Jump to content

Galvijų ligos


Rimis

Recommended Posts

na jei ilgai guli gali ir nebeatsistoti paskui... Pas mane vienai karvei naga prakiuro... nukarpem ta naga apvalem ir derva purskiam... ar tai alamicina... slubuoja bet vaiksto ir piena pradejo duoti.

Nagos šiaip neprakiūra, reikėjo geriau "Naxel" suleisti, nereikėtų nei purkšti, nei nieko, o sanariai, tai jau "gybloje delo".

Ir dar - nepamirškite, kad tos visos išskyros, pūliai ir pan. yra ligų sukelėjų ŠALTINIS, neapdalinkite to "gero"kitiems gyvuliams, nes tada beliks :eusa-pray:

o ka tepti ar leisti kaip ant sanariu tie puliniai darosi pas mane pas viena karve ant priekines kojos yra ir taip jau antri metai,veter kazkokio zalio tepalo israse tai tepem pratruko kazkiek apgijo ir vel ziuriu seis metais taspats pas ja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patare leisti antibijotikus kuriuos rasiau anksciau savo pasisakyme paskaityk, jie yra be islaukos galesi pieno pardavimo nestabdyti, tik jie brangoki vieni 100 kainavo kiti 110 lt. Tepala tai toki senovini tepiau ir tepu juchtijolu vadinam o tiksliai kaip vadinasi nezinau. Antibijotikai man padejo tuojau pradejo mazeti patinimas tik pavelavau manau as su vaistais tai taip ir gavosi . Prie nagu uzdegimu tai tie antibijotikai labai gerai padeda esu isbandziusi, o apie naxel tai nieko nezinau kas per vaistas reikia pasiskaityti. Bandziau ieskoti internete apie ta sanariu uzdegima bet nieko nerandu, bet manau, kad cia medziagu apykaitos sutrikimo pasekme. Gaila, kad nera veterinaru forumo nelabai jie bendrauja vienas su kitu matyt. Keli pas mus forume apsilanko, pataria aciu jiems labai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug kas priklauso nuo pasaru... :) dabar vieni vokeciai siule vitaminus su biotinu... nagom ir t.t gerai.. bet cia turbut daugiau liecia tuos kurie ant grotu laiko karves.. Naxel pries metus 500lt kazkur kainavo 6 lyg dozes be islaukos.. bet manau dabar jau ir geresniu yra...

Mes naudojam purskala alamincinas ant zaisdos galima purksti, bet su nagom kazkaip problemu lb mazai turim. Buvo pora ispuve nagos tiesiog skyles pasidariusios, tai apkarpem isvalem pripurskem ir tuo viskas pasibaige.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug kas priklauso nuo pasaru... :) dabar vieni vokeciai siule vitaminus su biotinu... nagom ir t.t gerai.. bet cia turbut daugiau liecia tuos kurie ant grotu laiko karves.. Naxel pries metus 500lt kazkur kainavo 6 lyg dozes be islaukos.. bet manau dabar jau ir geresniu yra...

Mes naudojam purskala alamincinas ant zaisdos galima purksti, bet su nagom kazkaip problemu lb mazai turim. Buvo pora ispuve nagos tiesiog skyles pasidariusios, tai apkarpem isvalem pripurskem ir tuo viskas pasibaige.

Paprasta aritmetika - 500/6=83.33333... , išlaukos pienui nėra. Be to kaina jo 100 ml. apie300 litų, pernai buvo truputį atpigęs, šiais metais vėl pabrango. Leidžiasi 1 ml. - 30 kg. gyvo svorio. Kam įdomu, pasiskaitykite instrukciją, tik nemaišykite kiaulių ir galvijų

http://vetlt1.vet.lt/vr/Vaist.aspx?id=4809

http://vetlt1.vet.lt/vr/pdf/EU053.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kas esate susidure su verselio kojos luzimu, domina pasekmes po sugijimo, ar verta palikti toki verseli veislei. Savaites verseliui luzo priekine koja tarp kelio ir ciurnos sanario, itvirtinome plasmasinio vamzdelio pagalba, savijauta normali eda ir viskas kaip normalu. Gal yra kokiu preparatu pagreitinti gijima ir kad tai turetu kuo maziau pasekmiu ateityje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

yra buve tokiu bedu pas mane, bet neaisku ar ta pati beda...buvo viena kitai karve su ragu sudauzusi ketvirti tai kokes 4 dienas kraujais melzesi...tai veternorius patare multijekt svirksti...padejo...

kitas variantas toks: nusipirkom kaimyno karve...jai is vieno ketvircio irgi su kraujuku melzesi, bet jokie vaistai nepadejo...kai uztruko kita laktacija jau viskas buvo ok...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...