Jump to content

šinšilai


Arvdas

Recommended Posts

12 minutes ago, Nsinsiliokas said:

Cia nepaaiskinamas dalykas, reikia pamatyt. As vadinu svarumu, o kaip tu nezinau. Buvai KPH ir neissiaiskinai, pats rasei savo kailiu statistika (o gal ten ne tavo) ir kabinejiesi ten, kur pats visiskai nieko nesupranti.

Tai tu savo vertinimo tasykles pasidares turi kad vadini svarumu o ne atspalviu 

Nemoki paaiskinti kaip reikia atskirti rausva kailiuka nuo melyno :) atspalvio 

Atvaryk pamokins tave tagavos auka ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Na ka - baigesi Kopenhagoje sinsilu aukcionas. Rezultatai vel manau ne tokie - kokiu lauke daugelis . Geru kailiu kainos pakilo apie 5 proc. -  Nuo 2016 metu vasario menesio aukciono kainos zemesnes dar apie 20 proc. kol kas.  Siaip idomu buvo stebeti- kad labai blogai pirko visus sviesius  spalvotus  kailius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , Standart said:

Na gal bus drąsuoliu senu augintoju kurie pasakys bent savo surinktus balus  ar indeksus Vasario men.aukcijono bet pasidomėjus visos Lt kailiu kokybe visiškai ok

Mano 7000balu vasario men

 

tie indeksai ne prie ko- kiekviename aukcione jie svyruoja. Musu viename aukcione buvo virs 7000 , kitame 6800 , bet kaina gavome gersne. Cia tiesiog viskas susideda i tai (kaip ir statistika- ziuriu viename aukcione quality buvo net 111 - o kitame jau tik 102 , Viskas priklauso kokius kailius isstato i konkretu aukciona.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , Minardi said:

tie indeksai ne prie ko- kiekviename aukcione jie svyruoja. Musu viename aukcione buvo virs 7000 , kitame 6800 , bet kaina gavome gersne. Cia tiesiog viskas susideda i tai (kaip ir statistika- ziuriu viename aukcione quality buvo net 111 - o kitame jau tik 102 , Viskas priklauso kokius kailius isstato i konkretu aukciona.

Suprantu kad ne ko bet yra metu balai ir metu indeksai jie beveik gerai atspindi produkcijos kokybe kaip lygini esi su Kph arba su LT

Jei balu surenki mažiau nei kph tai 90% gausi mažiau nei Kph vidurkis jei daugiau bus daugiau išskirtiniais atvejais būna atvirkščiai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiu svajų neturėjau  ir neturiu buvau skaiciaves žymei blogesnius kaštus nei buvo iki dabar  kol kas esu patenkintas nepradėjau viso šito iš lempos man tas forumas nusispjaut ne viena ir sena augintoja galiu pamokyt tame tarpe ir tave nesidrovek buk atviresnis paklausk 

Žinau kai kalbi akis į akį visi normaliai kalba tik čia daugelis galvoja kad ju niekas nežino tai ir kietus laužia

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

23 minutes ago, Standart said:

Jokiu svajų neturėjau  ir neturiu buvau skaiciaves žymei blogesnius kaštus nei buvo iki dabar  kol kas esu patenkintas nepradėjau viso šito iš lempos man tas forumas nusispjaut ne viena ir sena augintoja galiu pamokyt tame tarpe ir tave nesidrovek buk atviresnis paklausk 

Žinau kai kalbi akis į akį visi normaliai kalba tik čia daugelis galvoja kad ju niekas nežino tai ir kietus laužia

 

Tai gal tiek to, kitus mokink. As turiu pas ka pasikonsultuot ir pasimokint. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SVEIKI :)

 girdejau nekokias naujienas, lietuvoje seime kazkoks bez d a las nori prastumti istatyma, kad uzdrausti auginti bet  kokius kailinius gyvunus. ka jus apie tai girdejote ir ka manote? ar cia rimta ?

nes jau pradejau investuoti i sinsilu uki nemazus pinigus, o cia bats uzdraus. kiek suprantu jei auginti neisiregistravus ukio, tai ir i aukcionus neiseis priduoti, nes tai pinigus jie perveda i saskaita. tai greiciausiai mokesciai nuskalpuos, nes pagal juos bus nelegalios pajamos.  ar teisingai suprantu? jei ka gal pataisytumete:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...