Jump to content

Varpų šukuotuvės Shelbourne Lietuvoje


TechnikosPrekyba

Recommended Posts

galulaukes uzkali kai dirbi zeme, pas mane zeme nearta kai kurie laukai 8 metai, arti ne nesiruosiu, bent jau nematau prasmes.

Del nearimines naujoku

kas seja su spu tai gal geriau ne nekalbet apie nearmine, ne tas sejamuju kalibras ne tie slegiai ir apkrovos, salygos apsoliuciai skirtingos, tad tas sarkazmas apie naujokus visai ne vietoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galulaukes uzkali kai dirbi zeme, pas mane zeme nearta kai kurie laukai 8 metai, arti ne nesiruosiu, bent jau nematau prasmes.

Del nearimines naujoku

kas seja su spu tai gal geriau ne nekalbet apie nearmine, ne tas sejamuju kalibras ne tie slegiai ir apkrovos, salygos apsoliuciai skirtingos, tad tas sarkazmas apie naujokus visai ne vietoj

Noreciau isbandyti tiesiogine seja, bet kolkas nera galimybes (del sejamosios), apsirikome pirkdami, skaudziai apsirikom...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galulaukes uzkali kai dirbi zeme, pas mane zeme nearta kai kurie laukai 8 metai, arti ne nesiruosiu, bent jau nematau prasmes.

Del nearimines naujoku

kas seja su spu tai gal geriau ne nekalbet apie nearmine, ne tas sejamuju kalibras ne tie slegiai ir apkrovos, salygos apsoliuciai skirtingos, tad tas sarkazmas apie naujokus visai ne vietoj

Noreciau isbandyti tiesiogine seja, bet kolkas nera galimybes (del sejamosios), apsirikome pirkdami, skaudziai apsirikom...

Kaip visi zuominom, neaisku nei ka pirkot, nei kuo nepatenkinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galulaukes uzkali kai dirbi zeme, pas mane zeme nearta kai kurie laukai 8 metai, arti ne nesiruosiu, bent jau nematau prasmes.

Del nearimines naujoku

kas seja su spu tai gal geriau ne nekalbet apie nearmine, ne tas sejamuju kalibras ne tie slegiai ir apkrovos, salygos apsoliuciai skirtingos, tad tas sarkazmas apie naujokus visai ne vietoj

Noreciau isbandyti tiesiogine seja, bet kolkas nera galimybes (del sejamosios), apsirikome pirkdami, skaudziai apsirikom...

Kaip visi zuominom, neaisku nei ka pirkot, nei kuo nepatenkinti.

Kongskilde demeter combiseed ht, apie metalo kokybe net nekalbu, norageliai sudilo po 500ha, tas pats ir su diskais. Truksta zenklintuvu suvirinimai, ivores dyla labai greitai. Su sia firma nebenorim turet reikalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galulaukes uzkali kai dirbi zeme, pas mane zeme nearta kai kurie laukai 8 metai, arti ne nesiruosiu, bent jau nematau prasmes.

Del nearimines naujoku

kas seja su spu tai gal geriau ne nekalbet apie nearmine, ne tas sejamuju kalibras ne tie slegiai ir apkrovos, salygos apsoliuciai skirtingos, tad tas sarkazmas apie naujokus visai ne vietoj

Šitoj temoj apie sėjimą su spu aš nerašiau. Bet tamstai geriau žinot.

Ir šiaip tai tema apie šukuotuves. Brangios, brangi eksploatacija, papildomi nuostoliai javuose, nekurioms kultūroms išvis netinka. Gerai dirba nuimant linų sėklas. Išvada - 99 proc. ūkininkų visiškai nenaudingas daiktas.

`

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu tikras kad as priklausau ne tiems 99 %, ne del to kad man netinka, o del to kad as ieskau ir tikiuosi rasti, jei nerasiu toliau ieskosiu

p.s. kaip gi nerasei apie spu, tingiu ieskoti posmo kuri pacituoti, bet pastaruoju metu atkreipiu demesi, kolega, kad jei ne su tavim tai pries tave.

gal amziaus vidurio krize?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kirbejo mintis jog tai bus Cross Slot. Kai dar buvau SVT buvo pas estus nuvyke, kurie pirmieji Pabaltijyje isigijo sia sejamaja. Tik cia kazkur bus isiveles netikslumas - jie ne tik nearia lauku bet ir neskuta. jie seja kulia ir purskia. bent jau tada taip kalbejo. Mane ir asmenis kurie vyko kartu su manimi (buvo ir Dobeles Agra agronomas) nustebino vasarinio rapso laukas. Tokio dydzio rapso lapu dar nebuvau mates. O del vasariniu kvieciu agronomai sake jog viskas kaip ir i gera puse. Del stiebu skaiciaus, grudu skaiciaus varpoje ir t.t. Siaip pati sejamoji pakankamai idomi. Svoris didokas agregato. Bet rapsas tai buvo jega!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galulaukes uzkali kai dirbi zeme, pas mane zeme nearta kai kurie laukai 8 metai, arti ne nesiruosiu, bent jau nematau prasmes.

Del nearimines naujoku

kas seja su spu tai gal geriau ne nekalbet apie nearmine, ne tas sejamuju kalibras ne tie slegiai ir apkrovos, salygos apsoliuciai skirtingos, tad tas sarkazmas apie naujokus visai ne vietoj

Šitoj temoj apie sėjimą su spu aš nerašiau. Bet tamstai geriau žinot.

Ir šiaip tai tema apie šukuotuves. Brangios, brangi eksploatacija, papildomi nuostoliai javuose, nekurioms kultūroms išvis netinka. Gerai dirba nuimant linų sėklas. Išvada - 99 proc. ūkininkų visiškai nenaudingas daiktas.

`

Kombainas yra brangu. Dar vienas komabina yra brangu. Traktorius yra brangu.Žemės dirbimas irgi yra brangu. Padargai brangsta, jų eksplotacija brangsta. Trąšos vis brangsta. Kuras vis brangsta. Sąnaudos kiekvienas metasi suėda didžiają dalį pelno. Oro sąlygos darosi vis labiau nepalankios. Dirva vis labiau užmirksta. Chemija darosi vis labiau neveiksni. Daraisi vis labiau priklausomas nuo išorinių veiksnių. Kiekvienų metų pradžioje imamas kretidtas trąšoms pirkti ir su baime lauki gero derliaus, kad galėtumei sumokėti skolas. Nes vieną rytą, gali netekti viso ūkio, žemės. Tavo, darbą, tavo pinigus, tavo pelną pradžioje metų jau yra pasidalinusios kompanijos. Kurios tau nupirks kelionę į Egiptą ar pakvies sočios vakarienės už kurią tu permokėsi. Gerai, kad yra ES paramos ir išmokos. O kur atsidurtumei be jų? Ir 99 proc. ūkininkų tai daro!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galulaukes uzkali kai dirbi zeme, pas mane zeme nearta kai kurie laukai 8 metai, arti ne nesiruosiu, bent jau nematau prasmes.

Del nearimines naujoku

kas seja su spu tai gal geriau ne nekalbet apie nearmine, ne tas sejamuju kalibras ne tie slegiai ir apkrovos, salygos apsoliuciai skirtingos, tad tas sarkazmas apie naujokus visai ne vietoj

Šitoj temoj apie sėjimą su spu aš nerašiau. Bet tamstai geriau žinot.

Ir šiaip tai tema apie šukuotuves. Brangios, brangi eksploatacija, papildomi nuostoliai javuose, nekurioms kultūroms išvis netinka. Gerai dirba nuimant linų sėklas. Išvada - 99 proc. ūkininkų visiškai nenaudingas daiktas.

`

Kombainas yra brangu. Dar vienas komabina yra brangu. Traktorius yra brangu.Žemės dirbimas irgi yra brangu. Padargai brangsta, jų eksplotacija brangsta. Trąšos vis brangsta. Kuras vis brangsta. Sąnaudos kiekvienas metasi suėda didžiają dalį pelno. Oro sąlygos darosi vis labiau nepalankios. Dirva vis labiau užmirksta. Chemija darosi vis labiau neveiksni. Daraisi vis labiau priklausomas nuo išorinių veiksnių. Kiekvienų metų pradžioje imamas kretidtas trąšoms pirkti ir su baime lauki gero derliaus, kad galėtumei sumokėti skolas. Nes vieną rytą, gali netekti viso ūkio, žemės. Tavo, darbą, tavo pinigus, tavo pelną pradžioje metų jau yra pasidalinusios kompanijos. Kurios tau nupirks kelionę į Egiptą ar pakvies sočios vakarienės už kurią tu permokėsi. Gerai, kad yra ES paramos ir išmokos. O kur atsidurtumei be jų? Ir 99 proc. ūkininkų tai daro!

kaip kazkas kazkada yra labai teisingai pasakes, reikia skaiciuoti ne kiek prikuli, o kiek isleidi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir šiaip tai tema apie šukuotuves. Brangios, brangi eksploatacija, papildomi nuostoliai javuose, nekurioms kultūroms išvis netinka. Gerai dirba nuimant linų sėklas. Išvada - 99 proc. ūkininkų visiškai nenaudingas daiktas.

`

Na gal pats daugiau papasakok.

Brangios,????

brangi eksploatacija,????

nekurioms kultūroms išvis netinka.????

Gerai dirba nuimant linų sėklas.???? Jei labiau pasidomėsi tai pamatysi, kad tinka ir kitoms kultūroms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal pats daugiau papasakok.

Brangios,????

brangi eksploatacija,????

nekurioms kultūroms išvis netinka.????

Gerai dirba nuimant linų sėklas.???? Jei labiau pasidomėsi tai pamatysi, kad tinka ir kitoms kultūroms.

Brangios, nes ją reikia pirkt papildomai kartu su normalia

kiek kainuoja dalgio segmentas ir šukų segmentas

rapsą nuimsi su ja?

Aš nesakau, kad netinka, bet kiek ūkininkų augina linus sėklai arba sėklines žoles?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Brangios, nes ją reikia pirkt papildomai kartu su normalia

Užtai gali sutaupyti ant antro kombaino, darbininko, detalių, kuro, grūdo kokybės, javų nuėmimo laiko, ir t. t.!

Dalgio segmento pas juo nėra aplamai! Yra tiktais metalinės šukos. Ant rotoriaus stovi 8 eilės šukų. Viena eilė šukų 8,4 m. hederiui kainuoja apie 900 lt. be PVM. Su vienu komplektu, gali nušukuoti nuo 2000 iki 3000 ha. Ir tai klausimas kokios kultūros ir t. t. O kur dar visas sumažėjęs apkrovimas pačiam kombainui. Pasiskaičiuok.

Rapsui netinka, taip. Rapsui reikia paprastos pjaunamosios.

Kodėl jūs prisikabinotę prie tų linų? Šukuoja ir javus, ir žirnius, žolines kultūras, ir sojas. Pasiskaitinėk truputi daugiau, kiek informacijos yra pridėta jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
Važiuosim pažiūrėti, kas gausis.

Miežiai sėjami į žieminių kviečių ražieną, kuri buvo palikta po varpų šukuotuvės Shelbourne.

335 arkliai o tempas koks.. ir pagal ploti ar tik ne 5 metru sejalka?

Pernai buvo 4 metrai. Šiemet persidarė pats ant šešių metrų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...