Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Del kondicionieriaus tai man buvo claasui toks gedimas. Pakeiciau temperaturos davikli ir susitvarke. Bent jau claase jis randasi prie kabinos filtro. Ruda rele su laidu ir davikliu. Daviklis i radiatoriu ikistas.

O yra buve kam nors kad padarga apkresta uzkabinus auksto spaudimo filtre dzindros atsiranda? Pas mane pumai buvo pries pora metu filtre detaliu atsirade ir uzt deze pradejo. Tai biski susimokejau. Puma pradirbus 3000val. Negi vel kitam traktoriui tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, andriuss09 pranešimas:

Sveiki.

Atsitiko tokia beda. Uzsidege hidraulikos tepalo uzsikimsimo lempute. Traktorius claas arion 610c. 2400 motovalandu. Issiemiau auksto slegio hidraulikos filtra o jis uzsikimses. Apacioj filtro juodas tepalas. Virsuj lyg ir normalus. Filtras uzsikimses dzindrom. Detaliu filtre nera. Pavaros jungiasi normaliai, niekas neuzia. Lyg ir viskas gerai. Cia normalu ar ne? Prie 2000 motovalandu keistas hidraulikos tepalas.

dzindros smulkios, panasiai kaip aliuminio pudra kur radiatorius dazydavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Minduksx pranešimas:

Man tas pats, radiatoriai isplauti, freono uzpildyta, termostatas pakeistas tas kur vamzdelis kisasi i radiatoiriu. Kiek su kuo kalbejau gali but kad kompresoriaus mova atsijungia tam tikram laikui. O tau siulau issiardyt ir issiplaut radiatoriu esnati kabinoj, pas mane buvo ziauriai apnestas, galbut pades.

Freono išleisti nereikia issiardymui? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, arunis pranešimas:

jei stabdziai vidui greiciausiai pizda stabdziu diskam ir griauzia metalas metala

Jei vel deze tai ragas. Nusisaunu tada. Gal kas nors zinot kaip nukalibruot pavaras claas arion? Kaip sankabos jautruma sureguliuot tai zinau. O powershiftas irgi lygtai kalibruojasi pas ji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, andriuss09 pranešimas:

Dabar issiaiskinau kad pas mus galinio keltuvo daviklis nesureguliuotas ir traktoristas vaziavo su ijungta padetim aukstyn. Visa laika galine pakaba kele aukstyn. Gal galejo privaryt tu dzindru del to? Neramiai miegu gal kam yra tokiu situaciju buve?

o padangose slegio netikrinai gal per mazas arba per didelis tai gal del to ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

du ar trys yra bande kiek girdejau nieko gero nesigavo :(

dar primesk ir tai kad pusasi reikes patrumpinti tiek kiek ant tarpinio nugriausi

ir apskritai bent  truputi nepataikysi ir nebeis nuorinti tos puses normaliai, jei zvelgiant is teorines puses netgi diska jei iskrito is ranku ir neblogai stuktelejo neberekomenduojama deti nes yra tikimybe nebenuorinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

28 minutes ago, nerijus2 pranešimas:

Sveiki, turiu ir aš klausimą dėl kondiškės, pas mane mf 90m. nebešaldo ir įtariu kad jam eidavo freonas senas, nes kompresorius ne kaip mašinose, ar dal kas dirba su tuo senu freonu, ir gal galima tik kompresorių pakeist jei ką? 

ta sena isleidzia ,,kazkur,, ir pildo R134 nes panasus pagal parametrus i sena 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2017-06-11 at 10:58, laurisasss pranešimas:

Sveiki, new holland t6050 salta uzkurus hidraulika dirba gerai,o kai uzkaista tepalas pradeda kaukt siurbliai, vairo siurbli pakeiciau nauja, dar pradeda mirkseti tepalo slegio lempute uzkaitus, a gali buti tepalas kaltas?

Man ta pati bėda tik naujam 2016 new holandui, tai lytagra ka tik nekeite vistiek tas pats tai laukia dabar atsakymo is gamyklos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...