Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Prieš 11 valandų, MBLORINSER pranešimas:

koks klibejimas jeigu vertikalus (aukstyn zemyn) tai viskas gerai. jeigu horizantalus ( tampant uz aseles pirmyn atgal) tada blogiau.

šiek tiek judėjo horizontaliai, nežymiai, bet daviau Skubai, jie oficialūs dyleriai BorgWagner turbinų, ant stendo patikrins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, tadasg pranešimas:

šiek tiek judėjo horizontaliai, nežymiai, bet daviau Skubai, jie oficialūs dyleriai BorgWagner turbinų, ant stendo patikrins.

Viena kart nuveziau velena x imonei paziuret ar nelinkes. jie patikrino viskas OK bet mes galim nuslifuot, as jiem sakau prisidirbes velenas kam ji slifuot -iskart sukluso ir nebesiule. cia kowno pravaziuoji balta lenta ir tarifas pasikeicia :)) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gali jeigu kugis isdiles aisku jeigu trapeciniai pas tave. dirzas ritasi skyvo dugnu ir buksuoja. Gali bandyt kitoprofilio ( platesny dirza) jeigu toky rasi. arba panaudoti dirzu purskikly paziuret ar pades. As ir keisdavau kas sezona popos dirza, kol neydejau orginalaus. dabar bus trecias sezonas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , MBLORINSER pranešimas:

gali jeigu kugis isdiles aisku jeigu trapeciniai pas tave. dirzas ritasi skyvo dugnu ir buksuoja. Gali bandyt kitoprofilio ( platesny dirza) jeigu toky rasi. arba panaudoti dirzu purskikly paziuret ar pades. As ir keisdavau kas sezona popos dirza, kol neydejau orginalaus. dabar bus trecias sezonas.

butent continentalius supurskiau su  tuo purskikliu pries dedamas ir netempiau labai atipriai, gal tai padejo jiem. nu bet faktas, kad kazkas ne taip yra. reikia gal tikrai truputi platesniu ieskoti, tik kaip pasiseks. tu skriemuliu irgi vargiai nauju rasi tokiem antikvaram

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, JCB pranešimas:

Tai srotini dek, blogiau nebus, o gal pataikysi.

Tie srotiniai yra galvas pašalę su kainom. Šiaip škyvai yra pavargę, paviršius nelygus, pakorėjes, spyžiaus parūdėjęs, keisiu naujais. Įdomiausia kaina įtempėjo skriemulio - 800 eur. taigi klausimas, gal žinote, kas tekina, jis ten max 10 cm skersmens, blogiausiu atveju tą patį įdėsiu, bet noris geriausio rezultato.

 

1456182331_m__DSC8246_74913.jpg.97d747433c04cd0744ff6264fb6fa2d8.jpg

Radiatoriaus šerdies keitimas nusimato apie 900 eur, kam įdomu. Kaune Šalvis sakė padarys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , manttys pranešimas:

kaina įtempėjo skriemulio - 800 eu

gal perdozavo ar apsiruke arba pats ne ten ieskai..

dirzus tik contitech dedu ,ju buna 1-2mm platesniu,ir jokiu skyvu nekeiciu ,pompos guoliai buvo pabire.lytagroj nupirkau idejau ir vsio toliau rieda

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Augunstas pranešimas:

gal perdozavo ar apsiruke arba pats ne ten ieskai..

dirzus tik contitech dedu ,ju buna 1-2mm platesniu,ir jokiu skyvu nekeiciu ,pompos guoliai buvo pabire.lytagroj nupirkau idejau ir vsio toliau rieda

 

contitechai dirzai tikrai geri, atlaike beveik visa sezona, tik menkas malonunas dirbt visada ziurit i temperaturini, nes pastoviai ant ribos. keli simtai eur man dabar nereiksminga suna su tuo kiek nervu kainuoja kaitimai, plius radiatoriu  nuimti pusdieni knisies tai kad jau viska esu nusiardes tai pasidarysiu kaip reikia. skriemulys pigiausiai vokietijoj 500 euru :) tai jis dar padirbes. o dideiji abu 350 eur. manau su naujais pagrindiniais skriemuliais mano bedos pasibaigs. dar plius bus tvarkingas radiatorius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasale, bet pabandyt verta, jei ten koks pora simtu eur. Del kaitimu pas tave greiciausiai ir buvo kalti dirzeliai, buksavo. Ko tik nedarem ir naujo radiatoriaus ieskojom ir naudoto, bet kainas isgirdus silpna darydavosi. Islupom radiatoriu, plovem, vistiek tas pats. Uzteko gerai itempt dirzelius ir kelintas sezonas eina kaip vejas. Tfu tfu tfu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

Tie srotiniai yra galvas pašalę su kainom. Šiaip škyvai yra pavargę, paviršius nelygus, pakorėjes, spyžiaus parūdėjęs, keisiu naujais. Įdomiausia kaina įtempėjo skriemulio - 800 eur. taigi klausimas, gal žinote, kas tekina, jis ten max 10 cm skersmens, blogiausiu atveju tą patį įdėsiu, bet noris geriausio rezultato.

 

 

 

10 cm diametras cia juokas. Kuplinga (skyva) dariausi berods 35 buvo diametro :) Metalera arba Albrechta (tapati firma) padarys viska - kainos dar pakankamai humaniskos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , JCB pranešimas:

Pasale, bet pabandyt verta, jei ten koks pora simtu eur. Del kaitimu pas tave greiciausiai ir buvo kalti dirzeliai, buksavo. Ko tik nedarem ir naujo radiatoriaus ieskojom ir naudoto, bet kainas isgirdus silpna darydavosi. Islupom radiatoriu, plovem, vistiek tas pats. Uzteko gerai itempt dirzelius ir kelintas sezonas eina kaip vejas. Tfu tfu tfu.

as ne vakar gimes :) originalus claas dirzeliai gerai itempti laike 8 darbo valandas. nuimti atrode kaip siulai, supjove juos tiesiogine prasme.tada paemiau conti, supurskiau su dirzeliu skysciu ir stipriai netempiau, tai buvo daug geriau. realiai galeciau keisti tuos dirzus kas antra diena ir dirbti, bet viena karta reikia susitvarkyt ir pamirst. as manau grioveliai isdile ir krenta dirzas per giliai, plius nera lygios sieneles kad butu geras sukibimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

contitechai dirzai tikrai geri, atlaike beveik visa sezona, tik menkas malonunas dirbt visada ziurit i temperaturini, nes pastoviai ant ribos. keli simtai eur man dabar nereiksminga suna su tuo kiek nervu kainuoja kaitimai, plius radiatoriu  nuimti pusdieni knisies tai kad jau viska esu nusiardes tai pasidarysiu kaip reikia. skriemulys pigiausiai vokietijoj 500 euru :) tai jis dar padirbes. o dideiji abu 350 eur. manau su naujais pagrindiniais skriemuliais mano bedos pasibaigs. dar plius bus tvarkingas radiatorius

Koks kombainas, ka dar tas dirželis suka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , manttys pranešimas:

dominator 108, pas juos ten su kaitimu visada bėdos kur bepaskaitysi :) nieko nesuka tik sparnuote, kitas dirzas nuo sparnuotės suka vandens pompą, tai realiai 2 eilių skyvukas suka viską

Man tokia bėda kažkada buvo, tai ir radijatoriu ir pompa keičiau ir ka tik nedariau, pasirodo itempėjas kaltas buvo, žmogus kuris nupirko ta kombaina uždėjo nauja itempėja ir sakė daugiau 80 temperatūra nekildavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , viktorass pranešimas:

Man tokia bėda kažkada buvo, tai ir radijatoriu ir pompa keičiau ir ka tik nedariau, pasirodo itempėjas kaltas buvo, žmogus kuris nupirko ta kombaina uždėjo nauja itempėja ir sakė daugiau 80 temperatūra nekildavo.

Jo, esu skaitęs tavo postus senai, todėl įtempėjaus guoliai nauji eidavo kas sezoną, bet kažkaip mažai naudos. Dar ir radiatoriaus galiukai yra pasilankstę, tikriausiai ribojamas oro praėjimas,  ko pasekoj ventilaitoriui sunku suktis, tada jau kiekviena silpna vieta turi įtakos.

Kiek čia liko, mėnesiukas iki javapjūtės, parašysiu ar dingo mano bėdos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

Jo, esu skaitęs tavo postus senai, todėl įtempėjaus guoliai nauji eidavo kas sezoną, bet kažkaip mažai naudos. Dar ir radiatoriaus galiukai yra pasilankstę, tikriausiai ribojamas oro praėjimas,  ko pasekoj ventilaitoriui sunku suktis, tada jau kiekviena silpna vieta turi įtakos.

Kiek čia liko, mėnesiukas iki javapjūtės, parašysiu ar dingo mano bėdos :)

Man su niva buvo ,kaito.kol neisvaliau su sampalu cercovinos- niekas nepadejo ,, aisku termostatu nera pas tavejau,  imesk foto dirzeliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , Augunstas pranešimas:

Man su niva buvo ,kaito.kol neisvaliau su sampalu cercovinos- niekas nepadejo ,, aisku termostatu nera pas tavejau,  imesk foto dirzeliu

Termostatai lyg yra, keitėm motorą prieš 2 m tai tikria mačiau juos 2. Dirželių foto prisegu, atskasiau iš pernai metų. Čia originalūs claas dirželiai po 10 ha kviečių lėtu tempu. Tempiau juos kas kelios val kol nebebuvo ką įtempinėti

IMG-4b97a36d6211801d5ff07099d41ce1e1-V.thumb.jpg.f2802f5f49092b22ee1476d4b1c2b0dc.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, manttys pranešimas:

as ne vakar gimes :) originalus claas dirzeliai gerai itempti laike 8 darbo valandas. nuimti atrode kaip siulai, supjove juos tiesiogine prasme.tada paemiau conti, supurskiau su dirzeliu skysciu ir stipriai netempiau, tai buvo daug geriau. realiai galeciau keisti tuos dirzus kas antra diena ir dirbti, bet viena karta reikia susitvarkyt ir pamirst. as manau grioveliai isdile ir krenta dirzas per giliai, plius nera lygios sieneles kad butu geras sukibimas

Ne kada gimes esme. Esme kad ne radiatoriui problema, nors kad issiplove, blogiau nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, JCB pranešimas:

Ne kada gimes esme. Esme kad ne radiatoriui problema, nors kad issiplove, blogiau nebus.

as apie tai, kad pigiausi dalykai kaip dirzai ir kt smulkmenos jau senai isbandyta, visada pakankamai nemazai pasidomiu problema kai ji atsiranda. radiatorius ne prasiplaus, jam "ivirins" nauja serdi, liks tik remai seno. Principe bus naujas radiatorius. Planuoju dar su juo pagyventi, tai cia su perspektyva i ateiti daromi remontai. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...