Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Prieš 5 valandų, kestoxs pranešimas:

Jei niekas nepasikeitė, tai čia. 

2 priedas fine-tuninig exercise.docx

pagal jų skaičiavimus mano rajone kur molis arba smėlis  vidutinis derlingumas biškį virš 3, o ukmergės raj apie 3,6 tai kas meluoja ar ukininkai kai sako po 8-9t/ha kuldami ar čia vėjus skaičiuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nlb suprantu apie ką tu šneki, bet rišasi prie našumo balo mano seniunyjoje yra 39 berods o dabartine riba kiek matau lyg ir 34. Tai bent 5 balais kartelė nuleista...

kita kalba apie pačias seniūnijas nes net ir ten yra gan nemažas balu skirtumas, tai reiketu žiūrėti i konkretų sklypą ir už ji mokėti arba ne... 

bet esmė tokiam mažinti nederlingų žemių skaičių? Vokietijoje Lietuvos žemės ko gero visos butų priskirtos prie nenašių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , kestoxs pranešimas:

Nlb suprantu apie ką tu šneki, bet rišasi prie našumo balo mano seniunyjoje yra 39 berods o dabartine riba kiek matau lyg ir 34. Tai bent 5 balais kartelė nuleista...

kita kalba apie pačias seniūnijas nes net ir ten yra gan nemažas balu skirtumas, tai reiketu žiūrėti i konkretų sklypą ir už ji mokėti arba ne... 

bet esmė tokiam mažinti nederlingų žemių skaičių? Vokietijoje Lietuvos žemės ko gero visos butų priskirtos prie nenašių.

Smagu kai per viena balą nebetelpi.... 35 mūsų seniunijos :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, dariius 30 pranešimas:

ar cia tik musu regione ar visur, nma atkasineja pazeidimus nuo 2014m ir tvarko daug ka su sankcijom? taip masiskai anksciau nebuvo, sklinda kalbos, kad yra uzsakymas davaryt ukius ir supirkt nes issileido palanku istatyma tam reikalui.

kokie pažeidimai gal gali sukonkretint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, dariius 30 pranešimas:

ar cia tik musu regione ar visur, nma atkasineja pazeidimus nuo 2014m ir tvarko daug ka su sankcijom? taip masiskai anksciau nebuvo, sklinda kalbos, kad yra uzsakymas davaryt ukius ir supirkt nes issileido palanku istatyma tam reikalui.

Na palankus istatymas koks? Istatymas tai Seimo priimtas teises aktas - apie kazkoki toki Seime nesikapojo - kazkoks isakymas gal ir galetu buti, bet ir tai sunkiai tiketina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-12-09 at 17:18, Aralyys pranešimas:

pagal jų skaičiavimus mano rajone kur molis arba smėlis  vidutinis derlingumas biškį virš 3, o ukmergės raj apie 3,6 tai kas meluoja ar ukininkai kai sako po 8-9t/ha kuldami ar čia vėjus skaičiuoja.

Panašu kad norima išnaikinti mažus ir vidutinius ūkius, kad didieji galėtu daugiau žemiu supirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va butent, vieni malku priskaldo, kiti tas malkas patvirtina - spekit kuris blogas? Is esmes algoritmo ir loginio sprendimo man nebuvo duota susipazinti, taciau racijos galutiniame variante buvo ir yra tik del to kad HUJ...VAI SUFORMULUOTA UZDUOTIS... O uzduotis yra - PAGAL ZEMES NASUMO BALA plius ten kazkokie nukrypinai ir dabafkes. Seniai sakiau - pirma perziurekit nasumo bala, derlingo (pavirsutinio i kuri sejam) sluoksnio ivertinimas, tada galima moduliuoti. Daba lengviausiai nueita - pasiimam duomenis is RC ir vsio vualia - modelis. Beje sitos valdzios beda kad ne ie padare uzduoti, ne jie gavo rezultatus - bet pries leisdami i viesuma turejo tyrimo (modelio) rezultatus patikrinti naturoje bent 10 proc. atsitiktine tvarka. Dabar bus pjautynes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...