Jump to content

Selekcinis mokestis


viktas

Recommended Posts

Geras :D pernai pavasari seniunijoi, deklaruojant reikėjo veisles nurodyti ,tai kuria nežinojo savo pasėlių veislių ,rašė belekokes nes sistėma kitaip nebepriimdavo,tik vėliau Birželi berods atsirado galimybė nenurodyti veislės . :D va gaus visi susimokėt kaip už gera :D:D:D

aš ir miežus iš lempos ivardinau . :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Man Tik Idomu kaip jie apskaiciuoja kokia as norma seju >? juk asperku sertifikuota sekla. ir as galiu seti tarkim kvieciu ir 100 kg ir 300 kg /ha. ir kitas niuansas, visi dabar sesim "savo isgalvota veisle" ir nereiks moket ? ir ten kur idejot tu saugomu veisliu sarasa, pvz "triso" veisles nera irasytos (arba as jos nepamatau) o uz ja vistiek reik moketi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kągi, sėkmingai judame JAV pavyzdžiu su sėklininkystės praktika. Pirmiausia gauname mokestį už selekciją ir "lengvatą" sėklai kuri yra sertifikuota. Kitas etapas yra apskritai iš rinkos išstumti užsilikusias neaiškias sėklas ir ateityje naudoti tik didžiųjų "stumdomas" su keleto metų produktyvumo ciklu, žuvies genais kad neprigertų esant lietui ir pan. Darnus vystymasis tsakant :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Tik Idomu kaip jie apskaiciuoja kokia as norma seju >? juk asperku sertifikuota sekla. ir as galiu seti tarkim kvieciu ir 100 kg ir 300 kg /ha. ir kitas niuansas, visi dabar sesim "savo isgalvota veisle" ir nereiks moket ? ir ten kur idejot tu saugomu veisliu sarasa, pvz "triso" veisles nera irasytos (arba as jos nepamatau) o uz ja vistiek reik moketi.

Kokia norma seji tai tavo reikalas, moketi reikia už apsetus hektarus, o kiek ir ko deklaruosi tai tavo sažines reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paaiskinsiu kitaip, as perku tarkim 1tona sertifikuotos TRISO seklos. ir seju. isseju ja ir seju savo nesertifikuota sekla. isviso 100 ha. tai uz koki plota man reiks moketi, kaip jie apskaiciuos kiek as apsejau hektaru su ta sekla ? nebent gal deklaruojant norma reikia pasakyti kokia seji. tada gal ir jo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paaiskinsiu kitaip, as perku tarkim 1tona sertifikuotos TRISO seklos. ir seju. isseju ja ir seju savo nesertifikuota sekla. isviso 100 ha. tai uz koki plota man reiks moketi, kaip jie apskaiciuos kiek as apsejau hektaru su ta sekla ? nebent gal deklaruojant norma reikia pasakyti kokia seji. tada gal ir jo.

Na jo, cia idomus pamastymas, juk uz sertifikuota sekla apseta plota nereikes moketi mokescio. Idomu kaip bus apskaiciuotas mokestis tokiais atvejais. Pazystamas ukininkas jau gavo saukima susimoketi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paaiskinsiu kitaip, as perku tarkim 1tona sertifikuotos TRISO seklos. ir seju. isseju ja ir seju savo nesertifikuota sekla. isviso 100 ha. tai uz koki plota man reiks moketi, kaip jie apskaiciuos kiek as apsejau hektaru su ta sekla ? nebent gal deklaruojant norma reikia pasakyti kokia seji. tada gal ir jo.

Deklaruojant pasakysi, pvz. su sertifikuota sekla apsejau 8 ha (už juos moket nereikes) likusius 92 ha turesi apmoket jei pasakysi, kad apsejai su savo ukije užauginta saugomu veisliu sekla. Jau sakiau, nesvarbu kokia norma sėji, gali su ta tona apset ir tris ir 30 ha, kiek parašysi deklaruodamas už tiek ir mokesi, tas mokestis kol kas paliktas ant ukininko sažines, kita vertus pats pagalvok ar tie keli litai bendram pajamu fone labai didiale reikšme sudaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jūs dar laiškų negavot? Kažkodėl sugebėjo tik išansktines sąskaitas išrašyt. Įdomu kada originalai.

dar negavau. bet ir ismoku avanso negaves esu, gal del to... paraiskoj kirto laukas 1 ara kzs riba, tai tik neseniai suadministravo, rado 30 aru daugiau nei deklaruota:) matyt su ismokom pareis ir selekcinis mokestis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...