Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

rašiau vakar klausimą, bet dingo.  

Kokie atsiliepimai apie laumetrio 4 metrų pakabinamą noraginį skutiką? kokia darbo ir pačio skutiko kokybė? arba gal dar rekomenduotumėt į kokį pigesnės firmos noraginį skutiką kad lįstų teoriškai bent 25 cm. Iš lenkiškų kokių ar kitų kokių, kad nepermokėt už vardą. darbas su 220-260 ag traktoriais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, eTadas pranešimas:

rašiau vakar klausimą, bet dingo.  

Kokie atsiliepimai apie laumetrio 4 metrų pakabinamą noraginį skutiką? kokia darbo ir pačio skutiko kokybė? arba gal dar rekomenduotumėt į kokį pigesnės firmos noraginį skutiką kad lįstų teoriškai bent 25 cm. Iš lenkiškų kokių ar kitų kokių, kad nepermokėt už vardą. darbas su 220-260 ag traktoriais

koks biudžetas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Benas369 pranešimas:

Nu reiks kaina paziuret kiek skirias o laumetrio kazin niekas neturi?

nežinau kaip jum, bet mano nuomone, laumetris pastaruoju metu apsileido su dažymo kokybe, metalų parinkimu, ir konstrukcijomis...pirkom jų 4m diskinį pakabinamą, bet dbr unia išmetė akciją už panašią kainą prikabinamą :icon-rolleyes: pvz tankimo volai unios teris ir laumetrio sunkiai lyginami dalykai, o kainas abi pusės žino...tai tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, tadasg pranešimas:

Man tik įdomu, kurioj čia Lietuvos daly tą 4 metrų noraginį bent 25 cm gyli pavilks 220 ag traktorius?..

Pas manęs, su siaurais kaltais, dabar sukišus į priemolį ar molį 27 cm gyliu, 3 m amazone cenius, 240 ag traktoriui 9 km/h visas greitis

Jeigu čia man taikai tai rašiau,  BENT 200aj reikia,  o šiaip tai yra ka veikt su 4 metrais ir be tu 25-27cm gylio, bet manau norint lyst giliau tai gal geriau kurmintuva naudot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...