Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

Kaip ir minejau turiu ESAB ORIGO MIG C250, pries menesi virinaus traktorine puspriekabe uztrukau 5 dienas po 12-15 val per diena sunaudojau apie 20kg 0.8mm vielos, 1 baliona mixo 12.3kubo, virinau 200 srove tai ne karto nebuvo uzkaites ar isijunges lauk virinau su pertraukom nes dar reikejo ir metala susipjaustyt. 

Seip jei kam idomu sita puspriekabe yra 16kubu,naudotos asys + ratlankiai su padangom, naujas hidrocilindras 20t, nauja pastatymo koja, 25t prikabinimo itaisas ir aisku naujas metalas, bortai is 3mm laksto. 

Padangos bus montuojamos platesnes ir aukstesnes.

Neskaitant mano darbo ir elektros sita puspriekabe man kainavo 2950eur su pvm

 

22752810_10210556649972859_943707351_n.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Veikejas pranešimas:

Kaip ir minejau turiu ESAB ORIGO MIG C250, pries menesi virinaus traktorine puspriekabe uztrukau 5 dienas po 12-15 val per diena sunaudojau apie 20kg 0.8mm vielos, 1 baliona mixo 12.3kubo, virinau 200 srove tai ne karto nebuvo uzkaites ar isijunges lauk virinau su pertraukom nes dar reikejo ir metala susipjaustyt. 

Seip jei kam idomu sita puspriekabe yra 16kubu,naudotos asys + ratlankiai su padangom, naujas hidrocilindras 20t, nauja pastatymo koja, 25t prikabinimo itaisas ir aisku naujas metalas, bortai is 3mm laksto. 

Padangos bus montuojamos platesnes ir aukstesnes.

Neskaitant mano darbo ir elektros sita puspriekabe man kainavo 2950eur su pvm

Padirbėta iš peties, o kaip žadi priregistruoti ? Čia ne į temą klausimas, bet ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ratukas pas tave tikrai tai vielai skirtas? Arba gal šarvas užsinešęs? Mano irgi vienas varantysis, bet su 4m degikliu problemų niekada nebuvo. Beje, naudoju kempinėlę vielai valyt prieš ratukus, tai pastebėjau, kad keičiant vielą ta kempinėlė būna pajuodavus. Sako nuo vielos ratukai ir šarvas užsineša, todėl paskui ir nebeišveža...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Eduardas pranešimas:

O ratukas pas tave tikrai tai vielai skirtas? Arba gal šarvas užsinešęs? Mano irgi vienas varantysis, bet su 4m degikliu problemų niekada nebuvo. Beje, naudoju kempinėlę vielai valyt prieš ratukus, tai pastebėjau, kad keičiant vielą ta kempinėlė būna pajuodavus. Sako nuo vielos ratukai ir šarvas užsineša, todėl paskui ir nebeišveža...

sarvas nesenai pirktas tai nemanau kad uzsineses butu, reiks kempinele dadet del viso pikto, ratukas yra su dviem griovelais dvieju tipo vielom tai dejau ir tai ir anaip kol tiesiai derzakas stovi tai jokiu problemu, bet jei susisuka i kilpa ir pradeda strigt. Kazi tam ratukui negali but isdile tie grioveliai ir todel nesuspaudzia gerai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Veikejas pranešimas:

minejai kad esi remontaves kempus , norejau paklaust man i kempa pavyktu isimontuot 2 vielos stumimo tekinukus? pas mane dabar 1 tai 4 m derzakas kartais neistumia...

Aš remontavęs elektroninę dalį. Vielos padavimo mechanizmą nusipirk su 4 ratukais ir pasikeisk, nieko čia neprigalvosi. Tik perkant reikia žiūrėi kokios įtampos tavo pavaros variklis : 24 V arba 220 V.  Su mano naminiu Jasicu pardavėjas sukomplektavo 4 m. rankovę ir viskas ten gerai su prastūmimu su vienu ratuku. Tiesa, tik 0,8 mm viela, storesnės nesu naudojęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Augunstas pranešimas:

Tokiu karbuku nera,mano ir buksuoja kartais ,kai uzlenkiu.pabandyt didesnius ratukus

Susijęs vaizdas

Didesnis ratukas dar blogiau, is patirties problemu del padavimo neturejas tik su tais pusautomaciais kuruosia stovi mazi ratukai. Su tais '' standartineis'' visad kokia nors problema iskyla, o jei pusautomatis dar protingas su apsaugom tai visai tragedija :D  Kitas dalykas negalima perverzti velos prispaudejo tai ir itakoja sunkesnis stumima. vielos ryte turi buti laisva, aisku tvarkingas sarvas ir degiklis ir problemu nubus. Ir padarius kilpa nereik noreti kad nestrigtu, slanga visad laikoma kuo tiesiou. Nori kilpas daryti imi Tig ar mna. O padavimo mechanizmai yra keiciami tai kaip ir minejo pasiziuri koks pas tave ir varai pirkti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kmepistai, reikia paaiškinimo dėl techniniu duju. Mūsų senasis mechanikas virindavo su angliarūgšte, dabar pasikeitė mechanikas, nupirkom galingą aušinamą kempą ir atseit neina virinti, atsirado naujos dujos MISON, Agasol. Pirmosios išvis kosmine kaina ir išlaidos dujoms padidėjo kokius 6 kartus lyginant su pernai. Gali kas paaiškinti kokie čia niuansai su tom dujom ir kiek pagrįsti jų pirkimai bei teiginiai, kad su angliarūgšte neina pavirinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Eduardas pranešimas:

Su angliarūgšte giliau virina, bet labiau taškosi, todėl reik paskui netingėt šepečiu patrint aplink, bet gal mechanikas pripratęs prie virinimo, kur po siūlės gražu švaru gali iškart dažyt, tada ir reikia visokių mandrų dujų..

Ne, dažymas nevyksta po to, čia tik visokių kaušų peilių virinimai ir pan, kur grožio nereik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, manttys pranešimas:

Kmepistai, reikia paaiškinimo dėl techniniu duju. Mūsų senasis mechanikas virindavo su angliarūgšte, dabar pasikeitė mechanikas, nupirkom galingą aušinamą kempą ir atseit neina virinti, atsirado naujos dujos MISON, Agasol. Pirmosios išvis kosmine kaina ir išlaidos dujoms padidėjo kokius 6 kartus lyginant su pernai. Gali kas paaiškinti kokie čia niuansai su tom dujom ir kiek pagrįsti jų pirkimai bei teiginiai, kad su angliarūgšte neina pavirinti

Angliarūkštė tinka tik duslintuvams garažiukuose virinti. Nereikia pulti į kraštutinumus, tos tavo įvardintos dujos mandros tuo, kad suvirinimo metu nesudaro ozono ir tuo pačiu saugo suvirintojo plaučius. Siūlau naudoti FerroMIX ( 20% CO2, 80% Ar). Ir kaina ne kosminė ir virina su jomis labai gerai. Jomis prekiauja Messer.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, manttys pranešimas:

Kmepistai

:))))) 

Man dujos pasibaige ,tai be duju suvirinau ir laikosi :))) dazniausia buna tarpine 

Kazkaip cia akmens amzius pas rusu ane :))))  cia profai mokykites

Manty duok paprasta svarke ir tegu virina kausus,galima aisku filmuka sita duot paziuret,komentarus paskaityt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Dr.Zoidberg pranešimas:

Angliarūkštė tinka tik duslintuvams garažiukuose virinti. Nereikia pulti į kraštutinumus, tos tavo įvardintos dujos mandros tuo, kad suvirinimo metu nesudaro ozono ir tuo pačiu saugo suvirintojo plaučius. Siūlau naudoti FerroMIX ( 20% CO2, 80% Ar). Ir kaina ne kosminė ir virina su jomis labai gerai. Jomis prekiauja Messer.

Suprask mane teisingai, as tik bandau issiaiskint tiesa. Nes siek tiek keista kaip 5metai viskas vyko su angliarugste, o staiga prisireikia mandru duju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...