Jump to content

malku kapokle


Recommended Posts

Šitie skaldikliai iki 20cm kaladei, todėl ir žemi :) o ir atarama žemai padayta, todėl ir lenktas priekin. Tai yra gerai, tik pas mane peilis mačnesnis kiek :) jau sustiprinau, beje. Padariau hidrobaką, kaladės pakėlimo mechanizmą, malkų nustūmimo toks kaip stalas, tiesa jau nužiūrėjau kad šonus pamažinau, reik ale lovio o padariau kaip stalą. Anas nuimamas, tik dar nesumasčiau kur jį dėsiu transporte.

Jau apvirinau peilį OK 83.50 elektrodu ir nušlifavau. Kietumas HRC 50-60, tai reiškia kad jį galima tik šlifuoti, frezavimui per kietas. Tai padidinto atsparumo trinčiai ir smūgiams elektrodai.

http://www.geltonas.lt/cache/multithumb_thumbs/1___images_stories_Irankiai_Hidraulinis_skaldiklis_IMG_5676.JPG

http://www.geltonas.lt/cache/multithumb_thumbs/1___images_stories_Irankiai_Hidraulinis_skaldiklis_IMG_5677.JPG

http://www.geltonas.lt/cache/multithumb_thumbs/1___images_stories_Irankiai_Hidraulinis_skaldiklis_IMG_5679.JPG

Nebekėliau foto kiton talpyklon, o mažint irgi patingėjau.. :) po truputį rašau rašinėlį kas ir kaip geltonam.

Dar buvau pas hidraulikus, ieškomas skirstytuvas daba. Kaip ir užsakiau Hansaflekse, bet neperskambina, negauna, turbūt pirksiu kitur, parašysiu :)

Papirkau ir lempikių bei jungikliukų, automatukų. Ačių Zoidberg, gavau fazių sekos rėlę už 125lt :) Bandysiu po truputį burt viską krūvon, nors vis darbų visokių atsiranda.

Tiek vat žinių šiai dienai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Tikiuosi sportbačiais manęs neužmėtysit.

Sveikinu ir gerbiu visus meistrus, kurie sugebėjo patys pasigamint malkų skaldytuvus, bet ne visų rankos iš teisingo galo išaugusios, kai kurių net abi kairos...

Tai vat, ką manot apie šitokį http://www.marguciai.lt/index.php/lt/products/nauja-technika/ivairus/elektrines-hidraulines-malk-kapokles-pom-ltd-detail , įtariu, kad gaminantis pačiam išeina beveik pusė tokio kainos?

Visai nebrangus daiktas, mane domina variantas prie traktoriaus jungiamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai priklauso ką pirksi o kas po ranka yra. Pvz aš pirkau daug, cilindras ir sijos šmotas kainavo 655lt. Dar metalas peiliui, atramai, žiū ir štuka suplota. Metalas brangus dabar, bet jei turi seno, tai jau sutaupai. Gal skirstytuvas senas yra, nes belarusam dažniausiai viena sekcija daug dirba, kitos apynaujės būn.

Mano trys kapeikos, testas:

Eyv8rmPEW80

Neprisiruošiu rimčiau nufotkyt ir išbandyt, bet šian nuvariau pas draugelį, bandys anas, nes man betestuojant malkos baigėsi :lol:

šičia mana paclaptis

img5837r.th.jpg

http://www.geltonas.lt/darbai/hidraulinis-malku-skaldiklis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Aš tokį žiema pasidariau, pleišta ištekino žmogelis šaunus alytiui, 5,5 kw variklis 1000 aps. savikaina apie kokį 1000 lietuviškų gavos. Kolkas labai patenkintas ir gamyba pora dienų tik užtruko nepilnų.

Blaki , o kiek tonų pas tave stume ir kaip jai rimtesnės šakos, nes jokiam filmuke nemačiau kažkaip, kad kas rimčiau šakotas kalades skaldytų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tokį žiema pasidariau, pleišta ištekino žmogelis šaunus alytiui, 5,5 kw variklis 1000 aps. savikaina apie kokį 1000 lietuviškų gavos. Kolkas labai patenkintas ir gamyba pora dienų tik užtruko nepilnų.

Sraigtinės vienas pliusas - paprastumas. Daugiau nematau jokių. Hidraulinis skaldiklis tikrai našesnis, patogesnis ir skelia iškart į kelias dalis. Blakis kaip visada labai šauniai padirbėjo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reali skaldymo jėga virš 9t. Teko bandyt ir tokias kurias jau net neskėlė o pjovė. Taip buvo pasiektas 220 barų slėgis kurį numažinau iki 210 kas yra leidžiama trumpalaikiams šuoliams.

Realiai diduma kaladžių skyla nepasiekus nė 100 barų, panašiai ties 50-80, kas mano atveju yra 3-4t.

Jutubės video įkėlimui yra spec mygtukas, po juo netgi paaiškinimas atsiranda.. :)

Dr.Zoidberg, ne visada blakis šauniai padirbėja, nors įrankis tikrai labai geras, bet tikrai netobulas. Galvoju kad vistik reikėjo nupirkt skirstytuvą su dviem padėtim, anas su vožtuvu, nes dabar vieno trūksta. Reikės sutvarkyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Labai priklauso ką pirksi o kas po ranka yra. Pvz aš pirkau daug, cilindras ir sijos šmotas kainavo 655lt. Dar metalas peiliui, atramai, žiū ir štuka suplota. Metalas brangus dabar, bet jei turi seno, tai jau sutaupai. Gal skirstytuvas senas yra, nes belarusam dažniausiai viena sekcija daug dirba, kitos apynaujės būn.

Mano trys kapeikos, testas:

Eyv8rmPEW80

Neprisiruošiu rimčiau nufotkyt ir išbandyt, bet šian nuvariau pas draugelį, bandys anas, nes man betestuojant malkos baigėsi :lol:

šičia mana paclaptis

img5837r.th.jpg

http://www.geltonas.lt/darbai/hidraulinis-malku-skaldiklis

Sveikas, galejai cilindra pirkti trumpesni, kad jam tiek daug vaiksciot nereiktu ir iki pat galo nebutina, kad jis nueitu, nes malkos ir taip persiskelia, pas mus darbe iki kirvio likdavo apie 15cm. Gali apvirinti ta kvadrata kuris stuma kalade(per visa jo pavirsiu, kad tik neissprustu kalades) , nes jei skalbisi plonesnes ar slapesnes malkas gali issprusti is ten kalade, darbe taip pasitaikydavo su slapiomis malkomis ir galetum itaisyti reguliuojama kirvio auksti tada maziau butu skiedru, cia tik mano pamastymai is patirties ;) Padarymas tai liuks, darbe stovi aparatas panasus tik ten mandresnis, pats pasiema rastus pats pjauna ir kapoja viska valdo vienas zmogus :D Cai tik mano pamastymai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cilindras potrumpis, galėtų da 5cm ilgesnis būt, nes yra pas ką malkos ilgesnės, neužtenka, o mano atveju jis nevisai ir sureguliuotas (eiga nusistato pagal malką).

Stumoklis vaikščiot irgi privalo beveik iki pat peilio, nes jei malkos nenustumsi, tai leidžiant peilį ji trugdys (vaje, peilis tai kilojamas :lol:). Stumoklio galas irgi apvirintas taškais kad neslystų, tas irgi kuo puikiausiai matosi nuotraukose. Galėjo Tamsta ir pasiskaityt prieš rašydamas pamastymus :) nors kad sulaukiau dėmesio tai tikrai smagu :lol:

p.s. modernizuot dar neprisiruošiau, iki kito sezono reikės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Manau nevertas dėmesio, našumas mažas , o storo nelabai ikiši, kapoklė daug kartų geriau.

jei su plonom sakelem zaist,tai aisku geriau butu saku kapokle. Bet man jos nelabai patinka.. Dirbant su

berzo ar karklo sakom plonu sakuciu gerai vistiek nesukapoja,lieka kabot ant zieves. O apie sita aparata kur idejau,

tai tokio noretusi grynai normaliom sakom, pacias ploniausias kirvuku nugenejus. Kad ir normaliu malku ilgiu

sakas situo aparatu leist, gal visai nieko butu. Ar geriau man nesizavet situo kuriniu ir pasikliaut kreiza, kuria turiu? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki, bandau gaminti malku kapokle, bet kaip cia kazkuris raset , kad tinka ZIGULIO GUMA kur prie kardano su tuo trikampiu kur kisasi kardanas, tai niekas ten netinka !!!

paemiau 3 Zigulio guma ir ta trikampi visai kitokie slicai ten smulkuciai o ant siurblio stambus , tai tada nezinau kas Jum ten tiko , o gal ne zigulio ?

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

bobcat s300 grubiai iki 100000 Lt

aparaciukas Pricing Starting at $36,300 (http://www.hahnmachinery.com/firewood-processor/)

grubiai gaunasi 194017 lietuvisku+kuras+eksplotacines=tarkim 200000 lietuvisku

granulinis degiklis i bet koki katila iki 6000 lietuvisku

granulinis katilas 10000-15000

nu su sumontavimu ir bla bla bla skaiciuokim 20000

turim lycnu 200000-20000=180000

pjuvenu granules apie 600 Lt/t

200kv/m namas vidurkis men 1 tona

180000:600=300 menesiu

kurenimo sezonas trunka apie 7 men

300:7men gaunam 42,8 sezonus

:eusa-think::eusa-think::eusa-think:

tikiuosi nieko nesumaisiau :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bobcat s300 grubiai iki 100000 Lt

aparaciukas Pricing Starting at $36,300 (http://www.hahnmachinery.com/firewood-processor/)

grubiai gaunasi 194017 lietuvisku+kuras+eksplotacines=tarkim 200000 lietuvisku

Aš taip užmečiau akį į tavo nuorodą...įdomu,gal jis galėtų būt agregatuojamas su bet kuriuo traktorium,kuris turi frontalinį krautuvą :icon-question:

Nu aišku dėl kainos tai tyliu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 10 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

as irgi darausi piaustykle ,gavau stambu reduktoriu,is gazelkos barabano ,padariau kad bus du peiliai ,ten kur auksciau ideta vienu peiliu ,tik stringu su tekintoju,nedaug belikobet ,kuo stambesnis reduktorius tuo storesnius piaustyti gali ir bus darbas efektyvesnis,nes du peiliai ,ziuresim kas bus tik nezinau ar pjaus smulkias sakas ,janavoje turejo pasidares ,tai sluota ,smulkiai supiausto 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...