Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

pjaustysi sviesta. man daug pagelbeja plazma nors dabar kokius 5men nebuvau ijunges. Neturejau projekto kad reiketu. Ka staigiai reik nupjaut kazkaip vis griebiu fleksa, maziau prisiruosimo.

 

Sviestą ? Ar  "kaip per sviestą "  ;) Aš kartais su lakštiniu metalu užsiimu pasižaisti, tai kokiai priekabikei bortus gaminu, tai šį, tai tą... Velnias žino, ar ji baisiai čia taip reikalinga, bet užsimaniau ir prireikė. Yra mintis CNC routerį nedidelį susitverti ateityje, tai šitas jasicas kaip plazmos šaltinis bus kaip tik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jasic cut 60, tik su itališka rankove,  nes originali kiniška nieko gero.

 

Geras daiktas, sveikinu :eusa-clap: Jei ne paslaptis, kiek palikot? Ir labai įdomu, kas per itališka rankovė? Šiaip jau įpratau su kinietiška pjaustyt, tai antgaliai tauposi, o ir kainuoja ne daug, euras už pagrindinį ir mažiau nei euras už vidinį antgaliuką, kuris ilgiau laiko :) Jau kaimynai pradeda iš aplinkui važiuot, kai reik ką išpjaut  :icon-mrgreen: Taip pat galvoju apie CNC, bet dar ateityje :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras daiktas, sveikinu :eusa-clap: Jei ne paslaptis, kiek palikot? Ir labai įdomu, kas per itališka rankovė? Šiaip jau įpratau su kinietiška pjaustyt, tai antgaliai tauposi, o ir kainuoja ne daug, euras už pagrindinį ir mažiau nei euras už vidinį antgaliuką, kuris ilgiau laiko :) Jau kaimynai pradeda iš aplinkui važiuot, kai reik ką išpjaut  :icon-mrgreen: Taip pat galvoju apie CNC, bet dar ateityje :)

 

Ačiū :) dar truputį nepalikau, bet lyg ir 3 -dienį žada atvežti. Tai kadangi išėjo sutarti be visokių pvm ir t.t. tai 550 €. Garantiją žada metams, o kiek kainuoja itališko degiklio antgaliai dar nežinau. Bet kažko neturėtų kainuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek pats itališkas degiklis kainą pakėlė? Idomu kas ten geresnio, kai gausi pafotkink truputį, gal ir aš susigundysiu :) Tavo gal naujesnis modelis, nes aš už savo cut100 per akciją truputį virš 600€ palikau irgi be pvm :)

 

Ačiū :) dar truputį nepalikau, bet lyg ir 3 -dienį žada atvežti. Tai kadangi išėjo sutarti be visokių pvm ir t.t. tai 550 €. Garantiją žada metams, o kiek kainuoja itališko degiklio antgaliai dar nežinau. Bet kažko neturėtų kainuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek pats itališkas degiklis kainą pakėlė? Idomu kas ten geresnio, kai gausi pafotkink truputį, gal ir aš susigundysiu :) Tavo gal naujesnis modelis, nes aš už savo cut100 per akciją truputį virš 600€ palikau irgi be pvm :)

 

Ok, kai gausiu surengsiu fotosesiją :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek cm rezi su 100 svariai ir kiek pajegi pakenciamai na zodziu kiek pajegia pilnai nupusti?

Max apie 4cm, kaip ir parašyta, šiaip priklauso nuo metalo kietumo. Labai storų gražiai neteko pjaustyt, bet skandinavišką Hardoxą (stipresnis už S355) 16mm storio lygiai lengvai gražiai ir greitai pjauna. Ai va, pjausčiau lakštus bokšto kojoms, s355 plieno 10mm storio, tai kad greičiau būtų, pjoviau dvigubai sudėtas, tai kažkokių sunkumų nepajutau, tas pats sviestas, tik storesnis  :icon-mrgreen:  Teko storą traukinio bėgį perpjaut, priekalą darantis, tai storiausioj vietoj teko iš abiejų pusių pjaut. Buvo daug taškymosi ir aišku kentėjo antgalis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ivairiai,jei be sablono ir buna metalas lygus ar su gamykline antikorozine, tai priglaudus, bet siaip turiu pasidares liniuote, kuria braukiant pasikelia antgaliukas truputi tai nelimpa bei nekliuna uz kokiu nelygumu :) Siaip limpa tik tada, jei buna bloga mase ar netolygiai patrauki ir gauna kibirksti atgal :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Linkolnas, hypertherm turi savo technologija ir spec antgalius kuriuos gali braugt nelimpa. Pas mane kjellberg aparatas ir vos tik prilieti prilimpa. Islaikant ne tinkama atstuma prasteja ugnies lieziuvis ir pjuvis. Turiu ratukus, turiu ta sprenzina atstumui palaikyt, pirkes liniuote labai patogi tik kartais trumpa reguliuojamo ilgio ir su kampu ant galo aliuminine. Mano aparatas be kontaktinio uzdegimo tai yra ugni spjauna be mases tam tikra laika. Kiti uzdega lanka tik prilietus prie metalo. Plazmai reik labai geros mases ir mases gnybta laikyt kuo arciau pjuvio vietos.
Plazma man yra padejusi Igivendint projektu, kuriu net nebuciau pradejes be jos. Tai vienas geriausiu pirkiniu garaze, nors dar nera labai daznai naudojamas. Tiesa as uz savo mokejau tik 200€ pirkau kaip neveikence. O gedimas buvo ant oro padavomo voztuvo laidas nutrukes. Pas mane rankena ausinama antifrizu ir pati plazma pilnai paruosta cnc darbui be pertraukos 15Kw man lyg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viena rudeny nuvaziuoju i turgu sekmadienį Kalvarijoje. Sliauzioju ziuriu kempas, prieinu pasirodo plazma. Nieko nenutuokiau tuo metu, bet deze matosi rimta, uzklausi kiek pinigu. Sako 220 ar 250 jau nepamenu. Bet zinok nezinau, buvau nuvezes elektrikui nesutvarke.

Nusifokinau ir nr pasemiau ir variau namo. Gryzes pasigoolinau pamaciau kas per daigtas staigiai skambutį as jam kad paliktų ir neparduotu. Gedima pavyko rast vos tik dangty nusemus. Pasisekė.
Gaila tik kad transformatorine ir tik 50A bet galima sakyt uztenka 3cm perpjauna. 2cm svariai, pakelus slegy iki 6bar ir 2.5cm pakankamai svariai nupucia.
Su antgaliukais bisky sudetingiau gaunu tik vienoje vietoje klaipedoje http://www.technika.lt/. Ir vietoje neturi siuncia is gamintojo, bet kaina ikandama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol įmonėje nebuvo lazerio, visas pjovimas eidao CNC plazma. O būtent, Microstep CNC dalis, o plazmos šaltinis Kjelberg. Tai kiek tonų metalo supjovęs tas komplektukas, tai baisu ir pagalvoti. Ir parduotas buvo veikiantis kaip laikrodis. Tai daug pasako, manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar prisiminiau triuka su plazma gal kas nezinot tos technologijos pasma gouging dedasi spec antgalis ir su juo isputi suvirinimo siules gali isardyti detale. daryti isdrozas metale, pvz itrukimuose paskui virininti nereik fleksu grauzti. galima kazka panasaus ir su paprastu antgaliu daryti bet nesigaus taip. youtube pasiziurekit gal kada kam prireiks. https://www.youtube.com/results?search_query=pasma+gouging

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...