Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

prieš 18 minutes , Amber pranešimas:

Cia turbut buvo taip, jog buvo 18-19dregmes nusprendei pasidziovyti ir palaukti. O gavos 25 is to laukimo nes pradejo lyti. Ar stiprei klystu?

Truputuka ne taip buvo. Kviečiai visi buvo skagenas ir kulesi veliau kai jau lietai prasidejo 25 dregmes,nutveriau tik truputi vasariniu kvieciu 18 dregmes ir mieziu zirniai visi 25 dregmes ejo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, linas78s pranešimas:

Ukrainiečiai ant 10cm sniego varo ir nepergyvena.

Ten yra savi niuansai. Pašalui išėjus net karas sustodavo ten kur buvęs iki kol normaliai neišdžiūna. Laiku nepatręšus augalai neuždengs kur kas juodesnės dirvos nuo kur kas šiltesnės saulutės nei pas mus. Saule, juodas paviršius ...nu pats supranti;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Ten yra savi niuansai. Pašalui išėjus net karas sustodavo ten kur buvęs iki kol normaliai neišdžiūna. Laiku nepatręšus augalai neuždengs kur kas juodesnės dirvos nuo kur kas šiltesnės saulutės nei pas mus. Saule, juodas paviršius ...nu pats supranti;) 

Jie dėl drėgmės trūkumo taip tręšia nes vėliau labai isdžiovina 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, chefas pranešimas:

Truputuka ne taip buvo. Kviečiai visi buvo skagenas ir kulesi veliau kai jau lietai prasidejo 25 dregmes,nutveriau tik truputi vasariniu kvieciu 18 dregmes ir mieziu zirniai visi 25 dregmes ejo...

Pas mane ir panašiai buvo kai visi kulė kol dar geras oras buvo aš rūkiau , nes nesunokę buvo :D, kai  kiti jau ėjo į pabaigą žieminių po kokių 2 sav ,tada dar tik aš pradėjau kult :D ,nors pas mane geresnė situacija buvo pagrinde 17-18 drėgmė vyravo , o kur pirmus kūliau sėklai tai 14,3 pagavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 3/20/2018 at 15:35, Mantas2342 pranešimas:

Pas mane ir panašiai buvo kai visi kulė kol dar geras oras buvo aš rūkiau , nes nesunokę buvo :D, kai  kiti jau ėjo į pabaigą žieminių po kokių 2 sav ,tada dar tik aš pradėjau kult :D ,nors pas mane geresnė situacija buvo pagrinde 17-18 drėgmė vyravo , o kur pirmus kūliau sėklai tai 14,3 pagavau.

Truputi pazistama situacija, su z kvieciu yra keli proc ankstyvu veisliu, dar atsiranda kokiu prastesniu ir paskui ateina tinkamas laikas ir geram skagenui, pernai viskas pavyko nes kvieciu zieminiu pagal sejomaina gavosi maziau pasetu nei kasmet. Kai visi kulia o paciam tenka rukyt, gerai pazistama situacija su z mieziu. Ypac gera pamoka buvo 2016 purksta 2 kartai zalinanciais fugicidais normos minimalios,  ypac sekliniai mieziai gal 2 savaitem velavo kulimas. 17 metais gavosi kad tik 1 karta buvo fungicidas naudotas ir likus 2 savaitem iki kulimo pasimate ligos del 2 nenaudojimo, atrode blogai kad neneudotas 2 fung. Taciau rezultatas derlius iki 7 vidurkis 16 metais kulimas su rapsu ir apie 8 tonosvidurkis  17metais bei kulimas pries rapsa. Gal reiketu tik 1 fungicida zalinanti naudoti 2 purskimui kvieciu o trecia paprastesni imti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, paulius radvila pranešimas:

Truputi pazistama situacija, su z kvieciu yra keli proc ankstyvu veisliu, dar atsiranda kokiu prastesniu ir paskui ateina tinkamas laikas ir geram skagenui, pernai viskas pavyko nes kvieciu zieminiu pagal sejomaina gavosi maziau pasetu nei kasmet. Kai visi kulia o paciam tenka rukyt, gerai pazistama situacija su z mieziu. Ypac gera pamoka buvo 2016 purksta 2 kartai zalinanciais fugicidais normos minimalios,  ypac sekliniai mieziai gal 2 savaitem velavo kulimas. 17 metais gavosi kad tik 1 karta buvo fungicidas naudotas ir likus 2 savaitem iki kulimo pasimate ligos del 2 nenaudojimo, atrode blogai kad neneudotas 2 fung. Taciau rezultatas derlius iki 7 vidurkis 16 metais kulimas su rapsu ir apie 8 tonosvidurkis  17metais bei kulimas pries rapsa. Gal reiketu tik 1 fungicida zalinanti naudoti 2 purskimui kvieciu o trecia paprastesni imti

Prie skageno dar ir jane auginau galvojau ji anksčiau gulsis , bet taip gavos , kad dar vėliau už skageną sunoko ir paskutiniai kūlėsi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , pukotukas pranešimas:

ka duoda tas pauksciu meslas kur juodas ir smirdantis kai jo toke maza keki barsto ciel diel idomumo

Smarve pavejui toke kad nu ir nx... O jei kitas fekalijomis pavaro tai pizdiec....  :icon-neutral: Aišku trasa rimta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , pukotukas pranešimas:

tai ta supratu  be sudo nebus ir grudo toks posakis bet kad jo toki maza kieki barsto tai bene toke ahujena nauda

Jei turi minty gryna bekraiki pauksciu mesla tai, patikek, nauda,, ahujena,,:handgestures-thumbupleft:O kad juodas tai gal cia is grybininku jau panaudotas bet vistiek geras dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...