Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

:D Na, ponai, aš juk ..... padėjau, stengiuosi neparašyt iki galo....

Na, kas link gedimų, tai aš tylėti kaip ir turėčiau. Mano CaseIH JX 1100U jau penkti metai, buvo nuėjęs transmisinės alyvos spaudimo daviklis (po 2 metų), po 3,5 m. susilydė vieno saugiklio lizdavietė, na tai gal ir nekoks gedimas, bet... tuopačiu metu nulūžo kondicionieriaus filtro daviklis(jis iki dabar nepakeistas). Šiais metais jau būtinai teks keisti hidraulio siurblį, nes, na visiems aišku kas būna...

Na, kas dar užkniso, tai priekinių purvasaugių tvirtinimas, teko juos nuimti, nes niekaip nelaiko varžtai - veržk kiek nori, kai pavažinėji laukais, varžtus nukerta. Na, tai tiek su case bėdų, penkti metai, 4 t. motovalandų. :D

A, dar buvo atsisukęs generatoriaus škyvelis, truputį padilo, tai dabar negaliu stipriau paveržti dirželio, škyvas atsisuka, daryk jam ką nori, kai nestipriai įveržtas, jokių bėdų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Na, ponai, aš juk ..... padėjau, stengiuosi neparašyt iki galo....

Na, kas link gedimų, tai aš tylėti kaip ir turėčiau. Mano Case jau penkti metai, buvo nuėjęs transmisinės alyvos spaudimo daviklis (po 2 metų), po 3,5 m. susilydė vieno saugiklio lizdavietė, na tai gal ir nekoks gedimas, bet... tuopačiu metu nulūžo kondicionieriaus filtro daviklis(jis iki dabar nepakeistas). Šiais metais jau būtinai teks keisti hidraulio siurblį, nes, na visiems aišku kas būna...

Na, kas dar užkniso, tai priekinių purvasaugių tvirtinimas, teko juos nuimti, nes niekaip nelaiko varžtai - veržk kiek nori, kai pavažinėji laukais, varžtus nukerta. Na, tai tiek su case bėdų, penkti metai, 4 t. motovalandų. :D

A, dar buvo atsisukęs generatoriaus škyvelis, truputį padilo, tai dabar negaliu stipriau paveržti dirželio, škyvas atsisuka, daryk jam ką nori, kai nestipriai įveržtas, jokių bėdų...

Pirmas įspūdis, o jis sako dažniausiai neapgauna: esi naglas, nekultūringas, nepraustaburnis ir dar labai netausoji savo technikos, arba neišmanai kaip su ja elgtis, kaip supratau net varžtų nesugebi tinkamai užveržti. Tiek pradžiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Na, ponai, aš juk ..... padėjau, stengiuosi neparašyt iki galo....

Na, kas link gedimų, tai aš tylėti kaip ir turėčiau. Mano Case jau penkti metai, buvo nuėjęs transmisinės alyvos spaudimo daviklis (po 2 metų), po 3,5 m. susilydė vieno saugiklio lizdavietė, na tai gal ir nekoks gedimas, bet... tuopačiu metu nulūžo kondicionieriaus filtro daviklis(jis iki dabar nepakeistas). Šiais metais jau būtinai teks keisti hidraulio siurblį, nes, na visiems aišku kas būna...

Na, kas dar užkniso, tai priekinių purvasaugių tvirtinimas, teko juos nuimti, nes niekaip nelaiko varžtai - veržk kiek nori, kai pavažinėji laukais, varžtus nukerta. Na, tai tiek su case bėdų, penkti metai, 4 t. motovalandų. :D

A, dar buvo atsisukęs generatoriaus škyvelis, truputį padilo, tai dabar negaliu stipriau paveržti dirželio, škyvas atsisuka, daryk jam ką nori, kai nestipriai įveržtas, jokių bėdų...

Pirmas įspūdis, o jis sako dažniausiai neapgauna: esi naglas, nekultūringas, nepraustaburnis ir dar labai netausoji savo technikos, arba neišmanai kaip su ja elgtis, kaip supratau net varžtų nesugebi tinkamai užveržti. Tiek pradžiai.

Na, gal tu teisus, gal ne, kas ten žino :lol: Servisas, kai atvažiuoja, sako kitaip, nei tu :), per 4,5 metų tiek gedimų, tai netiek jau daug ir jei nemokėčiau prisukti varžtų, arba netausočiau technikos, sąrašas būt truputį kitoks , be to norėjau sukurti temą apie gedimus, o ne apie mano charakterio bruožus, tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Na, ponai, aš juk ..... padėjau, stengiuosi neparašyt iki galo....

Na, kas link gedimų, tai aš tylėti kaip ir turėčiau. Mano Case jau penkti metai, buvo nuėjęs transmisinės alyvos spaudimo daviklis (po 2 metų), po 3,5 m. susilydė vieno saugiklio lizdavietė, na tai gal ir nekoks gedimas, bet... tuopačiu metu nulūžo kondicionieriaus filtro daviklis(jis iki dabar nepakeistas). Šiais metais jau būtinai teks keisti hidraulio siurblį, nes, na visiems aišku kas būna...

Na, kas dar užkniso, tai priekinių purvasaugių tvirtinimas, teko juos nuimti, nes niekaip nelaiko varžtai - veržk kiek nori, kai pavažinėji laukais, varžtus nukerta. Na, tai tiek su case bėdų, penkti metai, 4 t. motovalandų. :D

A, dar buvo atsisukęs generatoriaus škyvelis, truputį padilo, tai dabar negaliu stipriau paveržti dirželio, škyvas atsisuka, daryk jam ką nori, kai nestipriai įveržtas, jokių bėdų...

Pirmas įspūdis, o jis sako dažniausiai neapgauna: esi naglas, nekultūringas, nepraustaburnis ir dar labai netausoji savo technikos, arba neišmanai kaip su ja elgtis, kaip supratau net varžtų nesugebi tinkamai užveržti. Tiek pradžiai.

Na, gal tu teisus, gal ne, kas ten žino :lol: Servisas, kai atvažiuoja, sako kitaip, nei tu :), per 4,5 metų tiek gedimų, tai netiek jau daug ir jei nemokėčiau prisukti varžtų, arba netausočiau technikos, sąrašas būt truputį kitoks , be to norėjau sukurti temą apie gedimus, o ne apie mano charakterio bruožus, tai tiek.

Nieko asmeniško, tik šiuo atveju manau būtent charakterio bruožai yra pagrindinė gedimų priežastis. Mano Case jau 30 metų, per 12 tūkst.m.v. bet jis tiek gedimų dar neturėjo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Na, nieko nepadarysi, visokių yra, visokių(sako) reikia...

Mintis buvo tokia: labai daug kas prašo patarimų apie vienus ar kitus traktorius ir pan. Vieni patarinėja iš savo patirties, kiti iš agentūros VBS, o čia galima būt pasiskaityti apie techniką, kokie gedimai pas ką buvo, galima būt parašyti tam žmogui asmeninę žinutę, jeigu kažkas ydomu. Tai būt tikra, o ne taip, kad visi peikia vienus ar kitus, bet ne vienas jų neturi, tiktai girdėjo, kad kažkas kažkam buvo...

P savo Case irgi labai patenkintas, jis man buvo kelis metus vienas arkliukas ir ne karto nepavedė :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai drapox esi pats kieciausias technikos specas, nieko nepadarysi, kad kiti netokie gudrus, nachalai, nepraustaburniai ;)

Graži ironija, tik visai ne į temą. O prie ko čia specai ar nespecai, kai naglai nuo visokių už...... pradedama tema. Nebeaišku net apie ką rašyt ar apie tuos ....... ar apie ką. Jei žmogus su koja atidarinėja duris, tai man rodos geriausia jas su koja ir uždaryti jam prieš nosį. Iš pasisakymų matyti, kad panašiai manau ne aš vienas. Nėr abejonės kad tema bus ištrinta, nes jin nepuošia mūsu forumo, į kurį patenkama ir iš google, ko nors norint sužinoti. O apie specus ir ne, jau kitoj temoj...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

misla teisus, tema durna. Ne tldėl, kad case, del manes nors ir fendą pjūdykit, vistiek durna tema. Kas tau tokiam jovale ieškos info apie traktorių. Reikėjo rašyt prie case traktoriai, dar geriau su tiksliu modelio pavadinimu, tada būtu aišku ir lengvai surandama

na, kad apie case, nelabai yr ka ir rasyt, nebent tai, kad Pumos kabinos amortizacija, girtas inzinierius konstravo :D:D

kaip ir 936 fendt.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Temoje niekas nemini nei Case, nei kt. traktorių. Turiu Case, tai apie jį ir parašiau, bus problemų, parašysiu ir apie Lindner Geotrac 73

supratau, tik įsivaizduok jei vienoje temoje bus suplakti visų įmanomų traktorių nulaužti sparnai ir tt. kaip ją skaityti?

Labai paprastai, tiesiog norėjau, kad bet kas galėtų pasiskaityti apie traktorių bėdas, arba ūkininkų neišmanymo rezultatus, visko būna ir žmogus mokosi iš klaidų(galėtų jos tiktai kainuoti pigiau). Ir jeigu 10 ūkininkų rašys, kad pvz. traktoriui X po metų "nuėjo" kuro siurblys ar pan., galės į šią problemą atkreipti dėmesį ir priešingai :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vėl gi suprantu tavo gerus ketinimus, bet šiuo atžvilgiu man labiau patinka užsieniniai forumai, ten trumpos, konkrečios temos o ne romanai kaip pas mus. Ten tema būtu pvz tokia Case IH JX95 neužsiveržia generatoriaus škivas, xebra išdiskutuoja, randa sprendima, tema baigta, sekanti tema sparnas.

mūsuose žinoma dar nėra tos kritinės masės pakankamai patyrusių žmonių su vakarietiška, kad tai būtu įmanoma, taigi mano kaip senbuvio iš patirties daroma prognozė, kad nusivažiuos ta tema į tauzalus ir niekas to nesuvaldys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vėl gi suprantu tavo gerus ketinimus, bet šiuo atžvilgiu man labiau patinka užsieniniai forumai, ten trumpos, konkrečios temos o ne romanai kaip pas mus. Ten tema būtu pvz tokia Case IH JX95 neužsiveržia generatoriaus škivas, xebra išdiskutuoja, randa sprendima, tema baigta, sekanti tema sparnas.

mūsuose žinoma dar nėra tos kritinės masės pakankamai patyrusių žmonių su vakarietiška, kad tai būtu įmanoma, taigi mano kaip senbuvio iš patirties daroma prognozė, kad nusivažiuos ta tema į tauzalus ir niekas to nesuvaldys

Panašu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nemanau kad daug tokiu kaip vidas cia yra,tonas gal ir nekoks,bet mintis gera.O tokiu kuriu traktoriai atsisuka 15000val be gedimu ryski dauguma. (Yra galimybe papult i blogiuku sarasa ir per paroda negausi kepuriukes).Tiesiog stebuklingi traktorukai. Tos temos likimas aiskus,tik kita karta pradedant tokia tema reiktu atskirt ar mes norim ant tos firmos pavaryt ar draugiskai padiskutuot su kokiais gedimais susidurem,gal but nereiketu rasyt traktoriaus markes,tada butu galimybe nuosirdziau parasyt . Tiek pamastymu is mano puses.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...