Jump to content

I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.


JaunasisBraskininkas

Recommended Posts

Sveiki, mieli zemdirbiai

Tai va... Sugalvjau pirkti kempa ir mokytis virint, tai dabar noriu kuo issamesnes konsultacijos i ka atkreipti demesi perkant kempa?

Siaip noreciau, kad paaiskintumet man suprantama kalba ir teriminais, ka kiekvienas skaiciukas kempo techniniuose duomenysi reiskia ir ka jis lemia naudojant kempa prakktiskai?

Taigi, kaip pavyzdi paimkim si:

Parametra:

AD 55 (didelis)

Maitinimo tinklo įtampa

380 V

Nominalus galingumas (100%)

2,5 kW

Suvirinimo srovės diapazonas 40-180A

Suvirinimo srovė

40%

180 A

60%

160 A

100%

140 A

Įtampos diskretiškumo laipsniai

5 Vnt.

Vielos padavimo greitis

3 +10 m/min

Suvirinimo vielos skersmuo

0,6 – 0,8 mm

Suvirinimo detalės skersmuo

0,5 - 6 mm

Sandėliavimo temperatūra

-20 - +60 0C

Darbinė aplinkos temperatūra

-10 - +40 0C

Apsaugos laipsnis

IP23

Gabaritai: ilgis/plotis/aukštis

620x275x610 mm

Masė

40 kg

------------------------

Man asmeniskai reikia kuo universalenio kempo, kad galeciau viryt skardas ir storus remus, nes kiek esu girdejes, kad va cia jau sito nesuvirys Petrukas, nes per plona skarda, reikai klijuot... ir atvirksciai budavo, tik nesakydavo, kad reikia klijuot, o pirkt nauja :D:D:D

Na, esme supratot, jo noriu is Jusu. Laukiu kalnu informacijos. :):icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

maziausiai 200A jei nenori kad butu "sito nesuvirys Petrukas"

Placiau galima? Paaiskinkit, argumentuokit. Man jokios naudos is tiek informacijos.

o kja cia argumentuoti. AD kempas vienas is pigiausiu lietuvoje, o pigumas is niekur neatsiranda. jei nori virinti rimtesnius gelzgalius reikia bent jau 1mm vielos o jai reikia 200A kad normaliai ilgiau virint butu galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

maziausiai 200A jei nenori kad butu "sito nesuvirys Petrukas"

Placiau galima? Paaiskinkit, argumentuokit. Man jokios naudos is tiek informacijos.

o kja cia argumentuoti. AD kempas vienas is pigiausiu lietuvoje, o pigumas is niekur neatsiranda. jei nori virinti rimtesnius gelzgalius reikia bent jau 1mm vielos o jai reikia 200A kad normaliai ilgiau virint butu galima.

Jau panasiau. O kas yra tie 200A? Kaip jie pasireiskia virinimo procese? O jei nusipirksiu rimta kempa rimtiems gelzgaliams, tai ja eis sureguliuot kad susiviryciau pvz masinos duslerke ar siaip plonas skardas. Man reikia kuo universalesnio kempo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Placiau galima? Paaiskinkit, argumentuokit. Man jokios naudos is tiek informacijos.

Jau panasiau. O kas yra tie 200A? Kaip jie pasireiskia virinimo procese? O jei nusipirksiu rimta kempa rimtiems gelzgaliams, tai ja eis sureguliuot kad susiviryciau pvz masinos duslerke ar siaip plonas skardas. Man reikia kuo universalesnio kempo.

rankenoje pakeitus atitinkama antgali dedasi ir atitinkama viela (0,:icon-cool: o su tokia dusliarkas virint pats tas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parametras

„Kempas 270“

Maitinimo tinklo įtampa

V

380

Nominalus galingumas (100%)

kW

11,4

Suvirinimo srovė

40% A 270

60%

A

220

100%

A

190

Įtampos diskretiškumo laipsniai

Vnt.

8

Vielos padavimo greitis

m/min

3 + 20

Suvirinimo vielos skersmuo

mm

0,6 – 1,2

Suvirinimo detalės skersmuo

mm

0,7 - 10

Sandėliavimo temperatūra

C

-20 - +60

Darbinė aplinkos temperatūra

C

+10 - +40

Apsaugos laipsnis

IP23

Gabaritai: ilgis/plotis/aukštis

mm

770x480x1000

Masė

80 kg

103

----------------------

O kaip toks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ei :eusa-think: o tau nepaprasčiau su tai supuvusia duslerkia į servisą nuvažiuoti pakeitimui? Supuvusią duslerką, kad suvirinti reikia turėti ir gabumų ne tik kempą (kadangi apie A esi žalias tai ir patirties virinime įtariu 0, gal klystu :eusa-shifty: .) Plius ir pavykus suvirinti tiek ji ir telaiko :eusa-doh: .Vienu žodžiu iš šūdo nieko nenulipdysi......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ei o tau nepaprasčiau su tai supuvusia duslerkia į servisą nuvažiuoti pakeitimui? Supuvusią duslerką, kad suvirinti reikia turėti ir gabumų ne tik kempą (kadangi apie A esi žalias tai ir patirties virinime įtariu 0, gal klystu .) Plius ir pavykus suvirinti tiek ji ir telaiko .Vienu žodžiu iš šūdo nieko nenulipdysi......

Suvirinime esu zalias, bet aplamai ne durnas. Taip, esu zalias, nemokantis ir nieko nenusimanatis suvirinime, bet man vos 20metu, tai gyvenimas pries akis. Kempa manau, tai investicija. Noriu nusipirkt gera daikta BENT 5iems metams i prieki. Gero noriu del to, kad esu tikras, kad ismoksiu virint ir net greit + del to, kad turiu minciu, kad jis bus naudojamas autoservise (todel cia apie duslerkas klausineju) + turium nemaza uki, kuriame nebuve ir nera suvirinimo aparato, o mane uzkniso pas viskius Petrukus veziot, kur verzlyte ar ten koki menknieki virina pusantros valandos.

http://www.suvirinimas.lt/index.php?cid=158 Iš šitų 2500 ar 3200 ir tiks viskam -tiek duslerkom tiek lakštam 2,5cm. Dar ESABai geri. Lietuviškais ir no name labai nesižavėk, kad netektų ateity gailėtis .

Va va va... Net ir nieko nenusimanydaman suvirinimo srity, pamaciau kazkur kazkada girdetu firmu pavadinimu

Nice.

Ok. Dabar konkreciau. Koki skirtumai tarp 2500 ir 3200? Kokios ju kainos? Viela nesideda i juos kazkokia labai brangi? Tiks standartinai angliarugstes ar mixo balionai?

Dekoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pridesiu savo nuomone,pries 7 metus turejau tokia pat dilema,daug dedziu patarinejo :D nusipirkau AD 55 mazyli,160 A,jo yra per akis prie ukio,plius as su juo daug dirbu,nes uzsiimu virinimo darbais,o rimtesniems daiktams dar svarke MMA 200 A pasiemiau,taip pat no name :) mano nuomone daug swarbiau yra geri elektrodai,viela,apsaugines dujos,geras skydelis ir zinios kaip reikia virint :) nes garsus brendai,daug kainuoja,bet nevisada atsiperka,ypac prie ukio,nes nevirinsi juk istisas dienas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pridesiu savo nuomone,pries 7 metus turejau tokia pat dilema,daug dedziu patarinejo :D nusipirkau AD 55 mazyli,160 A,jo yra per akis prie ukio,plius as su juo daug dirbu,nes uzsiimu virinimo darbais,o rimtesniems daiktams dar svarke MMA 200 A pasiemiau,taip pat no name :) mano nuomone daug swarbiau yra geri elektrodai,viela,apsaugines dujos,geras skydelis ir zinios kaip reikia virint :) nes garsus brendai,daug kainuoja,bet nevisada atsiperka,ypac prie ukio,nes nevirinsi juk istisas dienas

ir kaip kempo vielos padavimo ratukai laiko? Dar originalus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar negeriau uz tuos 3000 lt isigyti svarke ir kempa?

mano atveju buvo taip: svarke VD 306 ir kempas bijau pameluot rodos apie 200A. kiekvienas atlieka savo darba. viskam isleista gal 3k cia jau su balionu, reduktorium, vezimeliu kempui ir laidais svarkei.

Prie ko cia ta svarke? koki jos pranasumai lyginant su kempu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainos 2500 ir 3200 tave nedžiugins :( Jie turi savo kaina, nes tai yra profesionalūs aparatai. Bet pasiskambink ir pasikalbėsi pats, nes kaina koreguoja pasirinkto degiklio ilgis . Tai yra senoviški transformatoriniai aparatai, todėl sunkūs :( . Bet užtat rimti. Jeigu norėsi invertoriaus - ans dar tūkstančiu bus brangesnis bet svers tik 25kg :eusa-clap: Skirtumai tarp jų vielos padavimo mechanizmas - pas 2500 su dviem ratukais, pas 3200 su 4. Amperai 250 ir 320A - pagal markę. Pas 3200 srovės reguliavimui 40 padėčių. Dėl vielos tai į visus aparatus gali dėti kokią nori pagal kainą( čia apie juoduosius metalus) Balionai tinka bet kokie, taigi šlangute pasijungia nuo reduktoriaus :)

P.S. Kiek teko matyti lietuviškus aparatus, tai vielos padavimui sudėta pats pigiausi plastmasiniai mechanizmai :icon-evil: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, chebryt, issirinkau si - http://www.suvirinimas.lt/index.php?cid=1736 . Kai pries tai domejausi situo - http://www.suvirinimas.lt/index.php?cid=158 (2500). Uz ta, kuri pirksiu, tai mokesiu 2700lt, o tas, i kuri dairiausi, tai 5800lt. Nesuprantu kuo jie skiriasi. Na pasake tik tiek, kad tas antras pramoninis, bet kas slepiasi po ta savoka - nesuprantu :/

Ka manot apie mano Kemppi MigEVO 200? :)

P.S kur galiu isigyt angliarugstes baliona netoli Marijampoles/Alytaus?

Dekoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pramoninis tai kaip kalašnikovas - vamzdis ir po 2000 šūvių serijos bus vamzdis :lol: Na, o tas kurį pasirinkai, nelabai tinka lyginti su 2500. Pas taviškį viela bus po 5kg ritėse. Atmink, kad automatiškai kg kainuos brangiau bet užtai patogus nešiojimui :eusa-shifty: Balionų pilna skelbiu.lt

Pilna, bet vaziuot 200km, kad parsivezt preke uz 100lt, tai ir... Balionas man iseis su kelione 250lt blem + puse dienos laiko. :/ Laimingi laiko neskaiciuoja, tai, matyt, esu nelaimingas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, chebryt, issirinkau si - http://www.suvirinimas.lt/index.php?cid=1736 . Kai pries tai domejausi situo - http://www.suvirinimas.lt/index.php?cid=158 (2500). Uz ta, kuri pirksiu, tai mokesiu 2700lt, o tas, i kuri dairiausi, tai 5800lt. Nesuprantu kuo jie skiriasi. Na pasake tik tiek, kad tas antras pramoninis, bet kas slepiasi po ta savoka - nesuprantu :/

Ka manot apie mano Kemppi MigEVO 200? :)

P.S kur galiu isigyt angliarugstes baliona netoli Marijampoles/Alytaus?

Dekoju

vienfazis :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...