Jump to content

Volvo 800 ... 1130


Svečias

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, lauztuvas pranešimas:

O seip kaip sitie smulkintuvai? Ar tie su lanksciai prie veleno pritvirtintais peiliais zymiai geresni?

Šitie yra senesni, nei su atskirais peiliais. Tiek smulkinimo kokybe, tiek dėl balansavimo, tiek dėl peiliukų keitimo patogumo atskirais peiliukais yra stipriai geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , Giez pranešimas:

Senas manau per trumpas nes isjungus kulamaja ji vistiek dirba, tai va manau kad per trumpas dirzas buvo uzdetas. 

 

Su tais plokščiais diržais čia buvo kažkam , kad ilgai ieškojo, o paskui rado lenkuose kas gamina. Tik minimum 6 vnt reikėjo užsakinėti... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tas plokscias yra 3500mm ilgio 8mm storio ir 80 mm plocio. Pas mane volvo activ 1000. Dirzas lenku gamybos , daugiau jokiu skiriamuju zenklu ant jo nera.

 

Pas mane isjungus kuliamosios rankena, ta dirza galima lengvai traukti, arba galima sukti kuliamosios skyva ranka o dirzas lengvai skyvo pavirsiumi slysta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Daidas pranešimas:

Gal kam nors teko pirkti rato pavara,kiek mazdaug orentuotis kainoj?Ar skiriasi 830 nuo 800 ar kitu modeliu?Blemba liko 1,5ha ir sia tau...

Kas pasidarė ? Ir kokie požymiai buvo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, lauztuvas pranešimas:

Pas mane tas plokscias yra 3500mm ilgio 8mm storio ir 80 mm plocio. Pas mane volvo activ 1000. Dirzas lenku gamybos , daugiau jokiu skiriamuju zenklu ant jo nera.

 

Pas mane isjungus kuliamosios rankena, ta dirza galima lengvai traukti, arba galima sukti kuliamosios skyva ranka o dirzas lengvai skyvo pavirsiumi slysta. 

Dekui bandysiu jieskoti tokio pat 3500

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , viktorass pranešimas:

Kvieskis i pagalba Dr.Zoidberg,  šendien mačiau stovi volvukas brezentu pridengtas be darbo.

Kad jau matei, tai ir pasilabint galėjai užsukti ;) Po brezentu, nes garažą dar miežiai okupavę...

Bortinės pavaros nėra pati stipriausia volvų vieta. 800 modeliuose būdavo 3 tepimo taškai kiekvienam rate, kad vidinis dantratis prasiteptų, 830 ir 1130 jau tik per guolio tepimo tašką tepamas. Ir dar reikia labai saugoti nuo užklimpimo ir "muilavimo" purvyne. Ten rate toks didelis riebokšlis per visą pavarą ir privaro per jį žemių. Nors Daido atveju greičiausiai metalo nuovargis pasireiškė ( arba nuo susidėvėjimo dantis ant danties pataikė).

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Tai vat isardziau sendien generatoriu savo. Nu nieko ten jame nera, tiksliau diodu jokiu nera. Tik sepeteliai, ir apvijos. I genera du laidai, vienas i statoriaus apviju vien gala, kitas laidas i generatoriaus sepetelius.  Kadangi ten nieko neradau ( neskaitant siek tiek klibancio ir sauso guolio), nusekiau laidais iki reles. Isardziau ir ana - viduij viskas sveika isoriskai. Nors ten ne rele ten kazkoks vibracinis reguliatorius(lucas rb108 regulator). Tai daba berots teks ieskot elktriko kuris man ta daikta patikrintu ar patartu kai ji patikrint ir nustatyt kodel jis pradejo srove uzkelinet 15- 16v.  Arba mest velnio abudu ir uzsidet nuo kokios lengvosios generatoriu su sokaladu ir nereiks nieko sukt galva :icon-rolleyes: . Nors gal uztektu ta reguliatoriu tik pareguliuot bet blyn biski rizikinga. Viena akumuliatoriu jau iskepiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , lauztuvas pranešimas:

Tai vat isardziau sendien generatoriu savo. Nu nieko ten jame nera, tiksliau diodu jokiu nera. Tik sepeteliai, ir apvijos. I genera du laidai, vienas i statoriaus apviju vien gala, kitas laidas i generatoriaus sepetelius.  Kadangi ten nieko neradau ( neskaitant siek tiek klibancio ir sauso guolio), nusekiau laidais iki reles. Isardziau ir ana - viduij viskas sveika isoriskai. Nors ten ne rele ten kazkoks vibracinis reguliatorius(lucas rb108 regulator). Tai daba berots teks ieskot elktriko kuris man ta daikta patikrintu ar patartu kai ji patikrint ir nustatyt kodel jis pradejo srove uzkelinet 15- 16v.  Arba mest velnio abudu ir uzsidet nuo kokios lengvosios generatoriu su sokaladu ir nereiks nieko sukt galva :icon-rolleyes: . Nors gal uztektu ta reguliatoriu tik pareguliuot bet blyn biski rizikinga. Viena akumuliatoriu jau iskepiau. 

Internete yra info apie šituos išmislus, čia apie 106 tiesa, bet panašumo turėtų būt http://www.sabra.be/GB/Tecnics/RB106.htm

Jeigu bučiau savo neatkėlęs, tai irgi nuo lengvosios auto būtų prisuktas generatorius ir tiek žinių ;) Bet kad jau sutaisiau ir dar veikia  -teko palikti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, pas mane tas su 4 kontaktais. Ateinance savaite pabandysiu nusipirkt guoliuka generatoriuj, nusisveisiu kontaktus visur ir tame reguliatojie ir reiks pabandyt paleist. Nes ten viduje nieko nera tik drato prisukta i dvi rites ir tiek.  Tik reik dar ir pasijunkt voltmetra i ta siteme ir tadu tikra nepraziopsosiu kad per dauk ar permazai krauna. Pazaist tai netingiu tik akumuliatorius nesinori gadinti. Biski brangoka tada jau ekspermentuoti gaunas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 5 valandų, Rokis2 pranešimas:

Sveiki, kas galejo nutikti volvo 1130 dingo sankaba ijungus begi vaziuoja isminus sankaba vaziuoja ir viskas?

Variantų nedaug : arba nutrūko trosas, arba ilgai pastovėjus prikepė diskas prie diskatoriaus. Pabandyk užkurti su įjungta pavara, tada važiuodamas įmink sankabą ir kirsk per stabdžius. Man padėjo, kai buvo prikepusi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, remas pranešimas:

Kaip jus po kulimu paliekat kuliamosios sankaba isjungta(isretinta) ar ijungta?

Ta prasme ?  Kaip tu ją paliksi išjungtą ? Pagaliu įremti ar ką... Aš laikas nuo laiko užkuriu kombainą ir pramaigau (čia po to, kai prikepė).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, lauztuvas pranešimas:

As tai viskas isjungiu ir pamirstu iki kito sezono :icon-wink:

Tai aš irgi taip pat. Kadangi vienintelė man žinoma sankaba tame kombaine yra prie pavarų dėžės, tai net nepagalvojau... Nu kita vertus, kiti visą kombainą vadina kuliama :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...