Jump to content

Selekcinis mokestis


viktas

Recommended Posts

Mane juokas ima reklamuojant reikėjo rašyti kur veislės pavadinimas žodinį kitą ir viskas o dabar tik pinigus metot :lol:

O tai tipo uz ta "kita"moketi nereikia :icon-confused: Deklaravau arona ir vasariniu kvieciu triso veisle,ir susimokejau jau.

atejo ir uz rapsus,bet nusiunciau saskaita seklos pirkimo,tai uz rapsu laukus moket nereikejo.

ar užtenka el.pastu nusiust kopijas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane juokas ima reklamuojant reikėjo rašyti kur veislės pavadinimas žodinį kitą ir viskas o dabar tik pinigus metot :lol:

O tai tipo uz ta "kita"moketi nereikia :icon-confused: Deklaravau arona ir vasariniu kvieciu triso veisle,ir susimokejau jau.

atejo ir uz rapsus,bet nusiunciau saskaita seklos pirkimo,tai uz rapsu laukus moket nereikejo.

ar užtenka el.pastu nusiust kopijas

Man uzteko,bet pries tai skambinau.

bet iki galo irgi neissiaiskinau.nei ARONAS nei tas TRISO i saugomu veisliu sarasa neieina,tai kodel man uz juos moket reikia. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man uzteko,bet pries tai skambinau.

bet iki galo irgi neissiaiskinau.nei ARONAS nei tas TRISO i saugomu veisliu sarasa neieina,tai kodel man uz juos moket reikia. :eusa-think:

Tiksliai iki smulkmenų šios sistemos neperpratęs, bet aš suprantu, kad jeigu nesaugoma ši veislė Lietuvoje, tai nereiškia, kad ji nesaugoma kitoje ES šalyje, ir vistiek mes privalome mokėti.

Visos veislės, kurios yra deklaracijos sistemoje yra apmokestinamos, tik viena ne - "KITA". Kaip pvz. Širvinta, Zenta sąraše nėra, jos ir nebesaugomos ir mokėti nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
selekcininkai jau pasitvarkė. deklaravau, nepriima nei Širvintos nei ,,kita", būkit ramūs. mokesčius gausit. Į deklaravimo sistemą jau sėkmingai ,,įsilaužta". Kokio dydžio čia

pinigai ir iš ko pas ką vaikštinėja?

Priima sistema bet kokia veisle, jei sarase nera pats isirasai ir spaudi OK.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

GAlima betka irasyti, tik panasu, kad visos veisles sarase-

http://www.vatzum.lt/uploads/documents/ ... 4.10_2.pdf

Cia visu auginamu veisliu sarasas. O kas duotu linka i tikra saugomu veisliu sarasa

http://www.vatzum.lt/uploads/documents/ ... sas_04.pdf

Nepilnas tas sarasas cia. Nes teko gaut mokesti uz veisles kurios nera siam sarase.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...