Jump to content

Sėjamoji "Amazonė"


Recommended Posts

manau kad galima ir i raziena, juk freza pavirsiu isdirbs, tik freza turi buti vertikaliu rotoriu, nors siaip tai raziena kietesne uz arta dirva. pas mus vienas pasejo rapsus sejamaja su freza, i razienas, kuriu puse lauko buvo du kartus skusta, o kita puse viena karta

Tai kad čia ne freza, o judančios akėčios.Su tikra freza tai galima į ražienas sėti.Ypač kad pas mane priesmėlis arba durpė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O man su 125 ag turbūt apie 4 m sėjos agregatą pasvajot tik.

Ziurint ka turi galvoje sejos agregata. Jei su freza be sansu, rapida irgi. o jei kokia be zemes dirbimo laisvai, juk belkius spu - 6 traukia, svarbu hidraulika keltu ir svorio pakaktu kad priekio nekeltu.

SPU sejamoji, o ne sejos agregatas. Turbut, kad teks pasvajoti... :icon-cry::icon-cry: 3 m turi imti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip akmenys ir greitis ??

As turiu vertikaliu rotoriu kultivatoriu (freza) tai pas mane apvalus nagai, tai akmenu nebijo, o bendrove prko 4 metru priu T-150k su ploksciais nagais, tai sezona padirbo ir guli patvory. Siaip 125 arkliai pats tas 3 metru sejos agregatui sudarytam is vertikaliu rotoriu kultivatoriaus ir sejamosios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip akmenys ir greitis ??

As turiu vertikaliu rotoriu kultivatoriu (freza) tai pas mane apvalus nagai, tai akmenu nebijo, o bendrove prko 4 metru priu T-150k su ploksciais nagais, tai sezona padirbo ir guli patvory. Siaip 125 arkliai pats tas 3 metru sejos agregatui sudarytam is vertikaliu rotoriu kultivatoriaus ir sejamosios.

Nesenei pradėjau tik domėtis frezomis,tai jei gali apšviesk ar apvalūs ir plokšti nagai ir reiškia tokią formą.Ir jei ne paslptis kas per sėjos aparatas pas tavę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip akmenys ir greitis ??

As turiu vertikaliu rotoriu kultivatoriu (freza) tai pas mane apvalus nagai, tai akmenu nebijo, o bendrove prko 4 metru priu T-150k su ploksciais nagais, tai sezona padirbo ir guli patvory. Siaip 125 arkliai pats tas 3 metru sejos agregatui sudarytam is vertikaliu rotoriu kultivatoriaus ir sejamosios.

Nesenei pradėjau tik domėtis frezomis,tai jei gali apšviesk ar apvalūs ir plokšti nagai ir reiškia tokią formą.Ir jei ne paslptis kas per sėjos aparatas pas tavę.

Pziurek nariu technikoj kombainas vadinasi, idejo ausrys ten link galo kazkur randasi. apvalus tai nago forma apvalus lieti yra, ploksti ispjauti is laksto.Jei daug akmenu tai nagai turi buti pasilenke atgal lyginant sukimosi krypti, jei sunkiom zemem, razienom i prieki, bet pagavus akmeni neiskyla i virsu o turetu prabuksuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip akmenys ir greitis ??

As turiu vertikaliu rotoriu kultivatoriu (freza) tai pas mane apvalus nagai, tai akmenu nebijo, o bendrove prko 4 metru priu T-150k su ploksciais nagais, tai sezona padirbo ir guli patvory. Siaip 125 arkliai pats tas 3 metru sejos agregatui sudarytam is vertikaliu rotoriu kultivatoriaus ir sejamosios.

Nesenei pradėjau tik domėtis frezomis,tai jei gali apšviesk ar apvalūs ir plokšti nagai ir reiškia tokią formą.Ir jei ne paslptis kas per sėjos aparatas pas tavę.

Pziurek nariu technikoj kombainas vadinasi, idejo ausrys ten link galo kazkur randasi. apvalus tai nago forma apvalus lieti yra, ploksti ispjauti is laksto.Jei daug akmenu tai nagai turi buti pasilenke atgal lyginant sukimosi krypti, jei sunkiom zemem, razienom i prieki, bet pagavus akmeni neiskyla i virsu o turetu prabuksuoti.

Ačiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O man su 125 ag turbūt apie 4 m sėjos agregatą pasvajot tik.

Paziurejau vokiskoj knygoj, tai tokiam agregatui 1 metrui darbinio plocio reikia nuo 8 iki 20 kw galios

vertikaliu rotoriu kultivatoriui nuo 15 iki 30 kw

Taip kad gali ir patraukti tik nezinau kiek kw reikia sejamajai 1kw=1,36arklio galios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

turiu amazone dril star 302 su freza ir as kabinu prie fortstrito, anksciau kabinau ant mtz 1025, akmenys jei didesni uz galva tai reikia sustot jei ne tai tik gaza nuimi ir vsio, frezos dantu komplekto uztenka apie 200 ha apseti, siaip super, bet man jau per maza, kiek girdejau su judancio akeciom problemos su reduktoriumi labai daznos, sekmes priimant teisinga sprendima. ps, as antra kart nepirkciau, nebent zemes ne daugiau kaip 100 ir traktorius padorus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu amazone dril star 302 su freza ir as kabinu prie fortstrito, anksciau kabinau ant mtz 1025, akmenys jei didesni uz galva tai reikia sustot jei ne tai tik gaza nuimi ir vsio, frezos dantu komplekto uztenka apie 200 ha apseti, siaip super, bet man jau per maza, kiek girdejau su judancio akeciom problemos su reduktoriumi labai daznos, sekmes priimant teisinga sprendima. ps, as antra kart nepirkciau, nebent zemes ne daugiau kaip 100 ir traktorius padorus :)

Aš daug nesėju.Tik gyvuliams.Šiaip jau stovi kieme.Įdomu kokiu greičiu su tuo aparatu gali sėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...