Jump to content

Ka pasirinkti, - MTZ-82 ar T-150 + MTZ-50???


Recommended Posts

Stoviu kryzkelej pasirinkimo...

Kadangi esu imigrantas is Lietuvos (Salcininku rajonas "pshe-pshe" krastas, o ne Lietuva) pasitarti nelabai yra su kuo, tad prasau Jusu visu patarimu - rekomendaciju...

Apsimetu ukininkaujanciu tik 4 metelius. Iki siol ariau apie 5 ha ir sienavau apie 6 ha pievu - ganyklu, o nuo siemet yra galimybe apzioti 20 ha arimu + 10 ha pievu - ganyklu... Ateityje gal ir dar truputuka prasiplesim... :icon-rolleyes:

Iki dabar prakaitavau Tevo man nupirktu MTZ 52 (1977m), bet daugiau kaip 1 ha per diena suarti nevalioju, - per sunku ir man ir technikai... Tad mastau apie parko pastiprinima...

Kadangi zeme pas mus sunki ir akmeninga arimams - kultivavimams galvoju T-150 imti, o lengviems darbeliams (sienui, sejai) koki T-25 ar MTZ-50 pasilikti... Bet dabar uzstrigau apsisprendime, nes vietoj situ dvieju traktoriu, pagal kaina, nesunkiai MTZ-82 (su didelia kabina) iseina...

Stai cia ir klausimuks, - kas labiau apsimoka, - vienas ar du???... MTZ-82 ar T-150+MTZ-50(T-25)???

Mane labiausiai vilioja dvieju traktoriu variantas, nes tadu galeciau tik viena diena skirti arimams-kultivavimams :eusa-whistle: , o ne savaiciu savaites su trivagiu plugu bruzinti... :eusa-think:

Mat laiko taupymas man LABAI SVARBUS!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Finansai tokie, kad tik ispardaves MTZ-52; Claas Europa; NP3,3D ir NP3,3TD galiu nupirkti MTZ-82 (nuo 1998m), tad Jusu siulomas Variantas "...MTZ82+52..." man finansiskai neikandamas...

Stai kokia mano galimybiu isklotine:

Pardavime:

MTZ-52 - 8500

Claas Europa - 4000

NP3,3D - 7000

NP3,3TD - 3500

Su tendencija, kad bus dar nusidereta is ju visu 17000 Lt surinksiu, o butent tiek kainuotu MTZ-82...

Arba MTZ-50 (6000Lt) + T-150 (6000Lt + padargai jam apie 5000Lt)...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad uz 17000 Lt iseis MTZ-82UK abejoju, greiciau MTZ-80UK, Kad tokiam zemes plotui T-150............kazin ar reikia, o su MTZ tai pats tas, T-150 daugiau stoves, nei dirbs

Kad stovės , tai nuo to nedyla , tai ne argumentas ( pas mus ūkyje LEXIONAS irgi tik 5 dienas dirbo ) . Didesnis argumentas , kad tas T-150 gali ir tų kelių dienų neatlaikyt , o variklio ar dėžės be krano nelabai išsiimt ir įdėt eina ...Ir vistiek darbus gali tekt pabaigt su MTZ jeigu dar padargai nebūtų išparduoti ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar su t-150 arti 3 dienas 20 ha ar su mtz 6 cia su pastatymu ir pan. Tai per metus savaite sutaupysi ant spartesnio darbo, O rizika variklio, dezes, net sankabos keitimas neįmanomas be krano kaip minejo mtz ant kulbiu karuciu ir nesunkiai zmones i kelias dalis isskiria. Daliu mtz gausi bet kokioj kaimo pardej o t-150 daug daliu arba is srotu arba kur i pasvali kokio velenelio gausi vaziuoti. . . buvo laikas su pora t-150 iki 250 ha rudeni zieminiu paruosdavom ir apsedavom, bet buvo kad 5 ha per dvi sav. niekaip 2 traktoriai neiveike abu vienas uzlinko kitas po pietu.... Plius reikia ziniu kaip ji remontuoti ir ji tenka remontuoti. dabar tris vnt. turim 2 dirba su pakrovejais trecias vandeni purkstuvui vezioja. Jei uz 6000 tikrai neblogo stovio pas koki dieda uzsilikes stovi Imk 7 tonos metalo ir dar ratai uz 1000-1500. ar perparduosi,ar dalim , o gal kazkiek ir dirbs dar, bet tiketis kad nusipirksi ir arsi po 10 ha nerealu. mtz suardavo viena sitas 2ha ars nes taspas senas lauzas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NA JO TIKRAI IDOMEI 1 HA DIENAI, KAZKADA MANO SENELIS SAKE AS 15HA SU ARKLIUKU APARDAVAU ,AISKU NEPERDIENA ,O TU VERKI KAD TAU SUNKU SU T25 ART, JUK TAU NEREIKE PASKUI JI VAIKSIOT, TAI SU TA PASPYRA I UZPAKALY IR GERESNIU DERINUKU TAI BUVO MTZ82+NONSTOP TIPO 3 KORPUSU PLUGU IKI 10HA DIENAI , IR TAIP IKI 120HA PILNAI UZTENKA VIENO TVARKINGO MTZ 82 ,NA AISKU SITOI VIETOI LABEUSEI RIKE NORO DIRBT ZEME ,JAI JO NEBUS NEPADES NEI DZIONDYRAI ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NA JO TIKRAI IDOMEI 1 HA DIENAI, KAZKADA MANO SENELIS SAKE AS 15HA SU ARKLIUKU APARDAVAU ,AISKU NEPERDIENA ,O TU VERKI KAD TAU SUNKU SU T25 ART, JUK TAU NEREIKE PASKUI JI VAIKSIOT, TAI SU TA PASPYRA I UZPAKALY IR GERESNIU DERINUKU TAI BUVO MTZ82+NONSTOP TIPO 3 KORPUSU PLUGU IKI 10HA DIENAI , IR TAIP IKI 120HA PILNAI UZTENKA VIENO TVARKINGO MTZ 82 ,NA AISKU SITOI VIETOI LABEUSEI RIKE NORO DIRBT ZEME ,JAI JO NEBUS NEPADES NEI DZIONDYRAI ;)

Cia tai gerai :lol::lol::lol: man patiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Baikit lazdavot... :icon-rolleyes: Jei reikia per dien ir 3 ha padrau, bet tadu ne tik subine, bet ir galva skauda... Viena diena tokio darbo, po to dvi dienos "reabilitacijos"... :eusa-think:

Reziume ir gaunas - diena -1 ha...

:lol::lol::lol:

T-150 pasėdėjus rebilitacijos ilgesnės reikės :)

Na nežinau. Pats turiu T-150K tai galiu pasakyt triukšmas panašus kaip ir UK kabinoj. Pusantrinis net komfortiškesnis nei belarusas , daug lygiau eina per dirvą. Kas dėl traktorių aišku ir su vienu gali apsidirbt.Bet turint kelis vienam sugedus tai su kitu eina dar dirbt, o ir kabinėtis padargus darbymetyje mažiau tereika.Vieną padargą prie vieno , kitą prie kito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na vaziavimas tai taip.. pusantrinis ir minkstasnis ir maziau krato nei belarusas. O del triuksmo lygio tai jau nuo stovio priklauso. Kol geras tylu, kol apmusalai nenudraskyti ir pavaru deze nekaukia.

Tai mes ir kalbam apie tai , ką žmogus nusipirks už 6 000 . Jei kalba eitų apie 15 000 tai nieko nesakyčiau , bet tada jo atveju būtų tikrai neverta ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[.......]

Tai mes ir kalbam apie tai , ką žmogus nusipirks už 6 000 . Jei kalba eitų apie 15 000 tai nieko nesakyčiau , bet tada jo atveju būtų tikrai neverta ...

Tas tiesa, - bet kokios galimybes, - tokie ir mokejimai... Tureciau uz ka imciau ir uz 22000 su Maz V8 ar V6 varikliu ir dziaugciausi gyvenimu, nors irgi neaisku , kiek deze laikys... Loterija...

O ir MTZ 82 uz tokius pinigus neaisku ka gausi, - ne is parduotuves (ne is salono)... Gali buti irgi uzdroztas negyvai... O kadangi nesu senas traktoristas nelabai moku issirinkti tinkama aparata... Tik ketveri metai traktoriaunu... :icon-rolleyes:

Kita vertus kaimynas nuo gimimo kaime, - tevas nuo kolukio laiku traktorininkas, o irgi uz 25000 MTZ82 UK nupirko ir po poros savaiciu gavo pilna kap remonta daryti... Dar pora tukst LT paliko, o ir laiko sudegino nemazai... Kombaina jau antra nusiperka, pirmas su 6000 Lt nuostoliu po poros metu isejo, o dabar Naujasni galingesni pasieme (nors ir ispejau, kad blogas pasirinkimas) tai parvaziaves 50 aru nukule, vos nesudege ir dabar remonte jau du menesiai stovi, - jo laukus man teko dakult, su tris kart maziau kainavusiu kombainu... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...