Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

On 1/4/2017 at 19:13, Renatas88 said:

Gal foto padariai? Ne veltui patis meistrai gerai atsiliepe. Palyginimui20160415_202130.jpg

Buvau ir aš pažiūrėjęs į vidurius Jasiko, tik foto dabar nerandu. Štai kaip atrodo plazmos Jasic CUT100 viduriai, panašiai atrodo ir MIG'o viduriai, tik ten labiau sukišta.

 

IMG_20160807_131410.jpg

IMG_20160807_131401.jpg

IMG_20160807_125635.jpg

IMG_20160807_125625.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 valandas ago , Eduardas said:

Buvau ir aš pažiūrėjęs į vidurius Jasiko, tik foto dabar nerandu. Štai kaip atrodo plazmos Jasic CUT100 viduriai, panašiai atrodo ir MIG'o viduriai, tik ten labiau sukišta.

Kaip kinui  tai kokybė super. Mig viskas surinkta ant didelės pagrindinės plokštės, čia truputį kitaip, bet tvarkinga viskas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
3 valandas ago , Renatas88 said:

Kokia ir kur perkat vela Mig'ui ? 5kg. Buvau apsistojas ties BMW, bet serpentinas tures tik kova. 

Suvirinimo technikoj, Draugystės gatvėje kažkokią kinišką. Puikiai virina, jokių problemų su ja nėra. Kaina ~7€ už 5 kg + PVM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko paskersti kolegos Jasic MIG 200 ;) Žmogus sugebėjo įjungti į dvi fazes, t.y. į  400 V vietoje 220 V. Sprogo vienas filtro elektrolitinis kondensatorius, visa plokštė paskendusi elektrolite. Kondensatorių pakeičiau, bet matomai ne iš visur išvaliau elektrolito likučius, ir pavertus ant šono jo pribėgo prie inverterio mosfetų.  Ko pasekoje smarkokas šūvis ir du  FGH60N60 pasidarė su 0 Om varža :D Ir skilusiu korpusu , žinoma. Kainuoja po 8  €, pirkti yra. Tai jeigu ne mano klaida su elektrolito neišvalymu, tai inverteris praktiškai būtų atlaikęs tuos 400 V be didesnių pasekmių. Va tau ir kinas.... Įdėsiu kada foto ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 ratukai gerai. bet daugiau reikalingi jeigu naudosi ilga rankove storesne viela. Man asmeniskai standartine per trumpa 3m. sudegs ir pirksiu ilgesne. o jei reikes keisiu ir padavima i 4 ratuku. dabar nepastebejau kad jo reiketu.

Ziurint sito duomenis tai uz jasic apkrovos ciklas didesnis. bet lankinio suvirinimo tik 180A pas jasica 250A  tiesa ir brangesnis uz orandziny.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas situos ir ilgesne gali pasimt tik pasakyk kad reik.

Bet ir su ilgesne reikes ant kombaino kelt nes nebus ji 10metru. tokiem reikalam yra kempai su kelnojama galva, arba spool gun pistoletas kartu su vielos padavimu jasicas turi galimybe virinti su tokiu pistoletu. Su tuo pistoletu galima ir aliuminy virinti nes aliuminio vielos pro rankove neprastume per glezna viela.

 

RSG200-2.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...