Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

Čia ne klaida, tiesiog puikiai žinojau kad tas ūkininkas nesutiks laisvanoriškai ją nutraukt. Nemačiau prasmės vilkint sklypo pirkimo - pardavimo procedūras. Sklypas yra reikalingas mano ūkio reikmėms. Gal reiks tekstą dar pasiderint su Registrų centru, kad po tų trijų mėnesių išregistruojant jie nesikabinėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia ne klaida, tiesiog puikiai žinojau kad tas ūkininkas nesutiks laisvanoriškai ją nutraukt. Nemačiau prasmės vilkint sklypo pirkimo - pardavimo procedūras. Sklypas yra reikalingas mano ūkio reikmėms. Gal reiks tekstą dar pasiderint su Registrų centru, kad po tų trijų mėnesių išregistruojant jie nesikabinėtų.

RC kažin ar kabinėsis, jie tik registruoja faktą. Jei jaučiat, kad gali būti problemų su panaudos gavėju, pasikonsultuokite su teisininkais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tu rc parodysi, kad nusiuntė pranešimą?Kiek pamenu norint iš rc išregistruoti sutartį turi atnešti nutraukimo sutartį su abiejų parašais.Cia keblus reikalas, aš pirmą kalbėčiau su nuomininkų, kaip sprendžiam ta reikalą, juo labiau kad tu pirkdamas pasirašiai, kad tau yra žinoma jok sklypas išnuomotas ir tu neprieštarauji, kad nuoma liktų.Tai dar labiau apsunkina nuomos nutraukimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia ne klaida, tiesiog puikiai žinojau kad tas ūkininkas nesutiks laisvanoriškai ją nutraukt. Nemačiau prasmės vilkint sklypo pirkimo - pardavimo procedūras. Sklypas yra reikalingas mano ūkio reikmėms. Gal reiks tekstą dar pasiderint su Registrų centru, kad po tų trijų mėnesių išregistruojant jie nesikabinėtų.

o naudotojas pats neketino jo išpirkti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 7 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...