Jump to content

Triušiai mišrunai - jų privalumai


Biesius

Recommended Posts

  • Atsakymai 90
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

na nzn. mano misrunai 4 men. kai papjauni gaunas 1,5 - 1,6 kg. tai ce gerai ar galima ir daugiau pasiekti per 4 men ar ce gal reiketu kitas veisles auginti nei zelandai?

Kuo seri saviskius?

Maniskiai misrunai 4 menesiu skerdienos tai visi praktiskai virs 2kg gaunasi...

gal su galvom sveri :lol:

kas keisciausia .... be galvu ,be kepenu ,be inkstu ,be sirdies :(

Su galva ir su tais visais priedais ... kogero ir 3 kg beveik tilptu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo seri saviskius?

Maniskiai misrunai 4 menesiu skerdienos tai visi praktiskai virs 2kg gaunasi...

kas keisciausia .... be galvu ,be kepenu ,be inkstu ,be sirdies :(

Su galva ir su tais visais priedais ... kogero ir 3 kg beveik tilptu .

kokias veisles kryzminai, kad tokius misrunus gavai?

Va cia pasiziurek veisles :) Gal galesi man pasakyti kokias ten as veisles kergiu :)

Vakare galesiu imesti atskirai pateliu ir patinu foto ...seip turiu 10 pateliu ir 3 patinus...veisles tikiuos suzinoti is zinovu :) nes kai pirkau tai sake kad taippat nezino veisles .

http://www.box.com/s/kyudzglp9xl10ynxy6ao

http://www.box.com/s/82cba37ccd1bb6db13df

http://www.box.com/s/oxa3pshchf7jje5o9qf9

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo seri saviskius?

Maniskiai misrunai 4 menesiu skerdienos tai visi praktiskai virs 2kg gaunasi...

kas keisciausia .... be galvu ,be kepenu ,be inkstu ,be sirdies :(

Su galva ir su tais visais priedais ... kogero ir 3 kg beveik tilptu .

kokias veisles kryzminai, kad tokius misrunus gavai?

Va cia pasiziurek veisles :) Gal galesi man pasakyti kokias ten as veisles kergiu :)

Vakare galesiu imesti atskirai pateliu ir patinu foto ...seip turiu 10 pateliu ir 3 patinus...veisles tikiuos suzinoti is zinovu :) nes kai pirkau tai sake kad taippat nezino veisles .

http://www.box.com/s/kyudzglp9xl10ynxy6ao

http://www.box.com/s/82cba37ccd1bb6db13df cia tas 2 pateles ir patina pardaviau. gruodzio 1 gimimu buvo

http://www.box.com/s/oxa3pshchf7jje5o9qf9

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn. mano misrunai 4 men. kai papjauni gaunas 1,5 - 1,6 kg. tai ce gerai ar galima ir daugiau pasiekti per 4 men ar ce gal reiketu kitas veisles auginti nei zelandai?

Kuo seri saviskius?

Maniskiai misrunai 4 menesiu skerdienos tai visi praktiskai virs 2kg gaunasi...

gal su galvom sveri :lol:

na pas mane irgi virs 2kg buna 4 men. auginu p.avinus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai visus tuos lasinukus nupjaustau. ir tai jau kokie 200g nusiema. o seip seriu visaverciu pasaru ir dar papildomai kisu morkas uobolius runkelius

Tai gal kai turesi triusi paruosta pardavimui gali foto imesti ... ta prasme kaip atrodo paruostas pardavimui triusis ?

ketvirciuotas triusis, miesa, kaulai tik lasinukai nupjaustyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai katrie triusei geriau? kalifornai ar hyla?

kalifornai, nes jie gražesni už hyla :D:D:D

o rimciau ?

Hyla triušiai t.y hibridai sukurti gauti gerą skerdienos išeigą, tai manau jeigu jau pramoninę triušininkystę žadi verstis tai jie tinkamesnis variantas, antravertus veisiant kalifornus gausi mažai besiskiriančią skerdienos išeigą bei galėsi juos pardavinėti veislei, nes nemanau, kad Lietuvoj yra pakankamai hylos augintojų, arba norinčių juos augini, tačiau jeigu tu esi pavienis šitų mielų padareliu augintojas ir zadi triušius relizuoti ne tik mesai, tai manau tada kalifornai gerokai geresni...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas idomiausia Jus visi rasot ...tas geriau todel kad mesos iseiga geresne ,tas geriau nes greiciau auga ....

Tai ar katras nors tiksliai ,atsakingai skaiciavot ???

Visi rasot ,kad uzauga iki tiek ir tiek per 8men... bet prie topacio rasot kad ilgiau kaip 4 menesius nenaudinga auginti :( ....

Tai gal susedam ir visi atsakingai paskaiciuojam o ne is knygu nurasinejam ...???

Nes vienas lasinukus nupjausto , kitas nenupjausto ,vienas su galva sveria kitas be ,vieni nukaulinat mesa jau isvirta ir tada sveriat kiti dar zalia ...

Rasot kad HYLOS ar ten kaskokiostai ten veisles auga labai gerai daug mesos ,trumpas laikas ...

Mano misrunai kogero duoda per sona visiems JUSU veisliniams kralikams... tai cia kaip???

Cia maniskiai geriau uz HYLAS iseina???

Ar tik rasot visokias istraukas is protingu knigeliu kad zmones apmulkinti ,kad tik pirktu butent tuos triusius ,butent tos veisles ... o kad pas juos taip neaugs vadinasi saligos blogos ,blogas maistas .... ???

Mano pasiulimas :padarom eksperimenta ,pateikiam nuotraukas ,kas kaip sveria kiek kas uzauga kiek kas suvalgo ir kokios veisles.Pagaliau uzvedam kaskoki dienorasti kuriame rasom viska su savo faktais o ne is knygeliu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas idomiausia Jus visi rasot ...tas geriau todel kad mesos iseiga geresne ,tas geriau nes greiciau auga ....

Tai ar katras nors tiksliai ,atsakingai skaiciavot ???

Visi rasot ,kad uzauga iki tiek ir tiek per 8men... bet prie topacio rasot kad ilgiau kaip 4 menesius nenaudinga auginti :( ....

Tai gal susedam ir visi atsakingai paskaiciuojam o ne is knygu nurasinejam ...???

Nes vienas lasinukus nupjausto , kitas nenupjausto ,vienas su galva sveria kitas be ,vieni nukaulinat mesa jau isvirta ir tada sveriat kiti dar zalia ...

Rasot kad HYLOS ar ten kaskokiostai ten veisles auga labai gerai daug mesos ,trumpas laikas ...

Mano misrunai kogero duoda per sona visiems JUSU veisliniams kralikams... tai cia kaip???

Cia maniskiai geriau uz HYLAS iseina???

Ar tik rasot visokias istraukas is protingu knigeliu kad zmones apmulkinti ,kad tik pirktu butent tuos triusius ,butent tos veisles ... o kad pas juos taip neaugs vadinasi saligos blogos ,blogas maistas .... ???

Mano pasiulimas :padarom eksperimenta ,pateikiam nuotraukas ,kas kaip sveria kiek kas uzauga kiek kas suvalgo ir kokios veisles.Pagaliau uzvedam kaskoki dienorasti kuriame rasom viska su savo faktais o ne is knygeliu .

visiskai tau pritariu. kurkite nauja tema ir paskaiciuokite. galu gale isiaiskinkite. ar bus paslaptis jog visi prisigautu, kaip jus prisigavote su tam tikra veisle :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai katrie triusei geriau? kalifornai ar hyla?

kalifornai, nes jie gražesni už hyla :D:D:D

o rimciau ?

Pvz as turiu hylu ir turiu zelandu. Kai darydavau grynakraujus zelandus, man vidutiniskai mesos gaudavosi maziau +-150g, nei pas hylas. Jei augini grynai del mesos, tai hylos geriau. O jei del veisles, tai kalifornu ir taip labai daug augina, gal tada net geriau kokius Vienos melynuosius ar pilkuosius, ar dar kokius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz as turiu hylu ir turiu zelandu. Kai darydavau grynakraujus zelandus, man vidutiniskai mesos gaudavosi maziau +-150g, nei pas hylas. Jei augini grynai del mesos, tai hylos geriau. O jei del veisles, tai kalifornu ir taip labai daug augina, gal tada net geriau kokius Vienos melynuosius ar pilkuosius, ar dar kokius.

Na va ka as galiu pasakyti ...maniskiai misrunai paliginus su HYLA sveria geriau ant koki 250g....

Tai gal maniskiai misrunai geriau uz HYLA???

Gerai butu jei parasytum konkreciai skaiciais HYLA ...tiektai menesiu ... gyvo svorio tiek , skerdienos tiek ....sveriau su galva ir viduriais ....

o cia kad +-150g tai neaisku nuo kiek ir kaip .... gal tas kalifornas buvo dekorativinis ir jis is prigimties mazas yra :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nežinau, ar tik man taip atrodo, bet siūlyti daryti "tyrimus" su keliais triušiais - daugiau nei juokinga. Statistinį patikimumą, rodantį, kuri veislė geresnė svorio išeigos klausimu, jūsų tyrimai turės tada, kai esant idealiai tom pačiom sąlygoms bus pasverti tokio paties amžiaus, taip pat laikyti, taip pat tokiais pat kiekiais šerti tūkstančiai triušių. Po tokio tyrimo jau tikrai galima parodyti, pas ką čia kas geriausias.

Kol to negalite atlikti, teigti galite bet ką, bet tai neįrodo, ką naudingiau auginti svorio klausimu.

Aišku, jei turite mišrūnus, kurie jums duoda nerealiai puikius rezultatus, ir manote kad pranoksta kitas veisles - pirmyn tobulinant juos - visada reikia eiti ieškojimų ir tobulėjimo link ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn jei savo misrunais taip diziuojiesi, mielai paimciau gera darbiny patina. bet esme. neivienas nedaro tyrimu. as nesuprantu tai kaip jus auginate tuos triusius tokeis kiekeis jei net neapsiskaiciuojate?

As tai manau kad jie pas mane auga del pasaro ...

Nes cia pasiemiau vienapatele is gargzdu kitas dvi is panevezio tai veda triusiukus nerealius ...ir daug ir dideli .

Va siandiena sverem ir skiepijom vasario 15-19gimimo triusiukus ....visi sveria virs 2kg kaikurie net 2.6kg.

na dabar susverem triusiukus susverem isa jiems duota pasara ...tai paskaiciuosiu kas gaunasi kiek sues per ta laika kol musiu .

Ir tada matysiu kas gaunasi realiai .

O del patino jei nori turiu dar viena gruodzio 1 gimimo ... seip rosiuos ji deti jau i puoda bet jei nori galiu parduoti ryt galesiu foto imesti ir parasyti kiek sveria siai dienai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...