Jump to content

šinšilai


Arvdas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
On 2017-03-21 at 09:46, paulius.laura said:

tai kaip del to uzdraudimo kailiniu gyvuneliu, nejaugi niekas nieko negirdejo ir nesidomejo???aciu 

Kolkas kiek žinau uždrausta Olandijoje. Manau, kad ši tendencija ateis vieną dieną ir iki Lietuvos, tačiau tam reikės nemažai laiko. Kiek žinau buvęs prazidentės patarėjas bando "prastūmti" šį įstatymą. Linas Balsys yra ganėtinai atkaklus, plius visokiausios gyvūnų gynybos, kurios turi stebėtiną finansavimą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 mėnesių...

sveiki visi.

Esu naujai besikuriantis sinsilu augintojas. Siuo metu jau esu isirenges patalpas sinsilu laikimui (bendras patalpu plotas 240 kvadratiniu metru).  Dabar noriu isigyti narvu ir kiek domejausi bei kiek maciau besilankydamas kitu sinsilu augintoju fermose tai jie visi gan skirtingi ir visi turi savo trukumu ir privalumu. Mane domina 6+1 narvai. Pradziai noreciau isigyti 20 narvu (20 seimu). Ziurejau yra gana daug parduodama SKELBIU.lt  Gal kas turit kokiu patarimu, kas geriau ir kaip. Gal kas domejotes ar zinote kokios narvu kainos Lenkijoje?  Taip pat norejau pasidomet del vokisku pasaru sinsilom BERKEL FUTTER. (WWW.BERKEL-FUTTER.DE) ka apie juos manote?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
On 2017-09-13 at 22:30, nierkazauras pranešimas:

sveiki visi.

Esu naujai besikuriantis sinsilu augintojas. Siuo metu jau esu isirenges patalpas sinsilu laikimui (bendras patalpu plotas 240 kvadratiniu metru).  Dabar noriu isigyti narvu ir kiek domejausi bei kiek maciau besilankydamas kitu sinsilu augintoju fermose tai jie visi gan skirtingi ir visi turi savo trukumu ir privalumu. Mane domina 6+1 narvai. Pradziai noreciau isigyti 20 narvu (20 seimu). Ziurejau yra gana daug parduodama SKELBIU.lt  Gal kas turit kokiu patarimu, kas geriau ir kaip. Gal kas domejotes ar zinote kokios narvu kainos Lenkijoje?  Taip pat norejau pasidomet del vokisku pasaru sinsilom BERKEL FUTTER. (WWW.BERKEL-FUTTER.DE) ka apie juos manote?

Labas,

gyvūnai ,narveliai , pašaras ,papildai.

869554274

S7000877.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 metų...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...