Jump to content

Kergimas


Seelow(trs)

Recommended Posts

zinoma kad geriau stebet ir nevargint triusiu ilgomis vestuvemis. Keleta kartu patinelis nugriuva ir gerai... po to dar gali po keletos dienu tai pakartot...

As irgi kazkada imesdavau patele ir laikydavau ten juos bent dvi dienas, kol viena karta neradau triusiu "susirakinusiu"... patele po visko keliu dienu begyje nugaiso. Matomai buvo suzaloti vidaus organai, nors pats jega ju atskirt nebandziau, atsiskyre dienos begyje patys.

Nerujojancios pasiutesnio charakterio pateles puola patina ir draskosi, kandziojasi. Tokiu atveju nepaziurejus irgi galima susilaukt neigiamu pasekmiu...

Siaip jeigu patele stipriai ir tikrai rujoja, tai imetus ja i gero patino valdas, ji iskart atsigula ir issiriecia. Kazkokiu sunkumu sukergt neiskyla...

Gal jus kartais patina pas patele metat o ne atvirksciai kaip reiketu? :) Kai kurios pateles labai arsiai gina savo valdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
dar noriu paklausti kas gausis jei cal. patinelis+vien.mel patele

as kartais kergiu CAL pateles su VM patinu , tai gaunasi arba visiskai juodi, arba pilki kaip kiskis... :confusion-seeingstars:

o tavo cal ir vien.mel. grinaveisliai , su dokumentais ???

o kergiant cal su cal gaunasi visi 100% CAL. ???

ir su vienos mel.kergiant tik melinuosius visi gaunasi melinieji ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar noriu paklausti kas gausis jei cal. patinelis+vien.mel patele

as kartais kergiu CAL pateles su VM patinu , tai gaunasi arba visiskai juodi, arba pilki kaip kiskis... :confusion-seeingstars:

o tavo cal ir vien.mel. grinaveisliai , su dokumentais ???

o kergiant cal su cal gaunasi visi 100% CAL. ???

ir su vienos mel.kergiant tik melinuosius visi gaunasi melinieji ???

CAL ir VM ale gryni, dokumentu nesu mates kaip atrodo

CAL + CAL = CAL

VM + VM = VM

Pas mane gaunasi taip - uzpernai turejau CAL patina ir visas pateles kergiau su juo, pernai patinas buvo Hylos ir visas pateles kergiau su juo, siemet patinas VM ir visas pateles kergiu su juo, kitais metais patinas bus sviesiai sidabrinis, tai va...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

CAL ir VM ale gryni, dokumentu nesu mates kaip atrodo

CAL + CAL = CAL

VM + VM = VM

Pas mane gaunasi taip - uzpernai turejau CAL patina ir visas pateles kergiau su juo, pernai patinas buvo Hylos ir visas pateles kergiau su juo, siemet patinas VM ir visas pateles kergiu su juo, kitais metais patinas bus sviesiai sidabrinis, tai va...

Ai tu kergi visas pateles su kitokiu patinu ir gauni misrunus ... na tada viskas aisku .

nes kiek esu pastebejes tai kad triusiuku spalva nelabai ka turi bendro su ju tevu spalva :)

aisku jei jie grinaveisliai tai jokio skirtumo ar tas triusiukas i teva ar i motina ar i seneli ar prosenele vistiek jei jie visi cal. tai ir tas triusiukas bus cal. ... nes nieko kito jam nelieka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas turit patirties prisileidau patele po sukergimo po 2 sav pradejo pestis pukus jau praejo 33 d bet dar nk net lizdo normalaus nebuvo. gal kad pirma karta suleista? gal kas pasidalins patirtimi?

jei iki 14 dienu pradeda pesiotis - nesitikek :eusa-naughty:

jei po 14 - griciausiai, kad bus...

kazkur cia forume buvo rasyta apie ta 14'tos dienos efekta ar sindroma (nebepamenu kaip vadinasi) ir as galiu tai patvirtinti, kaip tik dabar dar tebelaukiu atsivedant pateles kuri turejo triusiuotis birzelio 16d. , siandien 22diena, pukus pradejo pesioti nuo 11-12 dienos ir iki siol pilnas narvas puku ir lizdu prisukta, o triusiuku kaip ner, taip ner, ir aisku, kad nebus :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek laiko trunka ruja,kas kiek dienu reikia patinuka i svecius nusiust,kolkas 4 is 6 merginu jo nepriima ir bijau praziopsoti kada rujos :eusa-think:

Aš esu skaičius, kad triušės rujoja praktiškai visuomet išskyrus dieną kitą per mėn. Nutariau pati išbandyt. Pasiėmiau vieną triušę, įmečiau pas patiną. Bėgiojo, nenorėjo prisileist, užsispaudus tupėjo. Palaikiau kokį 10 min., kitą dieną dar suleidau maždaug 10 min. Vėl tas pats. Nu galvoju, kas bus, tas. Praėjo mėnuo ir atsivedė 8 triušiukus :) dėl kažkokių priežasčių tris smulkiausius panaikino, o kiti gražus ir jau straksi :) Todėl manau, kad nebūtina laukti kada jau ten ta ruja akivaizdi. Čia mano tokia nuomonė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu skaičius, kad triušės rujoja praktiškai visuomet išskyrus dieną kitą per mėn. Nutariau pati išbandyt. Pasiėmiau vieną triušę, įmečiau pas patiną. Bėgiojo, nenorėjo prisileist, užsispaudus tupėjo. Palaikiau kokį 10 min., kitą dieną dar suleidau maždaug 10 min. Vėl tas pats. Nu galvoju, kas bus, tas. Praėjo mėnuo ir atsivedė 8 triušiukus :) dėl kažkokių priežasčių tris smulkiausius panaikino, o kiti gražus ir jau straksi :) Todėl manau, kad nebūtina laukti kada jau ten ta ruja akivaizdi. Čia mano tokia nuomonė :)

O aš galvoju, kad suleidus garantuotai rujojančią patelę nereiks mėnesį laukti kas bus ar nebus, o garantuotai bus triušiukų (aišku jei su patinu viskas tvarkoj. Ir neteks paskiau gailėtis, kad visą mėnesį patelę dykai šėrei jei ji nesusikergė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

sveiki. kadangi esu tik pradedanti triušininke, tai patirties dar turiu mazokai, bet noriu pasidalinti nors kokia. gavau aš dovanu sukergta burgunde, po tryju savaiciu turejo vaikuotis. atejus tai dienai radau vaikus išmetytus po visa garda, nei lizdo, nei puku. susukau iš šieno lizdeli, sukroviau mazylius, bet mamyte i juos ne artyn. na nusprendziau as ja virš lizdo palaikyt: maziukai kad supuole, kad zynda... ta mano akyse ištrukus taukšt kojom, vienas vietoj negyvas. palikau ramybej ta pikciurna kita ryta ateinu vel visi ištaškyti po lizda, gyvu ne vieno. palikau aš ja savaitei ramybej, po to vel pas patina. gal sakau vieta pasikeite, zmogus ne tas. prisileido gerai, nepraejus dviem savaitem suneše lizda, puku pripeše, sakau jau gal bus... bet taip ir nesulaukiau, imeciua vel pas patina, ten lyg viskas tvarkoj, net ištrukus iš patino pati ant jo :D

palaukiau keles dienas, vel imetu- nesileidzia, reiške paejus. laukiu... sakau jai ne, tai tikrai puodan keliaus, bet vel nesulaukiau nieko :(

na kantrybes maza, bet i puoda gaila, imetu paskutini karta, nes nuo balandzio taip zaidziu, sakau jai jau ši karta ne, tai tikrai puodan... na ir 13 rugpjucio sulaukiau šeimynos :lol:

atvede 10 gyvu ir viena radau negyva šone, mamyte puikei susitvarkius, lizdukas susuktas paskutinem minutem,aršei gina savo lizda, tad labai nelendu. tad patariu visiems turet kantrybes :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...