Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Prieš 2 valandų, manttys pranešimas:

Ne traktoriui, bet auto. Pradejo masima gazuotis ir nezmoniskai dumint baltais dumais. Tepalo norma dviguba. Tevas jau keist varikli ruoses, bet ar cia negali buti parejus forsunke tiesiog? Dumai grynai nesudegus salerka

na cia ne i tema bet gal pradekim nuo to koks variklis... gali but forsunke, gali but siurblys, kaikuriem varikliam jau po tokiu prikolu ir stumokliai apsilyde buna.... o kitom nieko. bet esme kad ir tepalas su salerka atsiskiedes bus tai velenui gal dar nieko baisaus jei daug nevazevai, tam kartui tiek:)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tokia beda su Fendt 820 vario. Ariant su vartomu plugu ir naudojant galulaukiu sistema i viena pusia atlieka visas funkcijas i kita pusia funkcijas atlieka trukciodamas ir operaciju iki galo neatlieka pritruksta laiko. Rankiniu budu lygiai tas pats. Pakeisti filtriukai skirtituve is pradziu kaip ir pagerejo paskui vel tas pats. Perjungus i kitas hidro junktis niekas nepasikeite. Servizas negelpsti. Kas kokiu dar minciu turi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Arminas666999 pranešimas:

Yra tokia beda su Fendt 820 vario. Ariant su vartomu plugu ir naudojant galulaukiu sistema i viena pusia atlieka visas funkcijas i kita pusia funkcijas atlieka trukciodamas ir operaciju iki galo neatlieka pritruksta laiko. Rankiniu budu lygiai tas pats. Pakeisti filtriukai skirtituve is pradziu kaip ir pagerejo paskui vel tas pats. Perjungus i kitas hidro junktis niekas nepasikeite. Servizas negelpsti. Kas kokiu dar minciu turi?

Negali but, kad problema paciam pluge?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, Arminas666999 pranešimas:

Yra tokia beda su Fendt 820 vario. Ariant su vartomu plugu ir naudojant galulaukiu sistema i viena pusia atlieka visas funkcijas i kita pusia funkcijas atlieka trukciodamas ir operaciju iki galo neatlieka pritruksta laiko. Rankiniu budu lygiai tas pats. Pakeisti filtriukai skirtituve is pradziu kaip ir pagerejo paskui vel tas pats. Perjungus i kitas hidro junktis niekas nepasikeite. Servizas negelpsti. Kas kokiu dar minciu turi?

Man toks varijantas buvo naujam plūgui, keitėm plūgo dėžutę. Bet jei sakai bandei su kitu traktorium ir viskas tvarkoj, tada traktoriuj bėda. Kokį hidro poros aptarnavimo laiką nustatęs ir kokius debitus pliuso ir minuso ? Panašu, kad kažkuris debitas nustatytas per mažas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , drapox pranešimas:

Man toks varijantas buvo naujam plūgui, keitėm plūgo dėžutę. Bet jei sakai bandei su kitu traktorium ir viskas tvarkoj, tada traktoriuj bėda. Kokį hidro poros aptarnavimo laiką nustatęs ir kokius debitus pliuso ir minuso ? Panašu, kad kažkuris debitas nustatytas per mažas.

Vertimas +25 -30

Siaurinimas +20 -20

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, Arminas666999 pranešimas:

Vertimas +25 -30

Siaurinimas +20 -20

Siaurinimui platinimui tikrai nereikia tokio debito. Sočiai ir 10. Bet čia tai ir ne prie ko. O kodėl vertimui pasirinkai skirtingą debitą, turi būti vienodas. Ir neparašei koks aptarnavimo laikas. Šiaip labai agresyvus čia tavo vertimas. Reikia mažint debitą ir tiriausiai didint laiką. Aš naudoju debitus apie 14. Laiką apie 12. Ir dar lieka bent 3 sekundės laiko atsargos. Išbandyk.

Geriau pagalvojau, tai gi verčia ir į vieną ir į kitą pusę arba pliusas arba minusas kaip pajungsi šlangas. Tai čia nebus nevienodo vertimo priežastis. Kol kas vis tiek manau nėr ko lyst į traktorių, pirma reiktų bandyti žiūrėti žarnų pajungimo movas, gal kartais nevienodas pralaidumas. Ar tepalo neleidžia kai kur. Plūgo dėžutė. Jei su hidrauliniu užgriebiu, dar būtų pravartu gerai peržiūrėti įvores užgriebio reguliavimo. Man buvo tiek užrudijusios, kad vargom kelias dienas kol išdaužėm su kuvaldom. Tiesiog tepant tepalas randa laisviausią kelią ir išeina lauk, o visa įvorė neprasitepa kaip reikiant. Žodžiu varijantų kol kas yra pakankamai pertikrinti. Plūgui man buvo ta dėžutė tokie pat požymiai. O štai naujam JD purkštuvui išlankstant trūkčiodavo ir net žviegdavo, tai tiesiog per čiulniai padarytos įvorės. Po to prasidirbo ir viskas gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, drapox pranešimas:

Siaurinimui platinimui tikrai nereikia tokio debito. Sočiai ir 10. Bet čia tai ir ne prie ko. O kodėl vertimui pasirinkai skirtingą debitą, turi būti vienodas. Ir neparašei koks aptarnavimo laikas. Šiaip labai agresyvus čia tavo vertimas. Reikia mažint debitą ir tiriausiai didint laiką. Aš naudoju debitus apie 14. Laiką apie 12. Ir dar lieka bent 3 sekundės laiko atsargos. Išbandyk.

Geriau pagalvojau, tai gi verčia ir į vieną ir į kitą pusę arba pliusas arba minusas kaip pajungsi šlangas. Tai čia nebus nevienodo vertimo priežastis. Kol kas vis tiek manau nėr ko lyst į traktorių, pirma reiktų bandyti žiūrėti žarnų pajungimo movas, gal kartais nevienodas pralaidumas. Ar tepalo neleidžia kai kur. Plūgo dėžutė. Jei su hidrauliniu užgriebiu, dar būtų pravartu gerai peržiūrėti įvores užgriebio reguliavimo. Man buvo tiek užrudijusios, kad vargom kelias dienas kol išdaužėm su kuvaldom. Tiesiog tepant tepalas randa laisviausią kelią ir išeina lauk, o visa įvorė neprasitepa kaip reikiant. Žodžiu varijantų kol kas yra pakankamai pertikrinti. Plūgui man buvo ta dėžutė tokie pat požymiai. O štai naujam JD purkštuvui išlankstant trūkčiodavo ir net žviegdavo, tai tiesiog per čiulniai padarytos įvorės. Po to prasidirbo ir viskas gerai.

Siaurinimas vyksta 5s jokiu smugiu nera tai manau kad toks nustatimas geras. Jai darau ilgesnius ciklus tai jie nebespeja prie mano apsisukimo.

Jai vertima padarau vienoda, tai kai plugas verciasi is desnes i kairia ir atvirksciai, tai labai susitampo padidinus gristamo debeta tai lig ir susvelnejo tas vertimas. Vertimas vyksta 8s plugas su tankintuvu

Vercia tik vienas arba pliusas arba minusas mano atveju pliusas. Prie kito traktoriaus fendt 718 pajungus viskas ok  tai pluga kaip ir atmetam

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-10-26 at 09:57, DeathCrew77 pranešimas:

Gal reiktu pagalvoti apie tema susijusia su traktoriu/technikos servisu.?

Nesenai dare traktoriams aptarnavimus, pridedu saskaitas su detaliu ir darbo kainomis. Palygimui kaip skiriasi raudono nuo raudonesnio kainios :) 

Case IH: 1064.44 be PVM
MF: 800.92 be PVM

IMG_0158.HEIC.jpg

IMG_0159.HEIC.jpg

O gal galėtum parašyt MF 500 ir 1000 aptranavimų bei Case 600 kainas. Įdomu kokia suma išeitų 1mot/h po 1500 ir atitinkamai 1200 valandų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎-‎12‎-‎16 at 18:33, Arminas666999 pranešimas:

Siaurinimas vyksta 5s jokiu smugiu nera tai manau kad toks nustatimas geras. Jai darau ilgesnius ciklus tai jie nebespeja prie mano apsisukimo.

Jai vertima padarau vienoda, tai kai plugas verciasi is desnes i kairia ir atvirksciai, tai labai susitampo padidinus gristamo debeta tai lig ir susvelnejo tas vertimas. Vertimas vyksta 8s plugas su tankintuvu

Vercia tik vienas arba pliusas arba minusas mano atveju pliusas. Prie kito traktoriaus fendt 718 pajungus viskas ok  tai pluga kaip ir atmetam

 

Pagal tai ką rašai aš atmesčiau traktoriaus gedimą. Vertimas ir į vieną ir į kitą pusę vyksta su tuo pačiu hidro poros pliusu, tai čia jei verstų į abi puses blogai gali būti ir traktorius kaltas, bet jei į vieną tai niekaip. Nelygink traktorių, nes ko gero yra skirtingo galingumo siurbliai ir debitas gausis kitoks. Bandyk ilginti aptarnavimo laiką bent iki 12 sekundžių ar daugiau ir tuo pačiu mažinti debitą iki tiek kad spėtų apversti ir liktų kelios sekundės. Laikas ir debitas man užkliūna dėl to, jei kartais būtų kokios problemos su tepalo pralaidumu. Bet realiausia yra problema plūgo dėžutėj. Gal striginėja koks vožtuvas ar krislas koks yra. Reiktų pabandyti ją išvalyt, o gal servisas turėtų pakaitinę pabandymui, nuo šefo plūgo nulupę. :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , drapox pranešimas:

Pagal tai ką rašai aš atmesčiau traktoriaus gedimą. Vertimas ir į vieną ir į kitą pusę vyksta su tuo pačiu hidro poros pliusu, tai čia jei verstų į abi puses blogai gali būti ir traktorius kaltas, bet jei į vieną tai niekaip. Nelygink traktorių, nes ko gero yra skirtingo galingumo siurbliai ir debitas gausis kitoks. Bandyk ilginti aptarnavimo laiką bent iki 12 sekundžių ar daugiau ir tuo pačiu mažinti debitą iki tiek kad spėtų apversti ir liktų kelios sekundės. Laikas ir debitas man užkliūna dėl to, jei kartais būtų kokios problemos su tepalo pralaidumu. Bet realiausia yra problema plūgo dėžutėj. Gal striginėja koks vožtuvas ar krislas koks yra. Reiktų pabandyti ją išvalyt, o gal servisas turėtų pakaitinę pabandymui, nuo šefo plūgo nulupę. :icon-biggrin:

aisku dabar ispeiksit ir ispizdavosit bet pabandysu patart...... nusipirk "stucerius" naujus arba jei turi pabandyk pakeist ant vartymo slangu... turejau tokia beda su priekaba kad vienas traktorius viskas ok o kitas keliant trukcioja o nuleist vps neidavo.... tai duok dieve proto uztekopraded nuo tokiu smulkmenu o ne traktoriu ardyt:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , drapox pranešimas:

Pagal tai ką rašai aš atmesčiau traktoriaus gedimą. Vertimas ir į vieną ir į kitą pusę vyksta su tuo pačiu hidro poros pliusu, tai čia jei verstų į abi puses blogai gali būti ir traktorius kaltas, bet jei į vieną tai niekaip. Nelygink traktorių, nes ko gero yra skirtingo galingumo siurbliai ir debitas gausis kitoks. Bandyk ilginti aptarnavimo laiką bent iki 12 sekundžių ar daugiau ir tuo pačiu mažinti debitą iki tiek kad spėtų apversti ir liktų kelios sekundės. Laikas ir debitas man užkliūna dėl to, jei kartais būtų kokios problemos su tepalo pralaidumu. Bet realiausia yra problema plūgo dėžutėj. Gal striginėja koks vožtuvas ar krislas koks yra. Reiktų pabandyti ją išvalyt, o gal servisas turėtų pakaitinę pabandymui, nuo šefo plūgo nulupę. :icon-biggrin:

Servizas sako kad 718 ir 820  tai lygiai ta pati hidro sistema. Nepasakiau kad stringa ne tik vertimas bet ir platinimas, o platinimas neina per dezute

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , Vilius pranešimas:

Tai koks skirtumas vėl dėžė važiuos ilgai ir nuobodziai. Už tokius pinigus gero traktorio nenupirksi

Bet traktoriuj ne deze svarbiausia,dar yra variklis,hidraulika ivairus siurbliai,po to amortizacijos zodziu ir be dezes yra kam gesti.KItaip tariant jei deze perrinkta,tai nereiskia,kad nereikes investiciju i ji ateity.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Virgis. pranešimas:

Vaziuos, bet nebutinai ir ilgai ir nuobodziai, prie 20 pridek dar 15 ar 20 priklausomai kiek gaunasi ant sroto ir tikrai nupirksi kazka geresnio, tik tiek kad ta 20 gaunasi greiciau pridet nei nei susirinkti srota.

Vargu ar surinksi ta 15 ant šroto. O jei į šrotą priduosi visą tai 10 gausi ir laimingas būsi. Žinau kam ir už ženkliai pigiau dėžę sutvarkė. Kazi MBlorinsen čia tą sumą pasakė su ar be pvm ir koks senos dėžės likimas. Tvakė tą pačią? Pasiėmė ir davė kitą ar liko pas savininką?

Nes girdėjau (vbs agentūroj) kad tokiam pačiam traktoriui dėžės perinkimui užteko 10000eur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...