Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

  • po 6 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
On ‎2019‎-‎07‎-‎14 at 02:10, Giez pranešimas:

Sveiki visi, jūsų patarimai kaip sureguliuoti volvo 1110 miežių kulimui, pradejau kulti daug nenudaužytų akuotu byra i bunkerį? 

Palauk, kol gaus lietaus, tada isdzius ir kulk. Turetu padeti. Ir stenkis apkrauti gerai spragilus. Tada geriau mala. As savo prie pora metu kuliau, irgi nelabai kule. Pernai kaimynui kulem- buvo jau gave lietaus, o dar skubejom, vakaras, tai gana normaliai bunkeryje atrode. 

Is kitu temu apie kitu rusiu kumbainus- gal spragilu "dantys" apdile? Ar bugnas islinkes- nevienodas plysys tarp spragilu ir pobugnio? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 14 valandų, lauztuvas pranešimas:

Nu kaip zaliukai juda? Tylu ramu ce, tai varot be nuotykiu..

Su nuotykiais, kaipgi be jų :) Pradėjo kviečius kuliant varyti varpas į bunkerį. Reguliavau sietus, rezultatas nekoks... Išardžiau. Visiškai sudilę ašelės, kurios laiko sietų plunksnas, kelios plunksnos jau tik ore kabojo ir apatinio sieto lūžęs rėmas . Dienos darbas su suvirinimo aparatu ir dilde . Made volvo great again :D Na be čia tik malonios smulkmenos.

IMG_20190725_125308.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ce senumo problemele. Pas mane sitie sieti jau perdirbti buvo kai pirkau ir del tos pacios problemos. Man ir ce tokiu menku problemikiu buvo. Tai dirza per trumpa nusipirkau smulkintuvo. Bet itempeja 10cm paleidau zemynt ir liuks. Dabar turiu standartini dirza kuris kainuoja 34 eurus o ne tris ar keturis kart brangesni. Peiliuka viena musiau tik nesprantu kaip nes tikrai neskutu palei zeme. Gal koks dratas metes.. Ai dar grandine buvo numete kur kedery varo. Teko trumpinti. Nu bet ce dar pries du sezonus ruosiaus tvarkyti bet taip ir nusutvarkiau. Gedimas del apsileidimo :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , lauztuvas pranešimas:

Tai dirza per trumpa nusipirkau smulkintuvo. Bet itempeja 10cm paleidau zemynt ir liuks. Dabar turiu standartini dirza kuris kainuoja 34 eurus o ne tris ar keturis kart brangesni. 

Orininalas eina SPB 8000, tai kokį ten nusipirkai ? Aš pernai mokėjau ~50€ plastenoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Orininalas eina SPB 8000, tai kokį ten nusipirkai ? Aš pernai mokėjau ~50€ plastenoje.

Pas mane stovejo stovejo 18mm aukscio, virsutine briauna 22 mm plocio, Ilgis 7040mm. Tai plastenoij radau SPC 7100 u z 80 euru. Litagroij pirkau irgi tokiu matmenu tik kitos firmos tai kainavo 34 eurus, bet pasirode kad trumpesnis uz maniski. Savo buvau permataves tris kartus ir visad gaudavos apie 7040mm ilgis. Nu nesvarbu, uzsidejo, uzteks man jo ilgam.

Pas mane volvo active 1000. Mazesnis nei tavo ir senesnis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...