Jump to content

Ėriukų penėjimas avių šėrimas


Loreta

Recommended Posts

  • po 2 metų...
Prieš 1 valandų, Pienmėgys pranešimas:

Kam duosit?? Ta prasme, kokioms avims? Penimoms , ėringoms ar mamoms? Gaunasi toks mišinėlis apie 19 - 19,5 baltymų sausoj... su tokiu palyginti tolygiai skylančiu krakmolu...

toki misini gauna penimi eriukai ir katik apsieriavusios mamkos iki 20 paru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, azizas pranešimas:

vietoi zirniu norejot pasakyt reikejo saulegrazu rupiniu, tai kiek baltimu gali buti pasare

 

Baltymo jūsų pašare kaip tik. Daugiau nereikia. Klausimas baltymo kokybėje. Žirnių baltymas labai greitai skaidomas, o reikėtų truputėlį lėtesnio..   Nebūtinai saulėgražų.. Galima rapso, galima sojos, galima gliutenų... Reikalas kompozicijoje.. Bet ir žirniai visai ne pro šalį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Pienmėgys pranešimas:

Baltymo jūsų pašare kaip tik. Daugiau nereikia. Klausimas baltymo kokybėje. Žirnių baltymas labai greitai skaidomas, o reikėtų truputėlį lėtesnio..   Nebūtinai saulėgražų.. Galima rapso, galima sojos, galima gliutenų... Reikalas kompozicijoje.. Bet ir žirniai visai ne pro šalį.

idomu ar butu kokia nauda ita sudeti itraukti kukuruza

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-03-18 at 20:31, mode26 pranešimas:

Sveiki. Kas gali būti eriukui apie 3,5 mėn, iki šiol ėdė viskas normaliai buvo imitimas normalus apie 25kg nuo kirminų suduota. Šiandien kaip be orientacijos svirdulioja ir mekena. Pašaras toks pat kaip ir melžemoms karvems, tai gal variu apsinuodijo? 

Paskutiniai du zodziai yra atsakymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
On 2016-03-02 at 21:06, Augunstas pranešimas:

От 1 до 7 дней – до 200

 

От 7 до 15 дней – 300-400

 

 

От 15 до 20 дней – 400-700

 

 

От 20 до 30 дней – 700-900 

 

 

С месячного возраста цельное молоко постепенно заменяют снятым или же отварами из овсянки и жмыха, одновременно скармливая концентрированные, грубые и сочные корма

 

 

 Первые пять суток ягнят кормят не менее 5 раз, в дальнейшем — трехкратно и после 20 дней — 2 раза в день.

 

cia per parą tokia norma ar iš karto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. gal kas galėtų patarti ,pas man tokia situacija:dvi avys nelabai myli savo eriukus,sakau gal todel, kad aš juos buvau parnešus vidun iš pradžių.nes buvo silpni,ir  girdžiau iš buteliuko. o kai nunešiau pas avis tai viena stumia šonan, o kita lyg ir ne juos kviečia, bet jie ne pas motiną bėga, o pas mane ,pakišu prie avies ir rodau kaip žįst, bet biški pačiulpia ir vėl prie manes trinas, pieno lyg ir yra pas avį,nežinau ką daryt, duodu dar papildomai karvės pieno, nesuprantu ar jie alkani, ir kokią normą duot kad ne būt per daug

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada neatskirinėkit ėriukų nuo avies, kad ir silpni, nes jos po to nenori priimti.

Geriau pradžiai numelżkit avį ir iš buteliuko pagirdykit avies pienu, arba ėriuka palaikykit prie avies, kad pats galėtų pažysti.

Dabar laikykit avį ir tegu ėriukas žinda, jokio buteliuko, nes jis nenorės žyst avies jei jūs jam duosit buteliką. Ėriukui avį palaikit kas 3 h, kai supras kur pienas pats lys prie avies.

Jei avis labai muša ėriuką avį pririškit ir laikykit atskirai nuo kitų avių, tik su jos ėriuku, ankščiau ar vėliau turėtų priimti ėriuką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
On ‎2020‎-‎02‎-‎12 at 14:28, rita pranešimas:

cia per parą tokia norma ar iš karto

Nebezaidziu ,kiek lieka tiek ,neekonomiska

On ‎2020‎-‎02‎-‎13 at 18:24, rita pranešimas:

sveiki. gal kas galėtų patarti ,pas man tokia situacija:dvi avys nelabai myli savo eriukus,sakau gal todel, kad aš juos buvau parnešus vidun iš pradžių.nes buvo silpni,ir  girdžiau iš buteliuko. o kai nunešiau pas avis tai viena stumia šonan, o kita lyg ir ne juos kviečia, bet jie ne pas motiną bėga, o pas mane ,pakišu prie avies ir rodau kaip žįst, bet biški pačiulpia ir vėl prie manes trinas, pieno lyg ir yra pas avį,nežinau ką daryt, duodu dar papildomai karvės pieno, nesuprantu ar jie alkani, ir kokią normą duot kad ne būt per daug

Bet niekad neatskiriu ,ir net neciupineju ,nebent lietus lyja ir lauke slapias ir silpnas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...