemti sitie metai apribojo stipriai finansus, ziauriai nesinori imt dar viena kredita :eusa-doh:. Apie si spirita irgi demejausi kai tik atsirado jo pristatymai viesoj erdvej, bet jo kaina geraja prasme nustebino  :eusa-think:

nedaryk tokios klaidos :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nedaryk tokios klaidos :icon-exclaim:

Kokia cia klaida? Gal geriau du traktoriai ir visus padargus (skutimas, purskimas, barstymas, sejimas ir t.t.)  gali kabinti prie ju. O ne vienas purskimui mazesnio galingumo, kitas sejimui jei 4 m ir jei dirvos nelygios tai ne mazesnio galingumo kaip 200 AG. Jei finansai ir viskas turima ukyje tada gali islaidauti ir 160 ha seti su 4 m.. Jei paseti nori per keturias dienas, per kiek tada nori nusikulti ir kulti su 9 m ir 400 AG?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nedaryk tokios klaidos :icon-exclaim:

Del plocio tikrai nepergyvenu, visdelto tai kombinuota sejamoji, be to pas mane seja labai graziai issidelioja nuo zieminio rapso iki grikiu ;) Taip pat dirvu kultivavimui dar yra pajegus mazinis pusantrinis taigi pavasari pradziuvus dirvai dviem traktoriais ant smugio sudirbi dar neperdziuvusia zeme ir tada barstai trasas ir seji seji seji. Tai verslas visdelto reik skaiciuot ir neturet iliuziju daugiau atostogaut nei dirbt. Man pirminis tikslas yra kuo kokybiskesne seja. Zinau ne viena uki kur 500-600 ha seja su 4 m horsais ar rapidais, atsisedes saltu protu pagalvoji velniams man tokia investicija ant 3 kart mazesnio ploto :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neapgalvotas sprendimas. Reikia patart. Jei imti tai tik PRIKABINAMA ant tokio ploto, traktoriaus pakabai daug sveikiau. 3m horsch pronto arba 3m vederis rapid arba spirit, aisku su salyga BE trasu, kam pudyti sejamaja ir mazinti jos nasuma. Kiek tokios kainuoja siai dienai nes kaip suprantu horsho kaina 3m zinai?

3m pronto kaina 41 000 euru. Didziausia blogybe kad kompensuojama suma 30 000 euru. Likusi dalis lipa per projekto remus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant tokio ploto pilnai pakanka 3 metru, su pakabinama unia 3 metru 5 metus sėjom dar didesnius plotus, sėjant rapsa esam per diena užsėja 35ha. 

Tai dėl sėjamosios nuomonė nepasikeitė, ties agrisemu apsistosi?

As irgi tokios nuomones esu :) Manau apie 15 ha tikrai pasesiu per normalia diena zinant kad laukai pas mane 5-8 ha pagrindas. Atvirai sakant dvejus metus sukau galva del sejalkos ir finale viska apsvarscius likom prie horsch express 3 td. Apskambinom turbut visiem lietuvoj sejantiem su siom sejalkom, dauguma seja su 150-170 ag traktoriais vienas taip pat su tokia pacia puma, tai visi kaip susitare giria pacia sejamaja ir paselio kokybe ir pabrezia kad svoris per didelis kai uzpilta pilna sejamoji. Taigi nusprendem pasilikt prie sios sejamosios, manau tonos seklos nepilsim, kokia 700 kg ir bus gerai. Po penkiu metu atsizvelgiant i ukio pletimasi ir kitus faktorius bus galima ir pasikeist i dar rimtesne sejamaja, nes siai dienai tikrai didele finansine nasta, zeme irgi reikia pirkt :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...