Jump to content

šinšilai


Arvdas

Recommended Posts

Parasykit kokia nauda duoda gerai nuriebintas kailiukas ir vidutiniskai (vidutiniskai-tai kaip beveik visi augintojai paruosia) ? Ar yra tikslas tai daryti aciu

Už nenuriebintą kailį aukcionas ima papildomą mokestį, nes ta padaryti privalo jie patys, o likę supirkėjai tiesiog arba kainą sumažins, arba išvis nepirks tokio kailio. Manau, tikslas yra, tai daryti :). Kaip suprantu, dar nebandei tokio kailio nusiųsti į KPH :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Už nenuriebintą kailį aukcionas ima papildomą mokestį, nes ta padaryti privalo jie patys, o likę supirkėjai tiesiog arba kainą sumažins, arba išvis nepirks tokio kailio. Manau, tikslas yra, tai daryti :). Kaip suprantu, dar nebandei tokio kailio nusiųsti į KPH :)

Taip siunciau i KPH ir zinau grai kiek atskaiciuja ):

Nebandziau tik exstra nuriebinto siusti todel ir sprendziam ar uztenka pakankamai taip kad neatskiaiciuotu KPH ar daryti geriau jie man gaunasi beveik kaip isdirbti tai bijau ar nebus per ploni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is 100 kailiuku 83 regulero siunciu visus i KPH

Labai geras rezultatas man dar toli iki tokio gaunu kazkas 46% cia tik 2016 m toliau turetu gereti del to buvo priezaciu daugiau lowgrades bendras KPH 62%

Ir mano dydis mazas irgi buvo priezasciu dabar didesni

Mano statiskika

Colour 99

Quality 98

Size 91

Clariti 103

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai geras rezultatas man dar toli iki tokio gaunu kazkas 46% cia tik 2016 m toliau turetu gereti del to buvo priezaciu daugiau lowgrades bendras KPH 62%

Ir mano dydis mazas irgi buvo priezasciu dabar didesni

Mano statiskika

Colour 99

Quality 98

Size 91

Clariti 103

Mano Colour 100

Quality101

Size100

Clariti 98

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi kas augina sinsilas. rimtai esame nusprende ir jau ruosiame patalpas auginti sinsiloms. kita savaite busiu danijoje ir po to grysime pro lenkija. niekur nerandu geriausiu augintoju kontaktu. gal kas zinote ir galetume parasyti. nes labai noretume su zmona uzsukti ir paziureti kaip jie  augina. butume labai dekingi jei gautume bent kazkokios  info. beje labai laukiame po naujuju kopenchagoje vykstanciu kailiuku supirkimu kainu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lengviau susitvarkyti su patalpos dregme(dregme LABAI kenkia gyvunams ir ypac ju kailiams)

aciu jums uz atsakyma. jo logiska kad tai padeda su dregme susitvarkyti. tiesiog teko gyrdeti, kad zmogus su gryndiniu sildimu prisizaide, ir daug jam krito sinsilu. nes grindininis  sildimas letai reaguoja i karsto vandens padavima todel padaves i sistema  daugiau, atejes ryte rado didele patalpu temp. nuo to nugaiso didele dalis augintiniu.vienu zodziu gan sunku palaikyti vienoda temp. kai lauke staigiai pasikeicia temp. kaip jus issprendete sita dalyka? gal yra kazkokia automatika kuri reguliuoja pagal lauka vidaus temp. bet ar nera  pavojaus jei pvz. sugestu koks daviklis kad velgi pasikartotu sita perkaitinimo problema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu jums uz atsakyma. jo logiska kad tai padeda su dregme susitvarkyti. tiesiog teko gyrdeti, kad zmogus su gryndiniu sildimu prisizaide, ir daug jam krito sinsilu. nes grindininis  sildimas letai reaguoja i karsto vandens padavima todel padaves i sistema  daugiau, atejes ryte rado didele patalpu temp. nuo to nugaiso didele dalis augintiniu.vienu zodziu gan sunku palaikyti vienoda temp. kai lauke staigiai pasikeicia temp. kaip jus issprendete sita dalyka? gal yra kazkokia automatika kuri reguliuoja pagal lauka vidaus temp. bet ar nera  pavojaus jei pvz. sugestu koks daviklis kad velgi pasikartotu sita perkaitinimo problema?

Galima deti automatika.Tik ne lauko, o vidaus patalpos.Pakils per daug temp.-sistema uzdarys vandens padavima i grindis.Sekti temperatura reikia.Niekas nuo nieko neapsaugotas.

O del perkaitimo- tai ar grindys, ar radiatoriai,jei bus karšta tai bus blogai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On Saturday, December 24, 2016 at 13:48, xxxdark40 said:

is 100 kailiuku 83 regulero siunciu visus i KPH

Kph istate kailiukus kazkas keisto pas mane tik 18% lowgrade 

Ir ar pas jus labai kokybiski kailiukai isstatyti Sausio aukcijonui ar Kph strateguoja ir istatineja gerus kad bendras vidurkis butu aukstas 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , Standart said:

Kph istate kailiukus kazkas keisto pas mane tik 18% lowgrade 

Ir ar pas jus labai kokybiski kailiukai isstatyti Sausio aukcijonui ar Kph strateguoja ir istatineja gerus kad bendras vidurkis butu aukstas 

 

Visko gali buti, kad KPH strateguoja. Kadangi pries tai buvo ne kokie pardavimai sinsilu- gal nori parodyti gerus rezultatus. Kiek teko girdeti rudens aukcione nebuvo vieno is pagrindinio sinsilu kailiu supirkejo- o tai atsiliepe bendrai kainai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 valandas ago , Standart said:

Kph istate kailiukus kazkas keisto pas mane tik 18% lowgrade 

Ir ar pas jus labai kokybiski kailiukai isstatyti Sausio aukcijonui ar Kph strateguoja ir istatineja gerus kad bendras vidurkis butu aukstas 

 

pas mane ir neblogai,14% lowgrade,pas mane isstate visus kuriuos nusiunciau Sausio men

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 valandas ago , xxxdark40 said:

pas mane ir neblogai,14% lowgrade,pas mane isstate visus kuriuos nusiunciau Sausio men

Kaip tu matai barkodus kol nepardave nebent likicio neturejai 

Na laukiam sekmadienio tikiuosi geriausio :) 

I Kph suvaziavo 400 pirkeju prognozuojamas audiniu kainu kilimas tai šinšai turetu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 1/5/2017 at 08:37, Standart said:

Kaip tu matai barkodus kol nepardave nebent likicio neturejai 

Na laukiam sekmadienio tikiuosi geriausio :) 

I Kph suvaziavo 400 pirkeju prognozuojamas audiniu kainu kilimas tai šinšai turetu 

Is kur tu istraukei tuos 400 pirkeju, jei KPH raso tik nuo 300 iki 350 pirkeju atvyko. Ar cia is akies tu rasei ta skaiciu :):) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 1/5/2017 at 08:37, Standart said:

Kaip tu matai barkodus kol nepardave nebent likicio neturejai 

Na laukiam sekmadienio tikiuosi geriausio :) 

I Kph suvaziavo 400 pirkeju prognozuojamas audiniu kainu kilimas tai šinšai turetu 

o del kainu kilimo niekas nezino- jei pries tai kainos buvo zemiausios per 10 metu, tai labai daug neturetu kilti, Zinant kad Europoje perprodukcija sinsilu kailiu. Bent jau supirkejai nelabai norejo supirkineti rudeni kailius. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 valandas ago , Minardi said:

o del kainu kilimo niekas nezino- jei pries tai kainos buvo zemiausios per 10 metu, tai labai daug neturetu kilti, Zinant kad Europoje perprodukcija sinsilu kailiu. Bent jau supirkejai nelabai norejo supirkineti rudeni kailius. 

Tendencijos tokios

jei ka as rasiau apie mink kainu kilima 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...