Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, ukininkas690420 pranešimas:

KOKS ŽEMĖS NAŠUMO BALAS

 

Skirstymas į našias ir nenašias nevisai priklauso nuo žemės našumo balų.Nustatoma paga daugybę kriterijų,kartais labai keistų{pvz. kiek kritulių per metus iškrenta}Nesenai patvirtintas nenašių žemių naujas žemėlapis ir ten parodyta kokios seniūnijos patenka.Taigi jei tavo žemės našumo balas ir labai mažas,bet seniūnija neįtraukta į  tą žemėlapį tai nieko ir negausi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

taip,mano pelkes ir molynai tapo labai "palankios ukininkauti "nes pedikas zemaitaitis taip nusprende ,nors  mano seniunijoje   su viksriniais ar dubliais  ariama arba  visai neivaziuojama

 

Ismoka uz nederlingas zemes mokama siekiant kompensuoti negauta derlinguma pagrinde del naturalaus dirvozemio nederlingumo. Nenorek kad molynai, kurie uztikrina augalu apsirupinima dregme butu traktuojami kaip nederlingi. Kad juos lb sunku ir nepalanku apdirbti tai kitas klausimas ir visi tai zinom :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Minduksx pranešimas:

O kaip neverksi kai ismoku 110-120 eur/ha gauni. Pas mus cia vienas draskes draskes, nuoma po 500lt mokedamas, jau bankrutuoja

Neveltui vadinasi dar viena Case nusipirkai :D kur nederlingos žemės ir dar pievos ta nuomos kaina nustato išmokų dydis ir mažai ką padarysi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieni samarieciai aplinkui - stengetes del vargsu pencininku, kur tau kai gali moketi 80 ar 100, jus vistiek mokat 150, kad tik jie vargsai turetu ant vaistu. Biznyje nera sentimentu - as stengiuosi moketi kuo maziau, nes kitu atveju - einu dirbti i soc rupyba. Beje jei norit pasimatuoti organo ilgiu - paskaiciavau man ismoku vidurkis gavosi (ne jaunas, ne nederlingos, be gyvuliu) 300, kas daugiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , dzipas pranešimas:

Vieni samarieciai aplinkui - stengetes del vargsu pencininku, kur tau kai gali moketi 80 ar 100, jus vistiek mokat 150, kad tik jie vargsai turetu ant vaistu. Biznyje nera sentimentu - as stengiuosi moketi kuo maziau, nes kitu atveju - einu dirbti i soc rupyba. Beje jei norit pasimatuoti organo ilgiu - paskaiciavau man ismoku vidurkis gavosi (ne jaunas, ne nederlingos, be gyvuliu) 300, kas daugiau :)

kosmosas atrodo 300 ka augjni vien zirniai pupos ir cukriniai rukeliai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pofik ka auginu - cia sarkazmas kitu pasisakymams apie ahujienas ismokas ir ju viesinima her znajiet kokiais tikslais. Eilini karta matavimasis kurio ilgesnis priveda prie tam tikro iskreipto rezultato. Jei kas nori pasidziuoti - ok rasom - "man padidejo lyginant su praejusiu laikotarpiu tarkim 5 proc.) Visi gi zinom kad bazine ismoka yra visiems vienoda, o kas ten is ko dasiduria - ar su nederlingom ar su pirmais ha, ar su kokiom naturinem pievom ar razienom - cia yra ne rodiklis, nes visi dasidurimai yra su papildomais isipareigojimais. Ir visos papildomos ismokos salygotos tu isipareigojimu vykdymu, ir kazkiek kompensuoja pajamu sumazejima ar sanaudu padidejima. Todel nereikia issokti i eteri ir - pyst - mano ismokos 200 ar 250 ir be jokios analizes (detalizavimo uz ka) tai kai kam atrodo kosmosas ir tai paiimama kaip konstanta ir trimituojama per visa ziniasklaida ir pan. Jopapa juk kalbam vaziuojam i vyriausybe, i briuseli ir bandom konkurencines salygas su europa susilyginti, bet tuo argumentuojanciu priesu komandoj atsiranda - "juk gaunat po 200" ko jum dar reikia. Plius kita puse - zemiu savininkai, gandai eina greitai ir jie dazniausiai uzskaitomi uz teisybe. Todel manyciau nereikia trolinti apie kosmosa ir taip sukelti sumaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , stirnas pranešimas:

Tiesioginių šmokų vidurkis  212 eu už hektarą. Nuomos kaina 150-200 eur už ha ir tai dar ne pabaiga..

sita pasisakyk nuomininkams kad dar nepabaiga galesi ir daugiau moket.Kaip Dzipas rase matuojates kas kietesnis neriauksekim garsiai patys sau kasames duobes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...