Jump to content
Dr.Zoidberg

Volvo 800 ... 1130

Recommended Posts

prieš valandą, lauztuvas pranešimas:

Visi peiliai smulkintuve, viskas atrodo gerai tik kad pastringa. Ir taip ir taip, ir niekaip nedaeina kodel.

Būna, kad nuo daug žolių jie ten aplimpa ir pradeda nesisukinėti. Su švariais šiaudais niekada nėra buvę. Aš jau savo volvikę išvalinėjau, išpūtinėjau - iki kitos vasaros pailsės ;)

prieš 2 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Būna, kad nuo daug žolių jie ten aplimpa ir pradeda nesisukinėti. Su švariais šiaudais niekada nėra buvę. Aš jau savo volvikę išvalinėjau, išpūtinėjau - iki kitos vasaros pailsės ;)

Gerai kad laimingai sezona baigiai o mes kaimynui puse kombaino isgriovem nes akmeneli prarijo.

prieš valandą, lauztuvas pranešimas:

Visi peiliai smulkintuve, viskas atrodo gerai tik kad pastringa. Ir taip ir taip, ir niekaip nedaeina kodel.

O smulkintuvo kampas nesireguliuoja? Man su clasu buvo jeigu daug mases ir smulkimtuvas zemyn nulenktas irgi kimsdavo, kai pakeliau kad daugiau i gala varytu problemos baigesi.

Prieš 1 valandą, kesstonis pranešimas:

O smulkintuvo kampas nesireguliuoja? Man su clasu buvo jeigu daug mases ir smulkimtuvas zemyn nulenktas irgi kimsdavo, kai pakeliau kad daugiau i gala varytu problemos baigesi.

Pas mane smulkintuvas toks: Velenas kuris sukasi tai prie jo peiliai prideti keturiomis eilemis sumauti ant tokiu strypu. Zodziu ant centrinio veleno nesireguliuoja. O ta kita eile peiliu kur standziai pritvirtinta , tai reguliuojasi. As dabar pastaves taip kad peiliai gaunasi lygegreciai vieni kitiems kai susitinka. Galiu juos tik zemnyn nulenkt, tada jau butu nelygreciai. Kai nusipirkau pries kelis metus taip buvo, su sausais siaudais ejo gerai tai ir nekisau nagu. 

O pats smulkintuvas tai nesireguliuoja. Nebent jau kazka bandyt tvritinima keisti. Gal gali foto kokia imest kaip pas tave pritvirtinta, kokiu kampu. 

Aciu.

Prieš 10 valandų, lauztuvas pranešimas:

Pas mane smulkintuvas toks: Velenas kuris sukasi tai prie jo peiliai prideti keturiomis eilemis sumauti ant tokiu strypu. Zodziu ant centrinio veleno nesireguliuoja. O ta kita eile peiliu kur standziai pritvirtinta , tai reguliuojasi. As dabar pastaves taip kad peiliai gaunasi lygegreciai vieni kitiems kai susitinka. Galiu juos tik zemnyn nulenkt, tada jau butu nelygreciai. Kai nusipirkau pries kelis metus taip buvo, su sausais siaudais ejo gerai tai ir nekisau nagu. 

O pats smulkintuvas tai nesireguliuoja. Nebent jau kazka bandyt tvritinima keisti. Gal gali foto kokia imest kaip pas tave pritvirtinta, kokiu kampu. 

Aciu.

kur i gala pucia viskas gerai,o kur zemyn nulenkta jei daug mases kimsdavo.Dabar turiu kita kombaina tai biski kitaip.O kur peiliai reguliuojasi tai ten siaudu smulkinimas reguliuojasi,vienaip labiau smulkina,. kai palenki, maziau.

untiled 1.png

Untitled 2.png

Aisku, tai ce jau ta skleistuvas susmulkintu siaudu. Pas mane jis toks savadarbis, tiksliau, pritaikytas nuo kazko kito. Jis pas mane ne staciai zemynt, bet kokiu 45 kampu. Nu reik pafotkint ir pamatysi.

Va radau ant greito intere. Toks pas mane smulkintuvas.

smulki.thumb.jpg.50e49d7fce317d37c5ba39989627fae7.jpg

Prieš 3 valandų, lauztuvas pranešimas:

O seip kaip sitie smulkintuvai? Ar tie su lanksciai prie veleno pritvirtintais peiliais zymiai geresni?

Šitie yra senesni, nei su atskirais peiliais. Tiek smulkinimo kokybe, tiek dėl balansavimo, tiek dėl peiliukų keitimo patogumo atskirais peiliukais yra stipriai geriau.

On 2013-07-17 at 20:54, Robkebbd pranešimas:

Niekur negaunu volvo 1110 varijatoriaus ir plokcio kuliamosios dirzo, gal kas gali patart kur ieskoti? agratakoj, plastenoj, ramuciuos neturi. :eusa-think:

Gal gali pasakyti plataus dirzo ismatavima

prieš 44 minutes , Giez pranešimas:

Senas manau per trumpas nes isjungus kulamaja ji vistiek dirba, tai va manau kad per trumpas dirzas buvo uzdetas. 

Su tais plokščiais diržais čia buvo kažkam , kad ilgai ieškojo, o paskui rado lenkuose kas gamina. Tik minimum 6 vnt reikėjo užsakinėti... 

Pas mane tas plokscias yra 3500mm ilgio 8mm storio ir 80 mm plocio. Pas mane volvo activ 1000. Dirzas lenku gamybos , daugiau jokiu skiriamuju zenklu ant jo nera.

Pas mane isjungus kuliamosios rankena, ta dirza galima lengvai traukti, arba galima sukti kuliamosios skyva ranka o dirzas lengvai skyvo pavirsiumi slysta. 

Prieš 2 valandų, Daidas pranešimas:

Gal kam nors teko pirkti rato pavara,kiek mazdaug orentuotis kainoj?Ar skiriasi 830 nuo 800 ar kitu modeliu?Blemba liko 1,5ha ir sia tau...

Kvieskis i pagalba Dr.Zoidberg,  šendien mačiau stovi volvukas brezentu pridengtas be darbo.

prieš 21 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Kas pasidarė ? Ir kokie požymiai buvo ?

Sukausi lauke pavaziavau atgal ir y prieky kulti tarkstelejo rate ir viskas...vaziuoju is leto apsisuka ratas tarkstelna sendien nusiemiau keliu dantu nera...

prieš 16 minutes , viktorass pranešimas:

Kvieskis i pagalba Dr.Zoidberg,  šendien mačiau stovi volvukas brezentu pridengtas be darbo.

Matai ir mano jau stovetu pridengtas bet vakad velnias kojas kisa :)

Prieš 2 valandų, lauztuvas pranešimas:

Pas mane tas plokscias yra 3500mm ilgio 8mm storio ir 80 mm plocio. Pas mane volvo activ 1000. Dirzas lenku gamybos , daugiau jokiu skiriamuju zenklu ant jo nera.

Pas mane isjungus kuliamosios rankena, ta dirza galima lengvai traukti, arba galima sukti kuliamosios skyva ranka o dirzas lengvai skyvo pavirsiumi slysta. 

Dekui bandysiu jieskoti tokio pat 3500

prieš 24 minutes , viktorass pranešimas:

Kad jau matei, tai ir pasilabint galėjai užsukti ;) Po brezentu, nes garažą dar miežiai okupavę...

Bortinės pavaros nėra pati stipriausia volvų vieta. 800 modeliuose būdavo 3 tepimo taškai kiekvienam rate, kad vidinis dantratis prasiteptų, 830 ir 1130 jau tik per guolio tepimo tašką tepamas. Ir dar reikia labai saugoti nuo užklimpimo ir "muilavimo" purvyne. Ten rate toks didelis riebokšlis per visą pavarą ir privaro per jį žemių. Nors Daido atveju greičiausiai metalo nuovargis pasireiškė ( arba nuo susidėvėjimo dantis ant danties pataikė).

Tai vat isardziau sendien generatoriu savo. Nu nieko ten jame nera, tiksliau diodu jokiu nera. Tik sepeteliai, ir apvijos. I genera du laidai, vienas i statoriaus apviju vien gala, kitas laidas i generatoriaus sepetelius.  Kadangi ten nieko neradau ( neskaitant siek tiek klibancio ir sauso guolio), nusekiau laidais iki reles. Isardziau ir ana - viduij viskas sveika isoriskai. Nors ten ne rele ten kazkoks vibracinis reguliatorius(lucas rb108 regulator). Tai daba berots teks ieskot elktriko kuris man ta daikta patikrintu ar patartu kai ji patikrint ir nustatyt kodel jis pradejo srove uzkelinet 15- 16v.  Arba mest velnio abudu ir uzsidet nuo kokios lengvosios generatoriu su sokaladu ir nereiks nieko sukt galva :icon-rolleyes: . Nors gal uztektu ta reguliatoriu tik pareguliuot bet blyn biski rizikinga. Viena akumuliatoriu jau iskepiau. 

prieš 23 minutes , lauztuvas pranešimas:

Tai vat isardziau sendien generatoriu savo. Nu nieko ten jame nera, tiksliau diodu jokiu nera. Tik sepeteliai, ir apvijos. I genera du laidai, vienas i statoriaus apviju vien gala, kitas laidas i generatoriaus sepetelius.  Kadangi ten nieko neradau ( neskaitant siek tiek klibancio ir sauso guolio), nusekiau laidais iki reles. Isardziau ir ana - viduij viskas sveika isoriskai. Nors ten ne rele ten kazkoks vibracinis reguliatorius(lucas rb108 regulator). Tai daba berots teks ieskot elktriko kuris man ta daikta patikrintu ar patartu kai ji patikrint ir nustatyt kodel jis pradejo srove uzkelinet 15- 16v.  Arba mest velnio abudu ir uzsidet nuo kokios lengvosios generatoriu su sokaladu ir nereiks nieko sukt galva :icon-rolleyes: . Nors gal uztektu ta reguliatoriu tik pareguliuot bet blyn biski rizikinga. Viena akumuliatoriu jau iskepiau. 

Internete yra info apie šituos išmislus, čia apie 106 tiesa, bet panašumo turėtų būt http://www.sabra.be/GB/Tecnics/RB106.htm

Jeigu bučiau savo neatkėlęs, tai irgi nuo lengvosios auto būtų prisuktas generatorius ir tiek žinių ;) Bet kad jau sutaisiau ir dar veikia  -teko palikti...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti