Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

Na jei klausiat kuom geresnis miksas uz co2 akivaizdu kad nesad virine nieko rimto .Su skardom tai taip apart kazkiek grazesnies siules nepamatysi nieko,bet kai reikia virint perpuse luzusi miskovezi ar strele krano tikrai jauciasi,ypac skirtumas matosi virinant hidraulinius vamzdelius .Temperatura daug aukstesne ,paligynimui mano kempas 300 A ir keturiu padeciu galingumo tai su co2 ketvirtu varai ,o su mixsu pakaktu ir trecio vnz dadeda smarves svarkei ir nemazai !Ir siule tvirtesne ,kazkokiu bandymu laboratoriniu nedariau tai popieriais to neirodisiu ,bet praktika mano rodo tik i mikso puse :icon-wink: .O ir beto retai as pats uz ji kada moku :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip su mixu lankas yra stabilesnis, lanko temperatura didesne, bet kaip ir minejai jis puikiai tinka rimtok konstrukcijom. Tad paprastiems darbams nevetra mesti pinigus i ora. Todel patartina tureti kelis balionus su skirtingomis dujomis. http://shdesigns.org/Welding/gasmix.shtml cia truputi daugiau bus info

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip su mixu lankas yra stabilesnis, lanko temperatura didesne, bet kaip ir minejai jis puikiai tinka rimtok konstrukcijom. Tad paprastiems darbams nevetra mesti pinigus i ora. Todel patartina tureti kelis balionus su skirtingomis dujomis.

Tikrai taip. Paprastiems darbams miksas yra bereikalingas pinigų leidimas į orą.

Na jei klausiat kuom geresnis miksas uz co2 akivaizdu kad nesad virine nieko rimto .Su skardom tai taip apart kazkiek grazesnies siules nepamatysi nieko,bet kai reikia virint perpuse luzusi miskovezi ar strele krano tikrai jauciasi,ypac skirtumas matosi virinant hidraulinius vamzdelius .Temperatura daug aukstesne ,paligynimui mano kempas 300 A ir keturiu padeciu galingumo tai su co2 ketvirtu varai ,o su mixsu pakaktu ir trecio vnz dadeda smarves svarkei ir nemazai !Ir siule tvirtesne ,kazkokiu bandymu laboratoriniu nedariau tai popieriais to neirodisiu ,bet praktika mano rodo tik i mikso puse :icon-wink: .O ir beto retai as pats uz ji kada moku :D .

Hidraulinius vamzdelius aš virinu TIG'u gryno argono aplinkoje. Tikrai gerai laiko ;) O siūlės tvirtumą apsprendžia ne tik naudojamos apsauginės dujos, ten yra ir daugiau parametrų (naudojamos vielos tipas, suvirinimo srovės tipas, įvirinimo gylio parametro pasirinkimas (arba siūlės "karščio")).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 1 metų...

Kaip kirvis - paprastas ir patikimas, bet ne geriausias

Koki pats rinktaisi uz 1t. eurų?

Čia toks rimtas klausimas... Šiaip tai dabar vienas kolega paėmė tikrą kinietį "Jasic". 200 A, tik tiek, kad jam vienfazio reikėjo. Bet virina tikrai gerai. Kainavo apie 500€. Yra ir trifazių versijų ir kaina nesikandžioja. Ir visi inverteriai, o tavo viriteka transformatorinis. Tai va ir neaišku, ką pirkti už tokią sumą. Turiu darbe Esab caddy 200, tai kaip tik išeina už tavo minėtą sumą, bet virina lygiai taip pat ir kiniškas ir esabas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu el. linijos gale, tai itampos svyravimai gan nemazi. Kuris patikimiau butu transformatorinis ar inverterinis?

 

jeigu problema su įtampa, tai inverterinis šituo atveju dirbs gerokai stabiliau. Patikimesnis kaip ir transformatorius, nes nėra kam gesti, praktiškai. Kažkada draskiau maikę už transformatorinius, ale kai nusipirkau inverterinį MMA aparatą tai net nenoriu į trafus žiūrėt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu problema su įtampa, tai inverterinis šituo atveju dirbs gerokai stabiliau. Patikimesnis kaip ir transformatorius, nes nėra kam gesti, praktiškai. Kažkada draskiau maikę už transformatorinius, ale kai nusipirkau inverterinį MMA aparatą tai net nenoriu į trafus žiūrėt :D

Kiek inverteris maziausiai veza   (kokio galingumo ivado pakanka ) tik kiek girdejau nelabai taiso kai kuriuos inverterius ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...