Jump to content
krucius

Zymeto Kuro Kaina

Recommended Posts

On 2018-06-12 at 17:13, pukotukas pranešimas:

nuo kada kazin isduoda naujus lapus

GAL MENULI BUVAI NUSKRIDES PAS MUS VISKAS KOMPE ,GALI RASYTIS SPARGALKE BET REIKIA PAGAL TEMPERATURA PASKAICIUOTI,AS PASKAMBINU IŠ KO PERKU IR PASAKO KIEK LIKO JIE MATO IŠ VMI

prieš 20 minutes , 11143 pranešimas:

GAL MENULI BUVAI NUSKRIDES PAS MUS VISKAS KOMPE ,GALI RASYTIS SPARGALKE BET REIKIA PAGAL TEMPERATURA PASKAICIUOTI,AS PASKAMBINU IŠ KO PERKU IR PASAKO KIEK LIKO JIE MATO IŠ VMI

as klausiau ne kiek liko o nuo kada nauje isdavineje kuta o apie menuli butu neblogai nulekus

prieš 54 minutes , 11143 pranešimas:

NAFRUS 0,69 BET NEAISKUS FRUKTAS KOKIE ATSILIEPIMAI?

Emiau is ju. Bet daugiau neimsiu, ima rusiska salerka ipila dazu ir stumia kai uz gera. Netraukia nei traktorius niekas su ja, degina zymiai daugiau kuro. Zodziu begti reikia nuo ju.

Naujienas pasakojat chebra, 5metus bendraujam ir kazkaip tinka. Buvo kada atveze idomios spalvos, bet tik tiek. Reiks bent jau pasilygint spalvas su degalines kuru. Yra kur galima nuvezt megini kad istirtu? Suneraminot.

Prieš 13 valandų, pukotukas pranešimas:

as klausiau ne kiek liko o nuo kada nauje isdavineje kuta o apie menuli butu neblogai nulekus

nuo liepos 1... bet realiai nuo 7- 10d buna nauja kortelė.

Prieš 14 valandų, Juodas pranešimas:

Pernais liepos pirmomis dienomis jau nauji lapai buvo kiek pamenu. Naudojau el. Prieiga prie vmi

Prasymo nereikia pildyti? Sugeneruoja automatiškai? Susimaišau su tais reikalavimais : D

Prieš 1 valandą, Gunia pranešimas:

Prasymo nereikia pildyti? Sugeneruoja automatiškai? Susimaišau su tais reikalavimais : D

Nieko nereikėjo, atsidariau sistema ir jau buvo leidimas su leistinu kiekiu. Atsispausdini ir varai tiesiai į degaline 

On 2018-06-21 at 14:23, axe pranešimas:

Kas negerai su juo buvo?

Atvežė vasarinės tai visi traktoriai be išimties nuo seniausio iki šiandieninio užkūrus baltais dūmais ir blynų kvapų apsipylę buvo, pašilus dingdavo bet traukos irgi mažiau, va taip ir bsigėsi mūsų draugystė kuri truko 1.5metų. Aš jiem iš kart buvau sakes atvešit šūdo žinokit tik vieną kartą, taip ir buvo iš mano pusės. Draugsvom su Skulu gal 10metų problemų nebuvo tik kaina gal kad biskiuką didesnė, daba Gotartu 3 gal metai bedų jokių.

prieš 32 minutes , Dariuxxx pranešimas:

Atvežė vasarinės tai visi traktoriai be išimties nuo seniausio iki šiandieninio užkūrus baltais dūmais ir blynų kvapų apsipylę buvo, pašilus dingdavo bet traukos irgi mažiau, va taip ir bsigėsi mūsų draugystė kuri truko 1.5metų. Aš jiem iš kart buvau sakes atvešit šūdo žinokit tik vieną kartą, taip ir buvo iš mano pusės. Draugsvom su Skulu gal 10metų problemų nebuvo tik kaina gal kad biskiuką didesnė, daba Gotartu 3 gal metai bedų jokių.

Gotartas vagia.. Patikrinta ir prigauta:)

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti