Jump to content

PALMS manipuliatorius


svajus

Recommended Posts

  • po 3 metų...

Gal apsilankysite ir cia noriu paklausti gal zinote kokiu firmu kur pigesnius manipuliatorius parduoda ar naujas ar naudotas nesvarbu bet kad biski pigesnis butu ir dar noriu paklausti ant mtz 50 pasijungia tas manipuliatorius ?

O kas tai pigu ??? pigiau uz pinigus nebus bet ......   kokio galigumo ir kam naudosit ji ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai skelbimose maciau kaina nauju iki 16 gabalu naudociau sakom vesti ilgis turetu buti 7,5 metro arba ilgesnis

Nu jo  kaina turi  - as 4.7metru uz 6 nupirkau nesenai su tech pasu ..nera griebtuvo ar kazko ...  prie traktoriaus gali veikti nuo tos pacios hidro sistemos bet bus letas ,pas mane hidro siurblys yra atskiras atskira sistema ,galima pajungti nuo darbinio ... pirkti panasu ir prasiilginti strele juk sunkaus nekelsit ...pas mane be ros 700kg ant istiestos gali kelti ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo  kaina turi  - as 4.7metru uz 6 nupirkau nesenai su tech pasu ..nera griebtuvo ar kazko ...  prie traktoriaus gali veikti nuo tos pacios hidro sistemos bet bus letas ,pas mane hidro siurblys yra atskiras atskira sistema ,galima pajungti nuo darbinio ... pirkti panasu ir prasiilginti strele juk sunkaus nekelsit ...pas mane be ros 700kg ant istiestos gali kelti ..

Jai pas tave an istiestos 4.7m kelia tik 700kg tai prailginus iki 7m jis kelti gali viso labo kolius 300kg jai dar ir tiek kels..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai pas tave an istiestos 4.7m kelia tik 700kg tai prailginus iki 7m jis kelti gali viso labo kolius 300kg jai dar ir tiek kels..

tada imti reikia galingesni ...bet sakos daug juk nesveria ...kiek maciau kubini rasta nejama ant istiestos o atsitraukia arciau ir uzsikelia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tada imti reikia galingesni ...bet sakos daug juk nesveria ...kiek maciau kubini rasta nejama ant istiestos o atsitraukia arciau ir uzsikelia 

Kubinį rastą ištiesus 7m. nežinau kas pakels.Mano praktikoj tokio manipuliatoriaus nesutikau,visi gamintojai nurodo keliamają galia 4m atstume ir svoris keliamas skaičiuojamas be rotatoriaus ir griebtuvo.Galima manipuliatorių pajungt ir nuo traktoriaus išvadų tik tada bus tikras vėžlys,geriausia kaip sakė Augunstas jungt nuo plunžerinio siurblio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveikas,kaip minimum tonini ir nuo 8m ,siurblys ne mazesnis kaip 80 l/min plunzerinis .Kas liecia gamintojus tai sakiciau kesla butu pirmoi vietoi ir turbut pigeusias variantas lietuviskos tos sveteka .

O su tom sakom reikia dar daugiau galios nei tam kubiniui rastui.

Ir net neziurek i tas naujas po 16 k ,nes turesi tik hemrojaus dugiau nei naudos ,naudotos dabar normalesnes nuo 25 prasideda. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kadangi esu kranistu mokinys psidalinsiu info

PALMS 6 6 5 / 6 7 5

Hidromanipuliatoriaus montavimas ant 3-jų taškų rėmo

Prieš montuojant ant 3-jų taškų rėmo užtikrinkite, kad

- traktoriaus galia ir svoris yra pakankami šiam hidromanipuliatoriui (variklis 40 kW ir svoris 3500 kg)

- traktoriaus darbinis velenas ir kita įranga yra geros techninės būklės

manipuliatoriaus svoris 970 kg 1000kg

siurblio nasumas 30-50 l/min

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...
On 2015-02-06 at 20:00, svajus pranešimas:

Turiu 675 nupirkes. Uždėjau ant savadarbės priekabos. Tiesiai ant triejų taškų pajungus yra nestabilus ir lengvai virsta ant šono.Siurblys dėtas NŠ-32-4 senojo vietoi+trišakis kranas kuris leidžia perjungt tepalo srauta nestabdant siurblio i fiskaro paskirstytoja.

Sveiki,

Noriu paklausti ar paves Mtz 80 hidrosistema krana Palms 2,54 ?Esama siurbli planuoju pakeisti i NS-50 4 kartos, o belaruso hidrosistemos tepalo bakas , jei neklystu apie 19 l. Ar uzteks tokio tepalo kiekio, ar reikes papildomos talpos tepalui? Ar nebus "letas" krano darbas? Krana planuoju montuoti ant savadarbes priekabos. Laukiu patarimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...