Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

prieš 19 minutes , ice pranešimas:

dvidui,

nebuk tipiskas pavydus lietuvis.Vietoj to,kad verki del kitu, pats imkis ir daryk.

Nematau cia pavydo ,mano ukis ne ekologinis bet saziningi ekologiniai ukiai per tokius prisiplakelius gauna mazesnes ismokas ,o kas del verkimo tai nelabai suprantu kur cia verkimas ar kad parasiau kad vieni dura stumia ir pinigus gauna bent as taip negaleciaui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-07-29 at 12:07, dvidas pranešimas:

Apie ekologinius pas mus augina saltalankius ,jie skaitosi ekologiniai ,bent jau tie plotai kurious matau kone kasdien ,pasodinti pries kokius 10metu ir dar neskina jokiu uogu ,tik ismokas gauna ,tai tokiems tur but ir mazai pinigu tegauna ,

visiškai teisingai,neseniai mano ūkyje skaičiau,kad briuselio koridoriuose vis garsiau kalbama apie paramos kaimui nurėžimą po 2020m,duok dieve,kad tai įvyktų,baigtusi tos nesamonės ir čia ne iš pavydo kalbu kaip kam gali atrodyti,o iš negalėjimo žiūrėti į absurdą.Paimkim  pavyzdį kai nusmulkinamos pievos ir už tai moka išmokas už geros agrarinės būklės palaikymą,juk tai didžiausia nesamonė-traktorius degina kurą,didina co2 ore,smulkinant žūva maži gyvūnėliai ir už tai moka pinigus.Arba kai moka  ekologiniam ūkiui išmokas,o jis pieną parduoda bendrai t.y ne kaip ekologinįį,nes jis yra šūdinas ir neatitinka kriterijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ši savaite norejau iš darbo biržos gaut pradinį kapitalą savo verslui, bet atšauke dėl to kad jau turejau kažkada samo įmone. Čia išvis nesamone. 

Nuo naujų metu sake bus kitas konkursas, kur duoda pinigus už darbotojus... paziuresim ką būs.

Šiaip pavyzdžiui vakar buvo rusu verslininkai Lietuvoje, kurie nori investuoti į lietuvos verslą, jau parašiau jam. nežinau ką iš to išeis

http://www.visaginietis.lt/naujienos/ru/rossijskie-biznesmeni-v-visaginase/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Karve pranešimas:

matosi kas per paukštis esi,bet ateis 2020 ir toliau dirbs tik tie kurie dirba,o ne išmokas ima ir durnių volioja.

Tu kerti saka ant kurios pats sedi,tau be ismoku iskart bankrotas,ne per seniausiai verkiai kad pieno kainos mazos,tai kokybe prasta,ko pavydi kad gauna ismokas uz pievas,ne tu sprendi kam priklauso kam ne,gal koks velnias tave apsedo,reikes sventint tave ko tu vis nepatenkintas,jau taip patvine laukai,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Kai kuriems bambukams kad ir kiek aiškintum, kad baigsis tik investicines lėšos, o išmokos kaip buvo taip ir bus, bet jiem vistiek taip pat bum bum...

pasiskaityk mano ūkyje prieš kelias dienas publikuotą straipsnį.Buvo trūbijama,kad pieno kvotos bus didelis turtas ir kur dabar jos?Kad išmokų gali nebelikti jau kalbama seniai ir kaip bus iš tikro nežino niekas.Tvirtinti,kad baigsis tik investicinės lėšos,o išmokos kaip buvo taip ir bus gali tik tas kuris labai nori jų ir galvoja,kad į jo norus bus atsižvelgta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, ekologas pranešimas:

nesuprantu ,ko taip visiems pavydi ir tie blogai ir kiti,tegu dirba zmones,kaip ismano

niekam aš nieko nepavydžiu,bet tik man labai siutas ima ant tų kurie ima išmokas ir durnių volioja.Tie ekologiniai turėtų gauti išmokas tik jei parduoda produkciją,o ne tik už pseudoauginimą kažko tai,juk čia didžiausia nesąmonė.Čia yra visų žmonių apvogimas,nes biudžetas yra surenkamas iš mokesčių mokėtojų,o ne iš kosmoso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Karve pranešimas:

niekam aš nieko nepavydžiu,bet tik man labai siutas ima ant tų kurie ima išmokas ir durnių volioja.Tie ekologiniai turėtų gauti išmokas tik jei parduoda produkciją,o ne tik už pseudoauginimą kažko tai,juk čia didžiausia nesąmonė.Čia yra visų žmonių apvogimas,nes biudžetas yra surenkamas iš mokesčių mokėtojų,o ne iš kosmoso.

nueik i ekologini ir pamatysi tas gerybes ,buvau 5 metus ,daugiau gana

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Karve pranešimas:

niekam aš nieko nepavydžiu,bet tik man labai siutas ima ant tų kurie ima išmokas ir durnių volioja.Tie ekologiniai turėtų gauti išmokas tik jei parduoda produkciją,o ne tik už pseudoauginimą kažko tai,juk čia didžiausia nesąmonė.Čia yra visų žmonių apvogimas,nes biudžetas yra surenkamas iš mokesčių mokėtojų,o ne iš kosmoso.

Baik spardyt orą, šlykstu skaityt kaip pezi apie tai, ko neišmanai!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del ismoku eko saltalankiams tai vienas augintoju sake kad gauna kaskiek mazesnes jei neirodo kad pardave produkcija ,bet jie supirkineja is kitu ir ptiduoda savo vardu,vienas pazystamas saltalankininkas sake kad taip jau atsibodo ir nuo pernai pradejo persodineti kulturinius saltalankius vietoi anksciau sodintu laukiniu tie jau po treju metu duoda gera derliu ,Del ismoku po 2020m niekas nieko nezino ir sneka bele ka, visi galvoja kad kaska mazins del anglu pasitraukimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Karve pranešimas:

pažiūrėsim po kelių metų kam ta medicina bejėgė.Aš tą tavo marazmą labai gerai prisiminsiu ir po 2020m tau tai priminsiu,įsidėmėk gerai.

Jei po 2020 metų bus išmokos optimistu tapsi? Ar toliau pesimistiškas mintis skleisi iš serijos: nėra ant svieto teisybės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar žinot kiek pasaulio pabaigų buvo išpranašauta per paskutinius 50 metų? Ne ne, pirmoji pranašystė tikrai nebuvo 2000-aisiais, toli gražu :D Taip ir su ES. Iširs po du kart kasmet nuo pat 51-ųjų. ar nuo Romos sutarties ...čia jau kaip pažiūrėsi. Toks trendas, mada. 

P.s. p.SKEPTIKAS, dėl viso pikto, kartoja Tai mums ir sau kas dien...a vdruk pataikysiu?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...