Jump to content

rulonu plievele


EdgarasL

Recommended Posts

ir kokybes  :icon-cool:  ar manot kad visos jos vienodos tik ipakavimais skiriasi?

na tai irgi į skonio reikalą įeina :) vienam bloga, kitam gera. aš asmeniškai turiu savo favoritą, nenuvylė nė karto, todėl ir toliau naudosiu. domėjausi importo galimybėmi tiesiogiai iš tiekėjo, bet antkainiai tokie juokingi, kad paprasčiausiai neverta tuo užsiėminėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai irgi į skonio reikalą įeina :) vienam bloga, kitam gera. aš asmeniškai turiu savo favoritą, nenuvylė nė karto, todėl ir toliau naudosiu. domėjausi importo galimybėmi tiesiogiai iš tiekėjo, bet antkainiai tokie juokingi, kad paprasčiausiai neverta tuo užsiėminėti

jeigu ne paslaptis, kas favoritas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek sitos kaina ? Ir kas ja stumdo ?

 

asmeniškai ėmiau iš kooperatyvo dėl palankesnių terminų, bet Biržų kaina buvo realiai tokia pat. Tą pačia plėvelę su kita pakuote stumdė ir dojus ir ji net šiek tiek pigiau kainavo, bet tik šiemet šitą fintą sužinojau, o šiemet dojus nebepardavinėja jos. Kaip supratau iš vadybos, nepavyko dėl kainų susitarti, o gaila. Kiek man žinoma, šita Power Stretch kaštuos apie 62 eur, tai iš principo identiškai kaip kitos.

 

Kiekvienas turim savo išbandytas plėveles ir prie jų liekam. Jeigu kas nusivylė pernai naudota, tai siūlau pamėginti šitą, gal patiks ;) Dar šiek tiek buvau užsipirkęs triowprap, ta irgi pasirodė nebloga, gal net šiek tiek klijų daugiau (subjektyviai žiurint mažiau plevesuodavo galai esant dideliam dulkėtumui), tačiau kaina buvo labai nekonkurencinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, vamzdis plastikas. Popierinių jau nežinau kada bemačiau aplamai. kaži ar kas bededa dar tokius

PolyBale su popieriniais bent jau pernai dar buvo. Iki siu metu pats nepirkdavau pleveliu ka samdytas atsivesdavo i ta ir sukdavau rulonus, siemet jau pats pirksiuis tai gal ka patartumet kokia plevele geriau butu imti ? Nors galbut cia nera ka ir patarinet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienas turim savo išbandytas plėveles ir prie jų liekam. Jeigu kas nusivylė pernai naudota, tai siūlau pamėginti šitą, gal patiks ;) Dar šiek tiek buvau užsipirkęs triowprap, ta irgi pasirodė nebloga, gal net šiek tiek klijų daugiau (subjektyviai žiurint mažiau plevesuodavo galai esant dideliam dulkėtumui), tačiau kaina buvo labai nekonkurencinga

Triowrap laikau labai gera plevele, kaip pats minejai del kliju butent ir siaip stipri, kaina jos 61 ar 62 eur siemet tai nesakyciau kad nera konkurencinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Triowrap laikau labai gera plevele, kaip pats minejai del kliju butent ir siaip stipri, kaina jos 61 ar 62 eur siemet tai nesakyciau kad nera konkurencinga

 

kalbu apie pernai, buvo nuvaziaves i kazkuria firmele, nes pritrukau pleveles, tai nuplese ar 10 eur daugiau nei mokejau uz saviske. tiesa, kas triowrapa pardavineja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Du paskutinius sezonus naudojau Balensil, labai patiko man ji, ir kaina, ir kokybe, tik kazin siemet jos ar bebus - nesidomejau. Kai atsargos pasibaigdavo, naudojau Triowrap ir Polybale, bet jos man kazkaip nelabai, gal ipakavimas negrazus - nezinau.

 

yra Dojuj balensilis, kaina 62 berods. Kiek sunaudoji per sezoną?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PolyBale su popieriniais bent jau pernai dar buvo. Iki siu metu pats nepirkdavau pleveliu ka samdytas atsivesdavo i ta ir sukdavau rulonus, siemet jau pats pirksiuis tai gal ka patartumet kokia plevele geriau butu imti ? Nors galbut cia nera ka ir patarinet.

PolyCrop pakeiciau i Polybale, nes ji atsparesne duriams pasirode. Su BSK tai kaip su kiausiniu reikia elgtis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

silotite man visai patiko, tik kad kaina labai pernai pakilo ant sezono galo baisiai, gal kas domejotes kokios kainos pas kaimynus lenkus ar latvius?

kaip suprantu, pernai metais atsargų trūkumas buvo, todėl užsilaužė kainas. Net ne visur pavykdavo gauti tos plėvelės.

Kaina pas kaimynus tikrai nebus ženkliai geresnė jeigu išvis skirtumas bus.

 

Beje gal kas žinot, ar tiesa, kad pastovėjusi plėvelė geriau kimba? Man aiškino, kad išsiskiria klijai po truputį . galutiniam rezultatui tai tikriausiai įtakos daug neturi, bet vizualiai galėtų būti pastebima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepasakyciau kad skirtumas yra nuo pastovejimo, cia labiau kaip sandeliuoji ja, as laikai siltai ja pries pat naudojima, tai limpa geriau ir padejes ja ant saules juoda plevele uzmesdavau nzn gal kazkiek ir smagiau kibo, o taip tai tarp siumetines tarkime ir pernykstes didelio skirtumo nebuvo, nebent zinoma saltai laikoma tai manau klijaai jau kazkaip reaguoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...