Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Vis pries kulima ruosiuos nusipirkti atsarginiu dirzu nes kai pirkau kumbainiuka tai buvo tokiu stipriai is paziuros sutrukinejusiu, iskramtytu, bet dar nei vieno nepirkau ir neikiauciau ir taip jau 3 metai. Nubirbinau apie kokia 40 ha per tuos kelis metus. O guoliu ten keliu reikeju tai praktiskai gaudavau pirmoij pasitaikiusioj parduotuvej. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A ir pas tave ta pagrindinis plokscias? 

Man smulkintuvui ir reik nusipirkt jau butinai nes jau visai ten driskius patapo. 

Pobugnis, ce uomeny turi ta gaubta sieta po spragilu bugnu? Gal ten ne pobugnis o spragilai islinke- tos dantytos juosteles.

As siemet pries kulima visa sietu rema tvarkiaus. Paty rema sutvirtinau, pervirinau nes jau pernai pacioj pabaigoij pacioj luzo per puse. Tas banguotas kratomas lentas pakeiciau, tiklsiau ivirinau is naujos skardos.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 12/21/2017 at 10:58, Daidas pranešimas:

Taip irgi plokscias 830s pas mane,smulkintuvo buvo naujas,bet skyvelis plyso truputy apgadino,reik atsargoi tureti,nu pas mane pobugnis islinkes jau ziurejau spragilai kaip nauji...sietai pas mane reguliuojami kaip nauji dar,tai ten bedos neturiu,bent kolkas.

turiu volvo 800 du pobugnius gerus. koks plotis kameros pas tave?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
Prieš 5 valandų, Daidas pranešimas:

Sveiki.Nu ar jau ruosiat naujam sezonui zaliukus savo?As jau pradejau,ir noreciau paklausti gal kas pirkot kulemosios dirza 830s ir transporteri vidiny su gumomis,kiek mokejot kur radot pirkti?Buvo skelbiu is vilkaviskio prekiavo,bet nera siemet skelbimo jau.

Jeigu reikia jo numerio, galiu parašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
prieš 4 minutes , ramas 1 pranešimas:

Labai gerai matosi itempimas is apacios ,nes esant ilgai noriajai pirstais nelabai ir patampysi i virsu.

Mūsų turimuose monstriukuose norijos trumpos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kombainistai :) tai va sugalvojau įsigyti kombainą volvo s830 nors rugepjute ant nosies jau. Nusižiūrėjau variantą 1982metų su kabina smulkintuvas jau tas naujasnio tipo tik kaina atrodo didoka 4300e. Ar čia normali ta kaina? Buvom apžiūrėti su kaimynu tai reiktų lenktuvų laikiklius pasiviryt kelis diržus pasikeist o taip tai būklė gera. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...