Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

On 2018-07-26 at 14:19, Juodas pranešimas:

Pagelbekit!!! Kaip nuorinti case aušinimo sistema? Užpildes dabar esu pilnai, palikau užkurta ir ant max šildymą pajungiau, po geru 10 min pučia šalta orą vistiek.

ir dar viena bėda, uzkurus iš kart rodo max temperatūra 

Ipylei tiek kiek isleidai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, dvidas pranešimas:

o kas gali kuro siurbli  sutremontuoti ,NH  bosinis skelbimu daug bet bijau uzsiraut ant kokiu nelabai ismananciu burtininku

Visi jie burtininkai,jeigu nusimato plunzeriu keitimas sumokesi dafiga.geriau pasieskok deveto.Man Kaune dizvoj keite plunzerius,(jeigu tikrai keite),po menesio nebegalejau uzkurti,apkaltino, kad bloga kura pyliau.Karoc sumokejau du kartus ,gavosi du kartus po 12stukiu senais pinigais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Išradėjas pranešimas:

Visi jie burtininkai,jeigu nusimato plunzeriu keitimas sumokesi dafiga.geriau pasieskok deveto.Man Kaune dizvoj keite plunzerius,(jeigu tikrai keite),po menesio nebegalejau uzkurti,apkaltino, kad bloga kura pyliau.Karoc sumokejau du kartus ,gavosi du kartus po 12stukiu senais pinigais.

vesiu kaskoki kauno traktoriu remontas randasi aleksote man nereikes plunzeriu keisti ,pirkau kita varikli aprenkta ,bet jis biski galingesnis ir nebetinka mano senasis siurblys ,nors dataikyt galetu bet labai daug darbo,jei nesutvarkys gerai tada reiks megint savo det ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-08-28 at 11:37, Išradėjas pranešimas:

Visi jie burtininkai,jeigu nusimato plunzeriu keitimas sumokesi dafiga.geriau pasieskok deveto.Man Kaune dizvoj keite plunzerius,(jeigu tikrai keite),po menesio nebegalejau uzkurti,apkaltino, kad bloga kura pyliau.Karoc sumokejau du kartus ,gavosi du kartus po 12stukiu senais pinigais.

jei neklystu ,case nuveziau -pasake kad daliu neturi bet paziures ,tai ka ten ziuret jei daliu neturit ?? pasiemiau ir atgal parsiveziau .ant stalo isberiau kiek ejo ,buvo plundzeris prikepes nuo stovejimo ir gero kuro ,isvaliau ir atgal sudejau ,uzsivede ir dirbo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...