Jump to content

šinšilai


Arvdas

Recommended Posts

Kazkada ankstyvoj jaunystej kirbejo mintis pamegint su sinsilom.buvau net su vienu gan stambiu augintoju susitikes.tai visas pokalbis tik ir sukosi apie tai kiek seimu ir kada paimsiu,o jokiu patarimu kaip augint,sert,nukailint,parduot,NIEKO.atseit kai turesi auginsi ir ismoksi.kitaip tariant mokinkis is savu klaidu.tai taip ir liko.jam rupi tik seima parduot.smeli ir ta paciam ieskot kur gaut.jam svarbu parduot,o kaip po to jau ne jo reikalas.keistai man atrodo tas lietuviu bruozas mistifikuot savo profesija,ko gero apie FTB veikla daugiau info galima rast nei lietuvoj apie sinsilas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki. Auginu siuos zvereliu 3 metai. Galiu pasakyti, kad prieziuros jiems tikrai daug reikia. Cia, ne kiaules ar galvijai. Patalpos turi buti siltos, sausos, svarios ir gerai vedinamos. Sinsila nepakencia karscio, dregmes ir minusines temperaturos. Kailiniai zvereliai, ziema gali pakesti iki +5, bet nezemesne temp. Taciau, mano patirtis parode, kad tokioje temperaturoje jie uzskursta, t.y. buna mazesni, kailis irgi daug veliau sunoksta, + prasideda viduriu problemos, o tai jau papildomi kastai. Seimynine banda laikoma siltai, t.y. nezemesnej nei +18, jei temp. zemesne - pateles nesikergia. Jei norite predeti si versla, turite isigyti ne maziau kaip 60 seimu, ir pelno tiketis tik po geru 1.5 metu. Sinsila, kaip jau kazkas minejo, kergtis gali istisus metus. Labai gera patele per metus gali duoti apie 6 vaikus. Sinsilu nestumas trunka apie 115 dienu. Taciau, yra ir tokiu, kurios per metus duoda tik 1 vaika. Tokios pateles turi buti isimtos is seimos, nes kitaip augintojui nuostolis. Siuo metu, kailiuku kainos pas vietinius supirkejus svyruoja nuo 50-80 lt. Aukcione kainos daug didesnes, taciau uzsiregistravus gali tekti metus ir daugiau laukti eiles. Kai ateis jusu eile, gausit barkodus ir pirmyn. Siaip, verslas brangus, ir kaip jau minejau pelno teks ilgokai palaukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 5 savaičių...
  • po 1 metų...
  • po 1 mėnesio...

Laba visiem

eile metu esu pradirbes su audinemis tiek danijos ukiuse tiek dabar dirbu lietuvos ukije.

buvau sumanes pardeti auginti audines taciau siu metu kainu tendencijos bei nezmoniskos investicijos labai nuvyle taigi viskas baigesi tuo kad si pavasari nusipirkome 10 semu sinsilu pabandymui pastateme patalpas apie150m3

jau turime ir rezultata keliolika jaunikliu

esame jauni augintojai butu malonu kad kas prisijunktu patyrusiu augintoju padiskutuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba visiem

eile metu esu pradirbes su audinemis tiek danijos ukiuse tiek dabar dirbu lietuvos ukije.

buvau sumanes pardeti auginti audines taciau siu metu kainu tendencijos bei nezmoniskos investicijos labai nuvyle taigi viskas baigesi tuo kad si pavasari nusipirkome 10 semu sinsilu pabandymui pastateme patalpas apie150m3

jau turime ir rezultata keliolika jaunikliu

esame jauni augintojai butu malonu kad kas prisijunktu patyrusiu augintoju padiskutuoti

Domejausi kazkiek -kiek vazineju tu fermu padaugejo zenkliai per 5metus - seni augintojai su nuostalgija atsimena tuos laikus kai ruses ispirkdavo visa aleksoto turgu...tam versle laimi kas daug ir pastoviai turi . kai blogi metai kailiukus kaupia kitiem metam ir panasiai .. reikia moketi losti kaip ir visur :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Domejausi kazkiek -kiek vazineju tu fermu padaugejo zenkliai per 5metus - seni augintojai su nuostalgija atsimena tuos laikus kai ruses ispirkdavo visa aleksoto turgu...tam versle laimi kas daug ir pastoviai turi . kai blogi metai kailiukus kaupia kitiem metam ir panasiai .. reikia moketi losti kaip ir visur :icon-wink:

Sveiki

Su realizavimu tikiuosi nebereikes prisiminti "nostalgisku rusisku laiku"bei kaupti kailiu , kadangi planuoju kailiukus siusti I Kopenhagos aukcijona kur jie gali buti sandeliuojami bei parduodami uz mano nustatyta minimaliausia kaina.Tiesa uz tai reikia sumoketi apie 9€ ciai skaiciuojamas ju isdirbimas+pardavimo mokestis.Bet bus galima stebeti savo ukio statistika dydzio kokybes,bei kainos indeksa bus galima vykdyti ukio progresa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...