Jump to content

smulkiu seklu sejamosios


Recommended Posts

prieš valandą, caper pranešimas:

Reguliavimas mechaninis, suka taip pat mechaniniu budu ratas, o tas kompiuteriukas ijungia ventiliatorius, dar gal parodo kai mazai seklos. Tiesa pasakius dar labai nesigilinau.

Kaip reguliuojasi išsėjimo norma važiuoant su traktoriumi lėčiau arba greičiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, TechnikosPrekyba pranešimas:

Kaip reguliuojasi išsėjimo norma važiuoant su traktoriumi lėčiau arba greičiau?

Pritvirtinta lekste sukau sejamaja, vaziuoji greiciau, ir lekste sukasi greiciau, principas kaip ir daugumos sejamuju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 3/9/2018 at 17:56, caper pranešimas:

Pritvirtinta lekste sukau sejamaja, vaziuoji greiciau, ir lekste sukasi greiciau, principas kaip ir daugumos sejamuju

Man ir įdomu pamatyti tą lėkštę. Kur jinai ir kaip tvirtinasi. Perdavimas nuo ko grandinės, troso, kokio ilgio??? Niekur nuotraukų nematau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , TechnikosPrekyba pranešimas:

Man ir įdomu pamatyti tą lėkštę. Kur jinai ir kaip tvirtinasi. Perdavimas nuo ko grandinės, troso, kokio ilgio??? Niekur nuotraukų nematau?

Susimaisiau, turim dar hatzenbichler austriska tai ana suka lekste su trosu. O šitai yra lekste su greicio davikliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, TechnikosPrekyba pranešimas:

Man ir įdomu pamatyti tą lėkštę. Kur jinai ir kaip tvirtinasi. Perdavimas nuo ko grandinės, troso, kokio ilgio??? Niekur nuotraukų nematau?

gal kokių atrakcijų skelbsite smulkioms sėjamosioms per paroda "Ką pasėsi"? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On 2015-07-30 at 20:49, ukdavidas pranešimas:

as pirkau is cia  pavasari, pasejau dobilu iseli i zieminius rugius ir kviecius50ha  su eko akeciomis idirbau 9m dobilai sudygo labai graziai, tik nemaciau kaip sudengimas yra

 

post-4613-0-43657900-1438282140_thumb.jpg

Praejo jau keli metai noriu paklausti kokie butu atsiliepimai šiai dienai planuoju panašia pirkti  zolessejimui ir atsejimui kartu naudoti pievu lygino akečias

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , virgis807 pranešimas:

Gal turi kokiu gudriu patarimu kaip greičiau pagauti sejos ploti 6m ir seklos išberimo kieki 25kg/ha 

Ką tu nori sėti? Man tai reguliuojasi isbegimo skylė, plotis nuo disko sukimosi greičio, ir pagal tai nusistatyti važiavimo greitį, arba pagal greitį nustatau kiek atidaryti skyle

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , ukdavidas pranešimas:

Ką tu nori sėti? Man tai reguliuojasi isbegimo skylė, plotis nuo disko sukimosi greičio, ir pagal tai nusistatyti važiavimo greitį, arba pagal greitį nustatau kiek atidaryti skyle

Sesiu zole pievoms.25kg/ha ant iseto avižu -zirniu mišinio .pernkščiom pievom noriu ibert 10-12 kg vienmetes svidres tuo pačiu važiavimu , kai lyginsiu pievas. Sejalka butu lenkiska 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, virgis807 pranešimas:

Gal turi kokiu gudriu patarimu kaip greičiau pagauti sejos ploti 6m ir seklos išberimo kieki 25kg/ha 

Kaip ir kiekvienai sejalkai labai paprastai:pravaziuoji su 6m plocio 16,6m atstuma  gauni 10aru,pasveri isbyrejusi kieki ir padaugini is 100.Turi gautis tavo norima norma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Išradėjas pranešimas:

Kaip ir kiekvienai sejalkai labai paprastai:pravaziuoji su 6m plocio 16,6m atstuma  gauni 10aru,pasveri isbyrejusi kieki ir padaugini is 100.Turi gautis tavo norima norma.

Skaičiuoti aš moku  esmė tame kad tai netikslaus sejimo sejalka o išcentrine  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , Išradėjas pranešimas:

Jeigu nera ratuko nuo zemes tai man tos sejalkos su radarais ir kitais pribambasais pasitikejimo nekelia.(kas liecia normos issejima)

Tai kad čia be jokiu radaru ir bribumbasu  visas tikslumas- įgydžiai.1 Bandysiu pasigauti sejimo ploti ( reguliuojant apsukas) 2 pasigauti  laika (100m)  3 seklos norma(reguliuojant sklende )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Išradėjas pranešimas:

Supratau,tai cia kaip su trasu barstykle.Matuoti stovint per kiek laiko isbyra reikiams kiekis,tada koki atstuma nuvaziuji per ta laika ir bandyti koki ploti nuberia.Nu zodziu reikia gerokai pasizaisti.

Na taip tik kad čia apsukos reguliuojasi (pastovios kokias nusistatysiu )ir sklede gali uždaryti reikalui esant

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Renkames smulkiu seku sejamaja ant diskinio  skutiko tarpinem kulturom. Nors neatmetu galimybes kada pabandyti ir rapsa taip paset. Gal jau kazkas turi daugiau patirties, koki gamintoja rinktis, ventiliatorius elektrinis ar hidraulinis, radaras, GPS ar taukas? Pasiskaites sita tema susidariau nuomone, kad APV neblogas daigtas, bet jos kaina nuo 7000eur su GPS, hidro ventiliatoriumi ir pakelimo padeties davikliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...