Jump to content
Jaras

Išmokos 2014-2020

Recommended Posts

prieš 10 minutes , kristivi pranešimas:

karbauskiui reikia pasiūlyti remti smulkius ūkius iki 30 ha, nes ES leidžia remti daugiau ir didinti išmokas dvigubai

Teik siūlyma-- prisidesim kas galesim.ES gal ir leidžia bet aplinka nesuinteresuota .

prieš 2 minutes , kristivi pranešimas:

Reikia palaikyti gerb.Juodsnukį jis šį klausimą seniai kelia. Aplinką reikia keisti- naujais, pradėti nuo Ministerio..

Gal nepastebejai, kad smulkiu ukiu diskriminacija atsirado žymiai ankščiau  nei dabartinis ministeris ?Gal reiktu keisti ne ministeri o aplinka aplink jį, pakeitus ministeri aplinka nepasikeis .

prieš 4 minutes , virgis807 pranešimas:

Gal nepastebejai, kad smulkiu ukiu diskriminacija atsirado žymiai ankščiau  nei dabartinis ministeris ?Gal reiktu keisti ne ministeri o aplinka aplink jį, pakeitus ministeri aplinka nepasikeis .

aplinka palaiko ministerį, tai viską pasako. Spręsti problemas smulkių geriau vėliau, nei niekada..

prieš 9 minutes , kristivi pranešimas:

aplinka palaiko ministerį, tai viską pasako. Spręsti problemas smulkių geriau vėliau, nei niekada..

O kaip tu galvoji ,koks butu geriausias sprendimas smulkiam ukui- dabar yra parama 15000€,kuria, kas sugebejo galejo pasinaudoti nesyki .

Prieš 8 valandų, virgis807 pranešimas:

O kaip tu galvoji ,koks butu geriausias sprendimas smulkiam ukui- dabar yra parama 15000€,kuria, kas sugebejo galejo pasinaudoti nesyki .

tiesiogines išmokas smulkiems ūkiams iki 30 ha yra mokama tik apie 45 eur, kur ES leidžia mokėti apie 90 eur. Tokią pataisą ministeris gali priimti nors ir šiandiena, o realiai, tik kalba, kad reikia remti smulkius. To neleidžia padaryti vietinė aplinka, nes parėmus daugiau smulkius mažiau gaus didieji virš 30 ha. 

Aš jau sakiau ministerija tarsi piramide, viršūnė nuėmus nieko nepakeisi. O dar kiek suinteresuotų lobistu ten vaikšto ar isivaizduoji? 

Pries savaite ministras pareiškė kad nuims berods 30 darbuotoju, didžiąja dalim iš vadovaujančių postu, kas nutiko po savaites visi girdėjote, ar tie dalykai nesusiję, manau susiję, niekas nenori apleisti pozicijos kurioje sėdi 20 metu ir daugiau. 

Mano pasiūlymas dėl mažu rėmimo būtų, atimkit išmokas iš tu kurie žemės nedirba, nevykdo jokios gamybos, tik šienauja žoles ir gauna išmokas ir kurą, atsiras ir pinigu, ir žemės plėtrai...

prieš valandą, kristivi pranešimas:

tiesiogines išmokas smulkiems ūkiams iki 30 ha yra mokama tik apie 45 eur, kur ES leidžia mokėti apie 90 eur. Tokią pataisą ministeris gali priimti nors ir šiandiena, o realiai, tik kalba, kad reikia remti smulkius. To neleidžia padaryti vietinė aplinka, nes parėmus daugiau smulkius mažiau gaus didieji virš 30 ha. 

Aš už tai, kad smulkus ūkininkai butų rememi, bet pirmiausiai turi būti sutvarkyta su sofininkais.  

prieš 7 minutes , Juodas pranešimas:

Aš už tai, kad smulkus ūkininkai butų rememi, bet pirmiausiai turi būti sutvarkyta su sofininkais.  

Sofkininku nesutvarkys,yra suinteresuota grupe zmoniu kuriem tai naudinga,gera naujiena tik ta kad sofkinkai  nebegaus priedu už "nepalankias" sofkininkam turetu nuimti žalinima ir už pirmus ha palilti tik "pagrindine" tada butu arčiau teisybes

Prieš 2 valandų, virgis807 pranešimas:

Sofkininku nesutvarkys,yra suinteresuota grupe zmoniu kuriem tai naudinga,gera naujiena tik ta kad sofkinkai  nebegaus priedu už "nepalankias" sofkininkam turetu nuimti žalinima ir už pirmus ha palilti tik "pagrindine" tada butu arčiau teisybes

ir sutvarkyti tūkstantinius hektarų plotus deklaruojančius buvusius kolūkių pirmininkų ir jų palikuonių ir palikti tik "pagrindinę" ir pilnai liktų su kaupu mokėti po 90 eur iki 30 ha. Tai ir būtų rėmimas smulkiųjų.

O jau virš 30 tai stambus ūkis? 

Aišku, kad ne ūkininkai neturėtų gauti jokių išmokų, dėka valstiečių valdžioje visa Lietuva pamatė šio verslo skaudulius ir kitos valdžios jau pasidomės labiau ateityje, nes ankščiau nežinojo, jog Lietuvoje yra žemės ūkis. 

Ką reikėtų daryti su tikrais ūkininkais, nes apie sofininkus net neverta diskutuoti, tie kurie turi daugiau nei 500 ha - pakelti mokesčius tiek, kad neapsimokėtų toliau dirbti tokios žemės, o išmokos turėtų būti mokamos iki 500 ha ribos. Palaipsniui situacija pagerėtų ir ūkių stambėjimas pasibaigtų. 

Valstiečių valdžia niekada to nesiims, nes ir arkliui aišku, kad valdžioje išrinktas oligarchas. Kai pagaliau bus išrinkti politikai, o ne gelbėtojai ar profesionalai į valdžią, tada matysime idėjas, vizijas, strategijas politikoje ir nebus jokių piramidžių ministerijose, nors ir dabar jų nėra(yra tik Karbauskis). Yra ministras ir jis diktuoja tvarką, žinoma, pagal bendrą partijos ir ministrų kabineto politiką, sprendimus. Visko ko reikia, tai stiprių asmenybių, o ne silpnavalių.

Dėl sąmokslo teorijos, kad čia taip tyčia ministrą bando išversti, tai gal ir jūs kaltę verčiate konservatorių bėdoms? Ministras jau ne pirmą kartą turi problemų, buvo su pienininkų interesais, su naryste kooperatyve, dabar surado žurnalistai dar vieną kabliuką, kad užgrobė kito žmogaus žemę. Ir dalis tame nemato nieko blogo, gal patys esate užgrobę kieno žemę? Man vienas ūkininkas yra taip padaręs su mano sklypu, kurį nuomoju iš valstybės ir taip jis 2 metus vogė iš manęs, tiesa dar turėjau mokesčius valstybei sumokėti, nes nuomininkas tai aš, o kai jam paskambinau, atšovė, kas dirba žemę, tas ir deklaruoja bei išmokas gauna. Nėra lietuviško žodžio tokiam elgesiui pavadinti. Ministras kiek kitaip pasielgė, bet ir jis užgrobė sklypus, nemokėjo mokesčių, gavo išmokas, naudojosi - sunku buvo pasirašyti sutartį? Dar juk gali imti ir neduot žemės, štai kur esmė, todėl tyliai, gal niekas nesužinos. Sužinojo. Ir toks ministras, kuris tyliai grobia žemes, mums visiems formuoja mūsų verslo strategiją, pasirašinėja įstatymus ir kalba apie ateitį, kokia ji turėtų būti - deklaruojant žemės skypus neturint tam teisės, neteisėtai savinantis es išmokas, nemokant mokesčių ir svarbiausia, visus apgaudinėti. Jis prarado pagarbą ir pasitikėjimą visų sąžiningų Lietuvos piliečių.

Lietuvoje bent 10 % žemių yra paliktu likimo valei, turejau susitarimą su žmogumi žmogus numirė nėra palikuoniu, zeme guli ką daryti?  Puse sklypo turiu sutartį kito puse savininko tiesiog nėra, ant mirusio žmogaus, palikuonys kažkur. Ir tokiu atveju nevienas, atsiras ateis pasakys kad aš toks ir anoks, sumokėsiu kad ir atbuline data. Apskritai valstybes politika turėtų būti tokiems nėra savininko nemoka niekas mokesčių nusavinima, šiai dienai to nėra. 

Kas ten žino kaip buvo, kažkoks komunistas nesirūpino kažkada praėjęs pasake dirbk man reiks pasiimsiu, dabar iššovė garbes valanda leptelėjo nemoka mokesčių ir panasiai, savo turtu aš rūpinuosi, jei tau nerūpi išdaliea tai tavo problema, žemė nėra pilnai žmogaus nuosavybe, gavęs zeme turi su ją kažką daryti. Tam krašte net ir kaimynai pyksta apleisti sklypai palikti laukia kol kas nupirks jokios priežiūros.

Prieš 8 valandų, kristivi pranešimas:

taip, negaus už nepalankias, kurie gyvuliukus šiemet įsigys- šią grupę atsijuos.

Suprantu esi supykes kad siemet negausi priedo už nenašias nes neturejai gyvuliu bet turi žiureti i prieki aišku tai neaktualu jei žemes nesinuomuosi mano pavyzdys pasiule žemes 2 gaspadoriai vienas nori 60 €  už ha (zeme nesiriboja su turima nuosava)kitas pasiulė pievas  už"visas deklaracijas"(žemė ribojasi su nuosava) man žeme reikalinga ukio pletrai  .Naujos salygos mano ukiui naudingos.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti