Jump to content

N sensor


1221

Recommended Posts

 Pirma tresima galima daryti su azoto sistema. Ant juodos zemes Yara neberia.Ir PH susitvarkyti reikia.

pirmą tręšimą galima daryti su sensorium iš rudens nusiskanavus, bet čia labiau rapsam galioja...  ar verta kviečiams? Trbt, nelabai, vistiek pavasarį duodi startą, o pradėjus žaliuoti jau naudojamas skanavimas ir tręšimas pagal augalo poreikius. bet kaip simas1 sakė galima. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man skenerio dar kitas panaudojimas rupi. Ar nebutu galima jungti su purkstuvu ir ant vesliu javu purksti daugiau reguliutoriaus ant prastu mazint norma, cia ne del chemijos taupymo o del geresnio derliaus

Taip šitas dalykas galimas. netgi jau šneka ir apie fungicidų purškimą pagal tankumą, čia jau pasireikštu ir pinigų taupymas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svarbiausia minusą yaros jau išsiaiškinome kad dieninis labiau kaprizingas nei Als. Tai riebus pliusas renkantis kitų gamintojų pvz.isaria.Nes kaina per pus mažesnė nei yaros Als.

KOKIU dar žinote mitų apie n sensorius

vasara gali dirbti iki 18-19h be problemų, perkant kažkaip nebuvo aišku kas ir kaip, tai 3k euru "sutaupėm" :icon-mrgreen:  Dėl kitų firmų sensorių, tai sakyčiau esmė yra pasižiūrėti kaip dirba programa, pati programinė įranga, nes pats sensorius yra tiesiog plastmasės gabalas ant kabinos...brangus beje :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

penkis atimk ir bus isarijos kaina.

 Agricon, o gerbėjai kai darėte žemės granuliometrija ar daug skyrėsi duomenys nuo geoportalo skelbiamu ir darytu dar tada kai nebuvau aš gimes.

 Be to kiek suprantu ir N testerio matavimus teoriškai galima naudoti dirbant su ale kitu gamintoju sensoriais.Nors mano giliu isitikinimu tai vaiku žaidimas.Juk gali pats susidaryti trešimo plana kiek ir kokiu metu atiduosi azoto ir tai nebus labai jau didelis nusikaltimas.Ar aš klystu nagi yara sensoriaus turėtojai pasakokit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Čia teiginys ar klausimas.Nes visai tai galima ir su isaria daugiau žinoma kaip claso sensorius.

Sveiki, noreciau patikslinti, ISARIA yra Fritzmeier gaminys, o claas ji prekiauja taip pat. Skiriasi softas.

cia truputis info lietuviskai http://agroplanas.lt/isaria-gatekeeper

o cia is oficialaus puslapio  http://fritzmeier-umwelttechnik.com/index.php/isaria/?lang=en

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

penkis atimk ir bus isarijos kaina.

 Agricon, o gerbėjai kai darėte žemės granuliometrija ar daug skyrėsi duomenys nuo geoportalo skelbiamu ir darytu dar tada kai nebuvau aš gimes.

 Be to kiek suprantu ir N testerio matavimus teoriškai galima naudoti dirbant su ale kitu gamintoju sensoriais.Nors mano giliu isitikinimu tai vaiku žaidimas.Juk gali pats susidaryti trešimo plana kiek ir kokiu metu atiduosi azoto ir tai nebus labai jau didelis nusikaltimas.Ar aš klystu nagi yara sensoriaus turėtojai pasakokit.

Pats geriausias testeris - agronomas arba gaspadorius :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuom dar skiriasi isaria nuo kitu gamintuju privalumus ir trukumus norėčiau išgirsti virgutis.

trukumas- kaip ir visi konkurentai sako mazas skenavimo plotas, taciau tai galima ištaisyti pvz. ant purkstuvo sumontuojant 6 galvutes. (payoutubinkit ISARIA DAMMANN :) ). 

 

Labai svarbus pliusas, kad sis aparatas gali dirbdamas t.y. skenuodamas-tresdamas pritaikyti trasu norma atsizvelgdamas i potencialaus derlingumo zemelapi. Esme-  isnaudoti dirvos potenciala, nes visi susiduriam su situacija kad tam tikros lauko vietos buna derlingesnes, kitos silpnesnes, todel jos reikalauja ir kitokios prieziuros, tresimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

trukumas- kaip ir visi konkurentai sako mazas skenavimo plotas, taciau tai galima ištaisyti pvz. ant purkstuvo sumontuojant 6 galvutes. (payoutubinkit ISARIA DAMMANN :) ). 

 

Labai svarbus pliusas, kad sis aparatas gali dirbdamas t.y. skenuodamas-tresdamas pritaikyti trasu norma atsizvelgdamas i potencialaus derlingumo zemelapi. Esme-  isnaudoti dirvos potenciala, nes visi susiduriam su situacija kad tam tikros lauko vietos buna derlingesnes, kitos silpnesnes, todel jos reikalauja ir kitokios prieziuros, tresimo.

viskas parasyta teisingai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

trukumas- kaip ir visi konkurentai sako mazas skenavimo plotas, taciau tai galima ištaisyti pvz. ant purkstuvo sumontuojant 6 galvutes. (payoutubinkit ISARIA DAMMANN :) ). 

 

Labai svarbus pliusas, kad sis aparatas gali dirbdamas t.y. skenuodamas-tresdamas pritaikyti trasu norma atsizvelgdamas i potencialaus derlingumo zemelapi. Esme-  isnaudoti dirvos potenciala, nes visi susiduriam su situacija kad tam tikros lauko vietos buna derlingesnes, kitos silpnesnes, todel jos reikalauja ir kitokios prieziuros, tresimo.

Minimas purkstuvas gali tureti 6 individualiai dirbancias sekcijas su kintamomis normomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

penkis atimk ir bus isarijos kaina.

 Agricon, o gerbėjai kai darėte žemės granuliometrija ar daug skyrėsi duomenys nuo geoportalo skelbiamu ir darytu dar tada kai nebuvau aš gimes.

 Be to kiek suprantu ir N testerio matavimus teoriškai galima naudoti dirbant su ale kitu gamintoju sensoriais.Nors mano giliu isitikinimu tai vaiku žaidimas.Juk gali pats susidaryti trešimo plana kiek ir kokiu metu atiduosi azoto ir tai nebus labai jau didelis nusikaltimas.Ar aš klystu nagi yara sensoriaus turėtojai pasakokit.

Nuo ko pradėti? Tarybiniais laikais daryti tyrimai kai kur atitinka kai kur elabai, priklauso mayyt nuo darytojų ir savaitės dienos kada daryta

Iš principo taip gali bandyti N Testerį naudoti su kitais sensoriais. Aišku N Testerio ir N Sensoriaus duomenys pateikiamiazoto kiekiu Kg/h endeksai, bet taip įmanoma manyčiau.

Dėl tęšimo plano... na taip gali žinoma, bet gal neveltuj Yara tiek bandymų su skirtingom veislėm darė? Kad žinotu kaip kokia veislė tam tikroj stadijoj turi atrodyt ir kiek peidėti ar visai nebedėti azoto tai ur yra pagrindinė tos sistemos paskirtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
On 2/7/2016 at 12:01, paulius radvila said:

Man skenerio dar kitas panaudojimas rupi. Ar nebutu galima jungti su purkstuvu ir ant vesliu javu purksti daugiau reguliutoriaus ant prastu mazint norma, cia ne del chemijos taupymo o del geresnio derliaus

Galima ir prie purkštuvo jungti, ir būtent pagal toki principą, kaip aprašei, naudoti šituos sensorius,  žinoma jei bačkoje ne mixas iš šešių komponentų :) . Vokiečiai sako, kad galima naudoti fungicidams, augimo reguliatoriams, desikantams. Logika tokia- kur tankiau ten ir ligu tikimybė didesnė, ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
On 2/7/2016 at 12:01, paulius radvila pranešimas:

Man skenerio dar kitas panaudojimas rupi. Ar nebutu galima jungti su purkstuvu ir ant vesliu javu purksti daugiau reguliutoriaus ant prastu mazint norma, cia ne del chemijos taupymo o del geresnio derliaus

taip ir augimo reguliatorius ir fungicidus. Tokiu atveju gauni veiklią medžiagą 0,5g/kg bio masės (ar kokia norma bebūtu) o ne kaip dabar vidutiniškai į hą. Yra paruoštos programos ir "kokteiliams".

Ir taip jūs teisu kolega, duodant vienoda norma mažiukams klius per daug nuo to ne tik šiaudas bet ir varpa augti nustoja kas = derliaus nuostoliams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...