Jump to content

triusiu serimas


Ansverx

Recommended Posts

Laba,

o mano patelės, triušingos ir ne, ignoruoja visas daržoves. Kartais paragauja morkos, runkelio, bet dažnai net nepaliečia... Retas atvejis, kad susimiltų suėsti savo davinį. Morkas atidedu kitai dienai, na runkelis tai pajuosta iki vakaro - "metu per bortą". Nervina jau.

Su patinais problemų neturiu - ėda viską, ką paduosi, vos ne iš rankų išlupa. Esate kas susidūrę su tuo?

Edžiose visada yra šieno, gauna šakelių,  metalinėse šėryklose - avižos+miežiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

sveiki,

arteja salciai,o mano triusiai auginami lauke,dabar ziemai pernesiau i siltnami vis nebus taip salta,bet iskilo problema man tokia,kaip daryti su vendeniu,jau dabar keli laipsniai nakti - ir jau pasales,o kai bus -10 tai is viso uzsals ?Kaip yra :gal triusiams uztenka bent du kartus per diena atsigerti (ryte-vakare) kai maitinu ar butinas vanduo istisa para?Net nezinau kaip kad tas vanduo neuzsaltu,gal kas turit kokiu minciu/pasiulymu?Dekui labai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Šaltuoju metu girdyti užtenka du kartus į para ryte ir vakare, pats taip girdau, viskas būna gerai :)

Pripilu ryte ir atsigeria, po to kai užšala palaižo ir ledo, vakare vėl pripilu ir palieku per naktį.

Vienas pažįstamas morkais šeria, tai sakė kad vandens žiemą neduoda, tik rytą ir vakare.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...