Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

stebuklai darosi su JD 7530. Pradėjo kepti vienas iš artimų šviesų saugiklis. Bet dega kapote abu gabaritai, o prie stiklo vienas kairys ir gale vienas dešinys. Išėmus ale nedegančias lemputes ir pakeitus naujomis, vis tiek kepa saugiklis. Laidas prasitrynė kažkur?.. Įmanoma be dylerio serviso atkapstyti ką nors?..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On ‎2017‎.‎05‎.‎31 at 23:29, kestoxs pranešimas:

Gal kam teko susidurti,  kondicionierius padirbes kokia 1 val nebesaldo,  isjungi palauki 15-20 min ir vel saldo kokia 1 val,  kas čia per velniava?

Pas mane irgi tas pats, saldo kokia valanda po to greitai nebeisijungia, tai nusprendziau kad reikia daviklio laida is radiatotiaus istraukt, reikalai pasitaise: saldo ilgiau, o kai atsijungia po 15 min vel isijungia.

Pastebejau kad visas radiatorius apserksnijes.

Gal reiktu ta termo davikli nauja isidet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Karsonas pranešimas:

Pas mane irgi tas pats, saldo kokia valanda po to greitai nebeisijungia, tai nusprendziau kad reikia daviklio laida is radiatotiaus istraukt, reikalai pasitaise: saldo ilgiau, o kai atsijungia po 15 min vel isijungia.

Pastebejau kad visas radiatorius apserksnijes.

Gal reiktu ta termo davikli nauja isidet.

Radiatoriu prasipusk pirmiausiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-07-17 at 21:23, ukis123 pranešimas:

Lytagra mano akyse nulis B**** ,po siai dienai knisasi nu lyg treciadieni zada sutvarkykt, jei nesutvarkys lai pasiima ta 2017 metų triperi

Tavo vietoj grazinciau, nes turi tokia teise, daugiau ir as nebepirksiu nh, dabar pasiemiau fendt 716 pakolkas esu patenkintas... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎.‎06‎.‎21 at 20:55, ukis123 pranešimas:

Man ta pati bėda tik naujam 2016 new holandui, tai lytagra ka tik nekeite vistiek tas pats tai laukia dabar atsakymo is gamyklos

ar išsprendė problema, nes case maxxum ir turi ta pačia beda, kai užkaista kartais kaukia siurblys apsisukinejant galulaukese.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...