Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Pas mane taip buvo. 5 diena krito patele ir paliko 7 mazylius, dar buvo akli. Paemiau is lizdo pukus ir su triusiukais atnesiau namo dezutei. Rasau i foruma, bet atsakymo ne gavau.Pradejau pats maitinti ozkos pienu su svirkstu. Maitinau 2 kartus per diena. Procesas sitas labai daug reikalauja kantrybes. Is kart ne labai pavykdavo, triusiukai suko nosi ir nenori esti. Bet po biski priprato. Tik ne reikia greitai spausti svirksta su pienu. Is kart laseli prie burnos, po to jie pradeda ciulpt patys. Po 5 savaiciu pradejau duot siena, is parduotuves maista triusiams ir morkos. Is 7 liko 5 ir taip galvoju ne blogai. 2013.01.18 jiem bus jau 2 men., gyvena jau narve (pries naujuosios nunesiau inarva laukia ir valgo jau viska (labai megsta morkos). Jie labai priprato prie zmoniu. Kaip tik ateini duot valgyt, is kart puola laizyt rankos. Vien zodziu - labai kropstus zaidymas, ypac 1 men. Savo padaryto darbo esu patenkintas. :eusa-dance:

Pas mane situacija, labai panasi , tik kad du triusiukai :) kiek ml pieno duodavot per svirksta? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

Sveiki,turiu klausimeli,pasakykit jus man ar galima dvi sukergtas pateles laikyti vienam narve ir susilaukt triusiuku,ar butina jas isskirti likus kazkiek dienu iki atsivedimo.klausiu nes kazkur maciau ,kad dvi pateles gyvena vienam narvelyje,susilaukia maziuku, tik reikia dvi gimdyklas pastatyti narve.

kalbu apie belgu milzines.

ACIU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

tikrai taip, o avi su karve sukergus gausis vilnone karve kur ziema ir ant lauko gyvent gales.sukergus putpele su vista iseis strutis.

BLIN atsirado selekcininkai. mokslininkai dirba metu metus kol veisle isveda o ce tik smaukst ir yra veisle.... Hiplus tai gal ir gausi, bet TIKRAI NE HYLA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki. Forumuose teko matyti, kad veisliniai didžiųjų veislių triušiai, pas Vokiečius laikomi specialiuose plastikiniuose padėkluose. Kiek suprantu, ten yra kanalas pasišalinti šlapimui, o kreikiama šiaudais. Manau, tai yra labai patogus dalykas, nes narvai lieka švarūs, tereikia keisti tik tuos padėklus karts nuo karto. Gal kas naudojate pas save? Kokie + ir - ? Kur galėčiau įsigyti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki,

Lapkricio 18d.mano triusiams bus 2 men.Dabar dar jie auga su mama,bet manau jau laikas juos isskirti.Reikia pagalbos:ar galima patinus ir pateles laikyti kartu ir iki kada?O patinai kartu ir pateles kartu narbve gali buti?Ar pesasi tarpusavyje?

O taip pat bandziau ziureti atskirti ju lytis bet sunkiai eina atskirti,kada jau matosi aiskiau skirtumai?

Aciu labai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 5 metų...
  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...