Jump to content

Zymeto Kuro Kaina


krucius

Recommended Posts

Naftrus tipo atveze ziemini kura, negana kad brangiau 1cnt, bet ir nezieminis pagal sertifikata, nors uzsakant sakiau kad lauksiu kiek reikes kol ziemini  gales atvesti.

Reiks pasižiūrėt kokį atvežė, užvakar po 0,49. Dėl kainų skirtumo, jie rašo tos dienos kainą kurią ir veža, nes negali fiksuot. Iš kitos pusės, pabandyk tarkim iš dotpro pradelst mokėjimą, iškart tą pačią dieną reketas, aišku be delspinigių neapseina. Naftrusui buvau pradelsęs 6 sąsk. Per tą laiką, užsakinėjant kurą, tik pasiteiraudavo kokia situacija. Gavo pinigus, skambina su dėkojimais, maladiec moteriškė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perku Statoil kura su priedais per agrochema. Budavo sumoku laiku, budavo kelias dienas paveluoju, budavo avansu imetu 90 proc. sumos, budavo i koki viena kita centa nekreipiu demesio (kazkaip pasitikejimas kokybe ir kiekio pristatyme buvo isauges), symet kaip tycia viskas sugriuvo vienu metu - man visi skoloj ir pradelsiau 1 menesi - prasidejo dejavimai, grasinimai delspinigiu skaiciavime... Sakau ok skaiciuokit - as skaiciuosiu savo kreditoriams, jus man, as is ju - is esmes lygu lygu. Atviriai snekant - 15 metu darbo per vienus metus i uzpakali del dvieju simtu euru. Dabar tiesiai be jokiu atidejimu snekesiuos su Statoilu. Gaila kad slykscios manieros islenda sunkiausiais metais - varguoliai vadybos prasme, pofik tie delspinigiai - esme skambuciai kas antra diena - blin sakau kol man neikris tol nera galimybes, o tie vel kas antra diena, nors du simtus nors tris imesk... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perku Statoil kura su priedais per agrochema. Budavo sumoku laiku, budavo kelias dienas paveluoju, budavo avansu imetu 90 proc. sumos, budavo i koki viena kita centa nekreipiu demesio (kazkaip pasitikejimas kokybe ir kiekio pristatyme buvo isauges), symet kaip tycia viskas sugriuvo vienu metu - man visi skoloj ir pradelsiau 1 menesi - prasidejo dejavimai, grasinimai delspinigiu skaiciavime... Sakau ok skaiciuokit - as skaiciuosiu savo kreditoriams, jus man, as is ju - is esmes lygu lygu. Atviriai snekant - 15 metu darbo per vienus metus i uzpakali del dvieju simtu euru. Dabar tiesiai be jokiu atidejimu snekesiuos su Statoilu. Gaila kad slykscios manieros islenda sunkiausiais metais - varguoliai vadybos prasme, pofik tie delspinigiai - esme skambuciai kas antra diena - blin sakau kol man neikris tol nera galimybes, o tie vel kas antra diena, nors du simtus nors tris imesk... 

 

Pirk iš naftėno ir nebus tokiu nesamonių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esme tokia kad visokio plauko firmos ir firmeles matydami musu derliu ir gyvenima ir zinodami kad tarkim sie metai bus geri - lenda issimuilave i uzpakali kad tik ka nors mums parduotu - reikia nereikia kisa ir vsio, o tu turi zmogus nesusigundyti ir pastoviai atsimusineti. Kas link zaliavu (trasos kuras gyvuliu reikmenys papildai ir t.t.) ir produkcijos - atrodo susidraugauji isigyveni pasitiki - sie net per laikrascius deklaruoja - ukininkam sunku - palaikysime, padesime.... tik tas padejimas iseina kazkurio organo ant kazkurios musu vietos... Daugiau jokiu sentimentu - sakiau "ne cigonas" - nelakstau per firmas del cento - matau kad reikes...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...