Jump to content

Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai


marius0722

Recommended Posts

man kaip inzineriui labai patinka skaiciai, slegis matuojamas atmosferais, barais,psi, 70% nieko nesako. del pleveles apviniojimo, jo 6 kartu uz tenka, tik ar tolygus pleveles padengimas, viniotuvui yra du reguliavimai, rulio sukimo greitis ir pleveles aplekimo greitis. man teko pjaustyt rulius vienoij vietoj 6 kartai uz 20 cm 4kartai. cia dar vienas niuansas.

dėl plėvelės padengimo negaliu kažka blogo pasakyti viskas tvarkoje, nes kažko ir nepakeisiu, kaip gamykloje viskas sustatyta taip ir dirbu, galima tik plėvelę 500 mm užsidėti, tuomet reikia krumpliaračių pavarą perjungti. o dėl suspaudimo tai negaliu pasakyti kokiais vienetais rodo, nes kompe prie skaičių daugiau nieko nerašo, tai aš manau kad procentai, nes galima, dabar nepamenu, nuo 50 iki 100 kas 5 skaitmenis nusistatyti suspaudimą. prese tas suspaudimas reguliuojamas tepalo slėgiu, bet jo niekur nerodo, nebent pats kokį manometrą prisimontuosi, bet man jo ir nereikia

o koks pas pati presas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip inzineriui labai patinka skaiciai, slegis matuojamas atmosferais, barais,psi, 70% nieko nesako. del pleveles apviniojimo, jo 6 kartu uz tenka, tik ar tolygus pleveles padengimas, viniotuvui yra du reguliavimai, rulio sukimo greitis ir pleveles aplekimo greitis. man teko pjaustyt rulius vienoij vietoj 6 kartai uz 20 cm 4kartai. cia dar vienas niuansas.

dėl plėvelės padengimo negaliu kažka blogo pasakyti viskas tvarkoje, nes kažko ir nepakeisiu, kaip gamykloje viskas sustatyta taip ir dirbu, galima tik plėvelę 500 mm užsidėti, tuomet reikia krumpliaračių pavarą perjungti. o dėl suspaudimo tai negaliu pasakyti kokiais vienetais rodo, nes kompe prie skaičių daugiau nieko nerašo, tai aš manau kad procentai, nes galima, dabar nepamenu, nuo 50 iki 100 kas 5 skaitmenis nusistatyti suspaudimą. prese tas suspaudimas reguliuojamas tepalo slėgiu, bet jo niekur nerodo, nebent pats kokį manometrą prisimontuosi, bet man jo ir nereikia

o koks pas pati presas?

krone 1250 kombipac rc

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suspaudimo laipsnis kiek nors artimas realybiai rodomas tik presuose su kintama presavimo kamera turinčiuose hidrauline blokada. Jei yra mechaninė blokada tai jokiais skaičiai nepamatuosi , ant vieno iš volų stovi traukutė kuri ir rodo suspaudimo laipsnį skalėje kuri reguliuojasi varžtu, žodžiu tai informacija dėl akių. Kai pajauti kad traktorius netempia pasižiūrėjęs į presą supranti kad kamera pilnėja. Pas mane senas italas ir tikrai nesiskundžiu nei dėl jo darbo nei dėl remonto. Nors tikrai žinau kad juo atsikratė kad atsibodo remontuoti ir niekaip neišspaudė 300 rulonų per pamainą našumo. Suspaudimo laipsnį laiks nuo laiko pasitikrinu bandydamas suspadimą rulio centre jei kulokas bent per pusę korpuso sulenda į rulį blogai. Nesutinku kad fiksuotos kameros presai blogesni nei kintamos. Jų konstrukcija tikrai paprastesnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol neturėjau savo preso teko pasinaudoti Pakiršinio agro serviso paslaugomis , presavo su Claas 46 RC tiesa nepatikrinau ar smulkinimo peiliai buvo sudėti, bet rezultatu nusivyliau , jei ir smulkino tai tik dėl akių. Pas mane presas be peilių, kai gerai pasuki kol suspaudi tai rezultatas ne prastesnis nei to Claas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

presavo su Claas 46 RC tiesa nepatikrinau ar smulkinimo peiliai buvo sudėti, bet rezultatu nusivyliau , jei ir smulkino tai tik dėl akių. Pas mane presas be peilių, kai gerai pasuki kol suspaudi tai rezultatas ne prastesnis nei to Claas.

Kažkas forume rašė kad su smulkintuvu presuotus rulonus daug sunkiau išpešti ir esą masės nieko ten daugiau netelpa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

presavo su Claas 46 RC tiesa nepatikrinau ar smulkinimo peiliai buvo sudėti, bet rezultatu nusivyliau , jei ir smulkino tai tik dėl akių. Pas mane presas be peilių, kai gerai pasuki kol suspaudi tai rezultatas ne prastesnis nei to Claas.

Kažkas forume rašė kad su smulkintuvu presuotus rulonus daug sunkiau išpešti ir esą masės nieko ten daugiau netelpa.

jei stambi žolė tai smulkintus tikrai lengviau išardyti, jei smulki tai skirtumas neperdidžiausias. dėl talpumo tai smulkinant į ritinį daugiau masės susipresuoja, nei nesmulkinant, bent jau man taip atrodo, kad kai nesmulkinu didesnis ritinių skaičius gaunasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai presuoji peraugusę žolę arba šunažolę tai sutinku kad smulkintuvas gerai. Bet jei presas stovi ant kiemo, žolės pjovimo laiko nepramiegi, tai nematau jokio ekonominio pagrindo pirkti presą su smulkintuvu nes jo kaina vos ne dvigubai didesnė už tą kur be smulkintuvo, beto reikia žymiai galingesnio traktoriaus. Bendroje sumoje visos išlaidos žymiai pabrangina rulio kainą. Universalūs presai (kintama kamera, smulkintuvas) tinka viskam bet labiausiai agroservisui. Bet tas kas tinka viskam nevisada geriausiai tinka konkrečiam ūkiui. Neįtikinsit kad mano ūkeliui geriausiai būtų universalus presas. Jei vieno rulono supresavimo amortizacijos atskaitymo dydis tik 8 Lt kiek reikia suvynioti rulonų kad atsipirktų presas kurio kaina virš 100000 Lt? Mano ūkio poreikis 280 rulonų per metus. Po kiek metų jis man atsipirks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai presuoji peraugusę žolę arba šunažolę tai sutinku kad smulkintuvas gerai. Bet jei presas stovi ant kiemo, žolės pjovimo laiko nepramiegi, tai nematau jokio ekonominio pagrindo pirkti presą su smulkintuvu nes jo kaina vos ne dvigubai didesnė už tą kur be smulkintuvo, beto reikia žymiai galingesnio traktoriaus. Bendroje sumoje visos išlaidos žymiai pabrangina rulio kainą. Universalūs presai (kintama kamera, smulkintuvas) tinka viskam bet labiausiai agroservisui. Bet tas kas tinka viskam nevisada geriausiai tinka konkrečiam ūkiui. Neįtikinsit kad mano ūkeliui geriausiai būtų universalus presas. Jei vieno rulono supresavimo amortizacijos atskaitymo dydis tik 8 Lt kiek reikia suvynioti rulonų kad atsipirktų presas kurio kaina virš 100000 Lt? Mano ūkio poreikis 280 rulonų per metus. Po kiek metų jis man atsipirks?

Visiskai teisingai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

1 Geriiausias pjovimo laikas yra nuo žolės žydejimo pradzios iki jo pabaigos

2 Idealu kai sausa mase sudaro nuo 35 iki 50% bendros mases kiekio.Nupjauta zole negali dziuti ilgiau kaip 36 h

3 Pries vyniojant rekomenduojama plevele palaikyti 24 h patalpoje, kurioje temp butu apie 20-30 laipsniu silumos tai padidina pleveles tasuma ir lipnuma.

4 Draudziama vynioti lyjant lietui kadangi dregme smuazina pleveles lipnumo savybes

5 kuo daugiau sluoksniu apvyniotas ritinys tuo geresne sienainio apsauga ir mazesne rizika

Cia tik keletas punktu

Paimta is "Dojus agro sprendimai 2007"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai, nepaleksi.....

per tris dienas tiek prisiziurejau....

teko matyt filmuota vaizda, kaip atrodo be peiliu, su puse peiliu, ir su visais peiliais, kada smulkinta 4cm gabaliukais.....

Gal galėtum plačiau :icon-question: Kada buvo geriausi rezultatai :icon-question:

kada smulkinta su visais peiliais. vokietis aiskino, kuo smulkesne mase, tuo maziau oro rulone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam vyniojam žolės ritinį i plėvelę?, tam kad padarytumėm oro barjierą tarp rulono vidaus ir išorės, kuo barjieras sandaresnis tuom mažesnė galimybė orui patekti į rulono vidų, nėra oro nebus ir pelėsio.

Jai vyniojama žolė bus perdžiovinta, būtina apvynioti min.8 sluoksnius apie 38 kartus su 750mm plėvele.Kadangi sausesnėj žolėj yra daugiau oro.

Drėgnesnei žolei pakaks ir 6 sluoksnių apie 28 kartus apvynioti 750mm.plėvele.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai presuoji peraugusę žolę arba šunažolę tai sutinku kad smulkintuvas gerai. Bet jei presas stovi ant kiemo, žolės pjovimo laiko nepramiegi, tai nematau jokio ekonominio pagrindo pirkti presą su smulkintuvu nes jo kaina vos ne dvigubai didesnė už tą kur be smulkintuvo, beto reikia žymiai galingesnio traktoriaus. Bendroje sumoje visos išlaidos žymiai pabrangina rulio kainą. Universalūs presai (kintama kamera, smulkintuvas) tinka viskam bet labiausiai agroservisui. Bet tas kas tinka viskam nevisada geriausiai tinka konkrečiam ūkiui. Neįtikinsit kad mano ūkeliui geriausiai būtų universalus presas. Jei vieno rulono supresavimo amortizacijos atskaitymo dydis tik 8 Lt kiek reikia suvynioti rulonų kad atsipirktų presas kurio kaina virš 100000 Lt? Mano ūkio poreikis 280 rulonų per metus. Po kiek metų jis man atsipirks?

Po mirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai gaudausi tame šienainio gaminime,bet teko stebėt tokį vaizdą:šienas sausas kaip parakas,o jį suka į plėvelę.Koks čia būtų tikslas ir ar jis ten toks sausas gali laikytis?

Esu tai daręs Švedijoj, bet tikslas buvo ne koncervuoti, bet apsaugoti nuo drėgmės, berods sukau tik 5-7kartus 2sluoksniais,teko matyti tą patį su šiaudais, dauguma ūkininkų turi fermas kurias apšildo kurendami šiaudus.O juk sausas geriau dega.

Tarp jų ir mūsų skirtumas yra toks kad jie jau senai yra ''perkirtę" koks yra brangus pašaras.Todel jie tam skiria daug laiko ir png.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...